AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

Avatar
eslight
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2020. április 16. 15:28

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: eslight » 2020. május 8. 8:19

Oller írta:Ismerem a normális torrentezés szabályait, jó pár éve használok ncore-t


Szia
Írj rám nCore-on, ugyanez a nevem.
a880120
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. május 10. 21:30

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: a880120 » 2020. május 10. 21:51

Sziasztok!

(Épp most lettem jóvá hagyva, annyira új vagyok még itt)
Jó pár éve már megszállottan keresem az távol keleti filmeket és igyekszem annyit fogyasztani belőlük, amennyit csak bírok a sok más náció filmjei mellett. Nagyon sokáig a bolti vásárlásokon kívül a Cinemagedonról, Ncore-ról és nyílt oldalakról tudtam vadászni. Na de a feliratokkal is bajba kerültem, mert amit én beszereztem, ahhoz nem biztos, hogy készült felirat, így aztán jöhetett az FPS kínlódás, az időzítés, stb. Viszont mivel a legtöbb helyen az AvistaZ-t ajánlják, mint megfelelő hely, így elkezdtem keresgetni a lehetőségeket, hogy én is bejuthassak. És ide jutottam. Ahogy olvastam a fórumot és ezt a topicot, megnőtt a bizodalmam, hogy talán nekem is jut egy meghívó :)

Akinek van egy magamfajta lelkes filmnézőnek egy meghívója és nem sajnálja tőlem, legyen oly kedves hívjon meg engem is. Torrentben nagyon régóta mozgok, velem nem lesz baj :)

Hálás köszönetem :)

[email protected]
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 11. 12:13

Szia! Örülök, hogy beregiztél a fórumba! Érezd otthon magad nálunk! A mi fordítóink sorozatait és filmjeit
itt nálunk online is tudod nézni, illetve a feliratokhoz passzoló videókat is fel szoktuk tenni megára. Ha a
Videáról akarnád a videókat leszedni, ahhoz is fognak passzolni a felirataink.

A fórum főoldalán, az Ez+Az részen találsz segítséget a videáról való letöltéshez.

Egy avistazos meghívó 10 ezer pontjába kerül a küldőnek, és teljes felelősséggel tartozik a meghívottjáért,
ezért nem szívesen kockáztat senki. Ha esetleg nem kapnál meghívót, akkor sincs gond, mert egy évben legalább
négyszer szokott lenni szabad regisztráció. Itt is jelezzük majd, de a különféle fb csoportokban is ki szokták írni.

Rita / ezoritu
a880120
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. május 10. 21:30

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: a880120 » 2020. május 11. 16:13

Rita írta:Szia! Örülök, hogy beregiztél a fórumba! Érezd otthon magad nálunk! A mi fordítóink sorozatait és filmjeit
itt nálunk online is tudod nézni, illetve a feliratokhoz passzoló videókat is fel szoktuk tenni megára. Ha a
Videáról akarnád a videókat leszedni, ahhoz is fognak passzolni a felirataink.



Rita / ezoritu

Köszönöm! :)

Igen, ez a meghívós dolog teljesen érthető, én is sokszor átgondolom mielőtt bárkinek küldök meghívót máshova :)

Videán is szoktam nézni, illetve letölteni is :)

Ha már itt vagyunk, hogy Videa: https://indavideo.hu/video/Titokban_Del ... felirattal

Nem tudjátok ezt ki töltötte fel, és megkérni, hogy ismét tegye fel jó felirattal? :)

(FB csoportot tudsz nekem linkelni?
Továbbá, pár videa csatornát elmentettem:
sohoney, bullstar, hisako. Kiket érdemes még keresni?) - Azt hiszem a fórumotokon mindent megfogok találni, közben már el is kezdtem a mélyülést.... anyám. Imádlak titeket :) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 11. 16:24

A mi fordítóink sorozatait, filmjeit bearbear tölti fel Blue Nelli néven. Mást nem nagyon tudok mondani,
mert én soha semmit nem nézek online.

Fb csoportok, ahol más fordítók is megjelennek a sorozataikkal: Kosztümös és modern sorozatok, Hungarian
Dorama Club, Magyar Doramafan 2016, Filmrajongók klubja, Koreai és japán sorozatajánló. Van több is, de én
ezekben vagyok tag.
Oller
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. május 5. 1:40

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Oller » 2020. május 11. 17:58

eslight írta:
Oller írta:Ismerem a normális torrentezés szabályait, jó pár éve használok ncore-t


Szia
Írj rám nCore-on, ugyanez a nevem.


Helló!
Köszönöm a bizalamat :) De valamikor a napokban letilthattak ncoren és lövésem sincs hogy ez miért volt jó, csak azért mert nem léptem be x hétig :/
Ezek szerint kénytelen leszek várni a nyilt regisztrációra, így nem tudok igazolni semmit, a mellett hogy szerezhetek egy új ncore-t (habár mostmár erősen gondolkodom hogy prémiumra váltok ott, mert ez alapján letiltani szerintem nem volt korrekt :( )
Üdvözlettel
Olivér
U.i: És köszi mégegyszer a bizalmad :ymblushing:
a880120
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. május 10. 21:30

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: a880120 » 2020. május 11. 18:42

Rita írta:A mi fordítóink sorozatait, filmjeit bearbear tölti fel Blue Nelli néven. Mást nem nagyon tudok mondani,
mert én soha semmit nem nézek online.

Fb csoportok, ahol más fordítók is megjelennek a sorozataikkal: Kosztümös és modern sorozatok, Hungarian
Dorama Club, Magyar Doramafan 2016, Filmrajongók klubja, Koreai és japán sorozatajánló. Van több is, de én
ezekben vagyok tag.

Köszi! Befogok nézni ezekbe a csoportokba is :)
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 20. 20:40

Sziasztok!
Csatlakoznék én is az előttem lévőkhöz. Valaki tud esetleg AVISTAZ meghívót küldeni, nagyon hálás lennék! körülbelül 2012 óta nézem a doramákat és azóta többször is abba a helyzetbe botlottam, hogy az adott sorozatot, csak onnan tudom letölteni :( Szoktam online is nézni, de kedvenceimet szeretem letölteni,megőrizni.
Ismerem a torrent oldalakat, estone-t és ncore-t is rendszeresen használom. Tényleg nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki küldene egy meghívót! ^:)^ Köszönöm szépen!! :)
Avatar
bury
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018. február 18. 16:11

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: bury » 2020. május 30. 9:42

Vivien07 írta:Sziasztok!
Csatlakoznék én is az előttem lévőkhöz. Valaki tud esetleg AVISTAZ meghívót küldeni, nagyon hálás lennék! körülbelül 2012 óta nézem a doramákat és azóta többször is abba a helyzetbe botlottam, hogy az adott sorozatot, csak onnan tudom letölteni :( Szoktam online is nézni, de kedvenceimet szeretem letölteni,megőrizni.
Ismerem a torrent oldalakat, estone-t és ncore-t is rendszeresen használom. Tényleg nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki küldene egy meghívót! ^:)^ Köszönöm szépen!! :)



Szia ha kell még Avistaz meghívó küldj egy email címet :)
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 30. 11:06

bury írta:
Vivien07 írta:Sziasztok!
Csatlakoznék én is az előttem lévőkhöz. Valaki tud esetleg AVISTAZ meghívót küldeni, nagyon hálás lennék! körülbelül 2012 óta nézem a doramákat és azóta többször is abba a helyzetbe botlottam, hogy az adott sorozatot, csak onnan tudom letölteni :( Szoktam online is nézni, de kedvenceimet szeretem letölteni,megőrizni.
Ismerem a torrent oldalakat, estone-t és ncore-t is rendszeresen használom. Tényleg nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki küldene egy meghívót! ^:)^ Köszönöm szépen!! :)



Szia ha kell még Avistaz meghívó küldj egy email címet :)


Nagyon nagyon szépen köszönöm!! :) :)
Email címem: [email protected]
Avatar
bury
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018. február 18. 16:11

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: bury » 2020. május 30. 11:11

Vivien07 írta:
bury írta:
Vivien07 írta:Sziasztok!
Csatlakoznék én is az előttem lévőkhöz. Valaki tud esetleg AVISTAZ meghívót küldeni, nagyon hálás lennék! körülbelül 2012 óta nézem a doramákat és azóta többször is abba a helyzetbe botlottam, hogy az adott sorozatot, csak onnan tudom letölteni :( Szoktam online is nézni, de kedvenceimet szeretem letölteni,megőrizni.
Ismerem a torrent oldalakat, estone-t és ncore-t is rendszeresen használom. Tényleg nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki küldene egy meghívót! ^:)^ Köszönöm szépen!! :)



Szia ha kell még Avistaz meghívó küldj egy email címet :)


Nagyon nagyon szépen köszönöm!! :) :)
Email címem: [email protected]


Elküldtem 24 órán belül fel kel használnod :)
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 30. 12:25

bury írta:
Vivien07 írta:
bury írta:

Szia ha kell még Avistaz meghívó küldj egy email címet :)


Nagyon nagyon szépen köszönöm!! :) :)
Email címem: [email protected]


Elküldtem 24 órán belül fel kel használnod :)



Rendben, megkaptam! Nagyon hálás vagyok! Köszönöm szépen! :)
merisztor
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. május 31. 17:38

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: merisztor » 2020. május 31. 19:11

Sziasztok.

Új tag vagyok itt és rákantattam a Dél-koreai sorozatokra. Szeretnék kérni egy meghívót az Avistaz-ra,. Előre is köszönöm. Email címem: [email protected]
Régóta torrentezem, fent vagyok a Bithumenen és az Ncore-on is, van tapasztalatom a Hit run szabályzattal is.
Mivel nagyon érdekel ez a Dél-koreai stílus a filmek, sorozatok és történelmi kosztümös filmek ezért szándékomban áll normálisan visszatölteni a filmeket amiket meg akarok nézni majd.
bbmama
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. március 18. 6:26

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: bbmama » 2020. július 5. 16:06

Rita írta:Ha lesz nyílt regisztráció az AvistaZon, azonnal meg fogom írni, és akkor meghívó nélkül
is be tudtok regisztrálni.


Szia! engem is érdekelne az AvistaZon meghívó, mivel nagyon szeretem az ázsiai sorozatokat, filmeket, amelyekhez zömében itt lehet hozzáférni.
sangyii
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. április 21. 10:56

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: sangyii » 2020. július 12. 11:46

Sziasztok!

Tudna nekem valaki küldeni meghívót? Nagyon hálás lennék érte. Köszönööm :ymblushing: :ymblushing:
Avatar
Wu Xing
Fordító
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2017. november 28. 19:29

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Wu Xing » 2020. július 15. 12:17

sangyii írta:Sziasztok!

Tudna nekem valaki küldeni meghívót? Nagyon hálás lennék érte. Köszönööm :ymblushing: :ymblushing:


Szia sangyii,
ha addig nem oldódik meg, amint az AvistaZ-on nyitott regisztráció lesz,
Rita vagy én ki fogom ide írni.

Üdv
Wu Xing
jocika1976
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. február 12. 12:12

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: jocika1976 » 2020. július 25. 7:29

Sziasztok!
Valaki tudna nekem küldeni az avistazra meghívót? Előre is köszönö[email protected]
R88
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. július 13. 20:16

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: R88 » 2020. augusztus 2. 11:39

Sziasztok! Én is AvistaZ meghívót kunyerálni jöttem, de közben szeretném felhívni a figyelmeteket egy újonnan megnyílt private trackerre, jptv dot com :) Most még 28 napig open registration és freeleech. Szerintem érdemes lecsapni rá, biztos jó kis oldal lesz ez is.
Szendy
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2020. május 3. 23:07

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Szendy » 2020. augusztus 28. 0:32

Sziasztok.

Jelenleg szabad a regisztració, akit érdekel most csapjon le mert szerintem csak a héten van ez, bár biztosat nem tudok.

https://avistaz.to/auth/register
sagitta
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 27. 21:56

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: sagitta » 2020. augusztus 28. 19:41

Sziasztok!

Köszi szépen! Sikerült regisztrálnom! B-)

Millió puszi :x és EZER köszönet ^:)^
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. augusztus 28. 19:53

Köszi Szendy az értesítést!

Sagitta, örülök, hogy sikerült bejutnod! Arra vigyázz, hogy egy hónapon belül el kell
kezdened a letöltést, és a visszatöltést is természetesen, különben inaktivitás miatt
kizárnak.
sagitta
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 27. 21:56

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: sagitta » 2020. augusztus 28. 22:10

Rita,

Köszi szépen az infód. Megtaláltam a naplót (History menü) és ez alapján fogok figyelni.

A "visszatöltés" úgy érted, hogy torrent-en belül seed-nél kell teljesítenem 100%-ot. Utána Torrent ablakot bezárhatom, kitörölhetem a letöltés listából. Az Avistaz oldalon, Active menünél üres lesz. Vagy rosszul gondolom ...

Előre is köszönöm
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. augusztus 29. 5:13

Igen, sagitta, nagyjából így van, de egy kicsit árnyaltabb a dolog. Készítettem egy
kisokost az Avistazon (még nem) alkalmazott hit-and-run szabályzathoz. Érdemes
elolvasni, és már most eszerint visszatölteni, hogy amikor bevezetik, maradéktalanul
alkalmazni tudjuk.

https://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=183&t=230
sagitta
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2018. január 27. 21:56

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: sagitta » 2020. augusztus 30. 18:35

Rita,

Köszi szépen. :)
R88
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020. július 13. 20:16

Re: AvistaZ: bejutás meghívó és szabad regisztráció nélkül

HozzászólásSzerző: R88 » 2020. szeptember 2. 18:31

Na, pont nem figyeltem... :( Várni fogom a következő szabad regisztációs napot.

Vissza: “AvistaZ”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég