Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 23. 18:01

pomona7 írta:
bearbear írta:A 37. részből kiderül, mennyit ér a Tanácsos "szerelme." Szerintem nem szerelmes a lányba, csak azért kell neki, hogy kinyithassa az Alvilág-szakadékát.
Szerintetek? Szerelmes bele? :-ss Néha olyan pillantásokat vet rá.. aztán pedig mást mond.


Szia Bearbear, Köszönöm az új részeket! Imádom ezt a sorozatot!! :ymblushing: :x :) :ymhug:
A kérdésed jó, ez "szerelem" de nem a szó szerinti értelemben, hanem az Ő értelmezésében, tudatalattijában... Ő csak így tud "szeretni". Sajnos ez a klasszikus iskolapéldája a kisajátitó, domináns. másik felett uralkodni akaró "szerelemnek".... :-?? Sokszor megvan a romantikus pillantás nála, de a múltjában bekövetkező sérülések miatt sosem lesz képes igazi, egymást kölcsönösen tisztelő, a másiknak is szabadságot adó szerelemre, érzelmi kötődésre.... :(
A mostani helyzetében (a halandó világban változtathatna még a sorsán) még "megmenthetné valaki", de nincs olyan női karakter a történetben, aki erre képes lenne.... #:-s sajnos... :( és még akkor is "kettőn állna a vásár", mert nem biztos, hogy lemondana a bosszúról... stb. ~o) 8-|



Igen, valami hasonlóra gondoltam én is, csak nem tudtam volna ilyen profin megfogalmazni. Nagyon idegesítő, ahogy rendezgeti, elküldi aludni, vagy akármi. gyakorlatilag minden porcikáját uralni próbálja. Azért büszke vagyok Ling Xire, hogy a 37. rész elején elküldte a pasast. Akkor láttam rajta, hogy meglepődött. Azt sem értem, minek mászkál utána, milyen jogon ment el a tanárhoz... őt is elriasztotta, megalázta, pedig szerintem a tanár nagyon jó férj lett volna.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. január 23. 19:23

Sziasztok!
Hálásan köszönöm nektek a 36-37. részek feliratainak a fordítását. ^:)^
Spoiler: mutasd
A 37 rész mindent vitt, a két komoly férfi úgy viselkedett mintha óvodában lettek volna.
Nem volt semmi a rivalizálásuk, csak körbe nem pisilták a lányt.
Ami zavart, hogy amikor megérkezett Jiu Chen onnantól Lin Mo mintha elfelejtette volna, hogy milyen volt korábban a viszonyuk.A szerelem: Jiu Chen bizonyított már az életét adta szinte, hogy megmentse a lányt. A tanácsos pedig, nem mondanám, hogy nem szereti, de biztos, hogy nem olyan önzetlen módon mint Jiu Chen.

gyomar :)
pomona7
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. január 6. 13:34

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: pomona7 » 2020. január 24. 5:57

Igen, valami hasonlóra gondoltam én is, csak nem tudtam volna ilyen profin megfogalmazni. Nagyon idegesítő, ahogy rendezgeti, elküldi aludni, vagy akármi. gyakorlatilag minden porcikáját uralni próbálja. Azért büszke vagyok Ling Xire, hogy a 37. rész elején elküldte a pasast. Akkor láttam rajta, hogy meglepődött. Azt sem értem, minek mászkál utána, milyen jogon ment el a tanárhoz... őt is elriasztotta, megalázta, pedig szerintem a tanár nagyon jó férj lett volna.[/quote]

Ling Xire én is büszke vagyok, nagyon ügyesen oldja meg a helyzetet :) A tanácsadó, ahogy felénk mondani szokás megmutatta magát mindenkinek, mint ahogy a "kiskakas" szokta mutogatni magát a tyúkudvarban.... :D Valóban, a tanár is jó lehetőség lett volna :), de hát a sors újai kifürkészhetetlenek (ilyenkor látszodik mennyire könnyű befolyásolni a dolgokat, egy emberrel való beszélgetés is elég már ahhoz, hogy a másik két fél között véget érjen valami...).

Jiu Chen fantasztikusan alakít, egyre jobban élvezem a színész játékát, ahogy mutatja milyen is ha egy komoly, "hideg" ember feloldódik az érzésektől, és megmutatja a játékos, szerető, óvó oldalát.... :ymhug: ;;) :littlehearth: :ymdaydream:
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: chain » 2020. január 24. 19:49

Üdv.
Köszönöm szépen a 34-37.részek feliratát.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 25. 23:22

Rájöttem miért nem ismeri fel egymást a Tanácsos és a Háború Istene! Ők ketten még sosem találkoztak! Amikor a Tanácsos felkereste a Háború Istenét, akkor nem fogadta. Amikor a Főisten volt a Shanling Törzsnél akkor a Tanácsos nem ment el a fogadásra!
Ők ketten még sosem találkoztak!
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. január 26. 15:57

bearbear írta:Rájöttem miért nem ismeri fel egymást a Tanácsos és a Háború Istene! Ők ketten még sosem találkoztak! Amikor a Tanácsos felkereste a Háború Istenét, akkor nem fogadta. Amikor a Főisten volt a Shanling Törzsnél akkor a Tanácsos nem ment el a fogadásra!
Ők ketten még sosem találkoztak!

Ez igen, gratulálok, soha nem jöttem volna rá.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 26. 16:26

Kint a 38. rész. ~o)
Avatar
mara55
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:59

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: mara55 » 2020. január 26. 17:26

Köszönöm szépen az új részeket ! @};- :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 26. 17:39

Szia Nelli,köszönöma 38.részt is :x Nekem valami azt súgja,hogy a 2.
próbatétel a Tanácsossal lesz kapcsolatos,de lehet hogy tévedek,mégis ez ugrott be,
mert biztos el akarja majd vinni magával a lányt az Isteni szintre.Na kiderül az is
hamarosan.Szerintem eszében sincs férjhez menni bárkihez is ott a halandók
világában,nem az a fajta aki szerelem nélkül hozzámenne valakihez.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 26. 17:44

Én is éppen a második próbatételen gondolkodtam. Valószínűleg a tanácsos lesz, illetve az, hogy eszébe jut-e ki a valódi szerelme, illetve fel tudja-e ismét áldozni magát a szerelméért.
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2020. január 26. 18:16

Köszönöm a 38. részt!

Teljesen meg tudom érteni Yun Feng-et, az egyetlen állat, amitől undorodom, a hangya! =)) ... no és a végén a beharangozott esküvő! :-J Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből! :D
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 26. 21:17

Blackfield írta:Köszönöm a 38. részt!

Teljesen meg tudom érteni Yun Feng-et, az egyetlen állat, amitől undorodom, a hangya! =)) ... no és a végén a beharangozott esküvő! :-J Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből! :D


A hisztérika elintézi neki a nászt :D
Várom, hogy fog ebből kikecmeregni?
Leélni az örökkévalóságot azzal a nővel... =))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 27. 0:07

Szia Nelli!
Most értelek utol Benneteket, köszönöm szépen a feliratokat! :-)
Hát a két jómadár megéri a pénzét! Várom mi sül ki belőle.
Bár nem tudom melyik lesz érdekesebb, ők, vagy a Mennyei Gyógyitók Urának lánya és a hőn szerelmes Főisten egymásra találása. :))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 28. 19:53

Szia Nelli!
Köszönöm szépen a 39. részt! :-)
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: cicus » 2020. január 28. 20:24

Szia Nelli,köszönöm az újabb részt,már nézem is :x
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. január 28. 21:11

Jajj nekem,már az elején ledőlök az ágyról. :))
Hisztérikával kapcsolatban: erre mondják,hogy: szivás. :))
Szegény Gyógyitó Főistennek felakadt a szeme, amikor megtudta kibe szerelmes a lánya.
Gyógyitó tündért se hagyta hidegen a hír. :)) Aztán alakul itt a szerelmi háromszög. Úgy néz ki van olyan pasi, akinek Hisztérika kellene. :-)
Na nézem tovább :-)
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: chain » 2020. január 31. 19:38

Üdv.
Köszönöm szépen a 38-40.részek feliratát.
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. január 31. 20:19

Nagyon szívesen. Kezdődik a Főisten és Ling Xi földi élete. Remélem yun Fengnek tényleg nem kell elvennie a hisztérikàt.
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: gyomar » 2020. február 3. 16:51

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm nektek a 38-39-40.részek feliratainak a fordítását. ^:)^
gyomar :)
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. február 6. 19:41

Kicsit lassabb leszek, egyik kezemből levágtam egy darabot a másikat pedig megégettem... :-t
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 7. 20:36

Jajj, Nelli, vigyázz magadra, gyógyulást! Az egyik fajta sérülésed is bőven elég lett volna, ha már megvolt a baj, a másik már nem hiányzott!
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2020. február 8. 18:50

... ááá, mekkorát alakított kedvenc piperkőc főistenem! =)) Úgy tűnik kívülről, hogy nem jött be a "kiskutya" tekintet - holott már a gyógyító is odavan érte (bár az idomítás csodája volt ebben a részben, elég volt csak "ráfújni" és máris a küszöbön tért nyugovóra, boldogan)! :))

Kedves Bearbear, köszönöm, hogy a sérüléseid ellenére is megajándékoztál minket az új résszel! ^:)^
( Lehet, hogy neked is a halhatatlan gyógyító segített? Jobbulást kívánok!) :-bd
bearbear

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. február 8. 19:59

Nagyon szívesen. Két ujjal gépelek jelenleg :D igazán lélekemelő :D :D
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: chain » 2020. február 8. 21:14

Üdv.
Köszönöm szépen a 41.rész feliratát.
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Love and Destiny - Szerelem és sors - 2019

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. február 10. 22:32

Szia Nelli!
Köszönöm a mostani részt is! Tudom mennyire fáj egy ilyen többszörös sérülés, gépelni vele, főleg sokat, lehozza a csillagokat odafentről. Igy többszörös köszönet!!
Yuan Tong egy kigyó, nem hazudtolja meg önmagát. De hogy senki nem veszi észre.... Na de majd a végén szerintem mindenki elnyeri jutalmát, vagyis remélem.
Főistenke úgy tünik sikeresen megmenekült a frigy elől. :-)
Azért kiváncsi lettem volna arra a válaszra, amit a gyógyitó tündér adott a cél érdekében. :-)
Nagyon birom a Háború Istenének kétballábas " tanitványait". Az őszközép ünnepkor megkóstoltuk a holdsüteményt. Azt hiszem egyet-egyet ettünk meg a fiammal. Utána nem is voltunk éhesek, annyira tömény és kalóriadós, bár nem lehet észrevenni amikor eszi az ember.
A kukacvirág azért maradhatott ott, hogy védelmezze a lányt? Érdekes módon a Háború Istene annyiban hagyta a dolgot, gondolom el akarta kerülni a harcot vele.

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég