The King: Eternal Monarch

Angéla78
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2020. február 21. 17:08

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Angéla78 » 2020. május 25. 9:48

Köszi ♡♡♡
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. május 25. 10:15

Köszönöm szépen a 12. részt. :) :) :)
pi314
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. augusztus 8. 22:10

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: pi314 » 2020. május 25. 11:32

mili56 írta:
Juditka62 írta:Én nem vagyok egy hozzászólós típus, de ez a sorozat nagyon megérint. Több hozzászólást is olvasok többek közöt a You Tube-on is és úgy érzem, hogy - habár Koreában nem - nemzetközileg nagyra értékelik ezt a sorozatot. Valóban nem csak látványilag, zenében, érzelmekben gazdag, hanem az agytekervényeket is nagyon megmozgatja. Egyik hozzászóló hívta fel a figyelmet pl. arra, hogy
Spoiler: mutasd
amikor a templom előtt fényképészkedtek, akkor Lee Gon számításai szerint 4489 másodpercre állt le az idő, ami több mint egy óra hossza(!), tehát ő addig állt, várakozott, sírdogált
És ahhoz, hogy az ilyeneket észrevegyük, valóban nagyon figyelmesen kell nézni ezt a sorozatot. Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de én egyszerűen imádom :littlehearth: Nagyon-nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen színvonalasan fordítjátok nem csak a sorozatot, hanem a csodálatos dalbetéteket is!!!


Kedves Juditka!

Örülök annak, amit írtál.
Először is a fanyalgás sznob-körökben divatos. :D Ugyan nem felel meg az igényeiknek, de meredten bámulják a filmet, nézik az órát, várva a következő részt. Az meg, hogy a nézettség a hazájában nem túl magas, lehet attól is, hogy ez ugyan egy mese, de nem limonádé és valóban gondolkodni kell, hogy megértsük.
A jelenet, amit említesz, hihetetlenül megkomponált, esztétikailag és logikailag is, LMH alakítása pedig kifogástalan és lelket simogató.
Figyelj még oda a tündéri humorra is, igaz, az csak morzsányi, de magával ragadó.

A sorozatot nagyon szívesen fordítom és adom annak, akinek tetszik, a dalbetétek magyarítását külön örömmel készítettem el. Még tervezek néhány dalszöveg-fordítást a sorozathoz.

Kedves Juditka62!
Kár, hogy nem vagy hozzászólós típus (biztatlak, hogy legyél az :)), mert például nekem most nagyon sokat segítettél.
Spoiler: mutasd
Épp azon gondolkodtam, hogy miért sír LMH a templom előtti fotózás jelenetben, de most megkaptam tőled a választ. Köszönöm :littlehearth:

Vagy például Norisz említette egy korábbi bejegyzésében, hogy a "Faith" című LMH sorozat mennyire jó, elkezdtem nézni és tényleg nagyon tetszik. Köszi az ajánlót. :)
pi314
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018. augusztus 8. 22:10

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: pi314 » 2020. május 25. 11:44

Drága Mili!
Köszönöm a 12. részt. Tökéletesen egyetértek veled, hogy a templom előtti fotózásos jelenet gyönyörű volt, de LMH a megmentéses jelenet végét is hibátlanul megcsinálta, a csókjelenetről már nem is beszélek (elég forróra sikerült). :) x_x
Avatar
vajandi
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016. augusztus 14. 20:07
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: vajandi » 2020. május 25. 20:58

Nagyon köszönöm a 9-12.részek fordítását. :littlehearth: :littlehearth: :) :) :littlehearth: :littlehearth:
:movingflower: :movingflower: :movingflower:
Norisz
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2020. április 21. 22:03

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Norisz » 2020. május 25. 21:28

Igen. Többekkel egyetértek! Nem könnyű sorozat ez, sok mindent nem értünk, vagy csak utólag érjük meg a jelenetek és a szavak értelmét, még is várjuk, hétről-hétre, mert annyira különleges. :-o Dél-Koreában nem szeretik a bonyolult sztorikat, a nagy többségnek inkább csak az egyszerű, de szép családi drámák és az ármánykodáson átívelős, "gazdag fiú, szegény lány" szerelemi sztorik jönnek be. Európában, így nálunk is, kedveljük a komolyabb, ütősebb, agyat mozgatóbb filmeket, ezért van, hogy néha külföldön jobban eladhatók ezek az ázsiai filmek, sorozatok, mint otthon. Ha megfigyelitek, pl. a Netflix, egyre több koreai és japán sorozatot vesz át és vetít egy időben a hazaival. :ymapplause: Sajnos, a végétől tartok egy kicsit, vagyis attól, hogy hogyan zárják le, megoldódik-e a vége és az is ütős lesz-e? A legtöbb koreai sorozatban a "the ende" nem igazán jó, legalább is én sokszor csalódott vagyok, mert nincs lezárás, vagy csak elnagyolt (pld: 1 év múlva... stb.). :-?
Nem mellékes, hogy nagyon jó a zene, az operatőri munka és, hát a látvány...! LMH-val nem lehet betelni, ez már biztos! :x Nagyon jól áll neki ez a szerep, ráöntötték! Viszonylag sok koreai sorozatot néztem már meg több év alatt, tőle is láttam mindegyiket, de ez telitalálat! Erre a szerepre nála alkalmasabb színész nem lett volna, pedig van bőven olyan, aki jól fest a "vásznon" és még tehetséges is. :-*
Visszatérve az alap sztorihoz: nekem az egyik kedvenc filmen C. Nolan Eredet c. filmje. No, ez tipikusan az, amit legalább háromszor meg kell nézni ahhoz, hogy megértsd, de nem szabadulsz tőle, mert annyira magával ragad. Ráadásul bármikor végig tudom nézni, újra és újra! :ymapplause: Lehet, hogy ezzel a sorozattal is érdemes ezt megtenni!
Egyszer már írtam, hogy az érzelmi szál felépítése nekem nem igazán jön át! Ez a véleményem sokat változott, pozitívan, de meg kell valljam, még mindig nem értem, hogy királyunk miért is szeretett bele igazán és ilyen mélyen ebbe az egyszerű "földi" haladó leányba? :-? Tudom, tudom: a szerelem vak, de nem árt, ha átjön nekünk, nézőknek is, nemcsak az azt "elszenvedőknek", igaz? :)) Főleg azért, mer néha szívesen cserélnék a női főszereplővel..... ;)
További jó sztorizgatást mindenkinek! \:D/
Hajnwa
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018. december 8. 20:01

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Hajnwa » 2020. május 25. 21:36

Köszönöm szépen a 12.részt.A végén a főudvarhölgy kérdése megdöbbentő volt.Ezt a sorozatot elnézném még vagy 1 évig. :)
Avatar
VuVej
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:06

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: VuVej » 2020. május 26. 1:42

Wow! Az utolsó jelenet tényleg nagyon ütős lett :-o . S így kell kivárni a hétvégét #:-s. Milyen titkok lapulnak még a palota mélyén? S miért fonódik ennyire össze ez a két világ? :-?
Hálásan köszönöm a fordítást :movingflower:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 26. 22:47

Norisz írta:Igen. Többekkel egyetértek! Nem könnyű sorozat ez, sok mindent nem értünk, vagy csak utólag érjük meg a jelenetek és a szavak értelmét, még is várjuk, hétről-hétre, mert annyira különleges. :-o Dél-Koreában nem szeretik a bonyolult sztorikat, a nagy többségnek inkább csak az egyszerű, de szép családi drámák és az ármánykodáson átívelős, "gazdag fiú, szegény lány" szerelemi sztorik jönnek be. Európában, így nálunk is, kedveljük a komolyabb, ütősebb, agyat mozgatóbb filmeket, ezért van, hogy néha külföldön jobban eladhatók ezek az ázsiai filmek, sorozatok, mint otthon. Ha megfigyelitek, pl. a Netflix, egyre több koreai és japán sorozatot vesz át és vetít egy időben a hazaival. :ymapplause: Sajnos, a végétől tartok egy kicsit, vagyis attól, hogy hogyan zárják le, megoldódik-e a vége és az is ütős lesz-e? A legtöbb koreai sorozatban a "the ende" nem igazán jó, legalább is én sokszor csalódott vagyok, mert nincs lezárás, vagy csak elnagyolt (pld: 1 év múlva... stb.). :-?
Nem mellékes, hogy nagyon jó a zene, az operatőri munka és, hát a látvány...! LMH-val nem lehet betelni, ez már biztos! :x Nagyon jól áll neki ez a szerep, ráöntötték! Viszonylag sok koreai sorozatot néztem már meg több év alatt, tőle is láttam mindegyiket, de ez telitalálat! Erre a szerepre nála alkalmasabb színész nem lett volna, pedig van bőven olyan, aki jól fest a "vásznon" és még tehetséges is. :-*
Visszatérve az alap sztorihoz: nekem az egyik kedvenc filmen C. Nolan Eredet c. filmje. No, ez tipikusan az, amit legalább háromszor meg kell nézni ahhoz, hogy megértsd, de nem szabadulsz tőle, mert annyira magával ragad. Ráadásul bármikor végig tudom nézni, újra és újra! :ymapplause: Lehet, hogy ezzel a sorozattal is érdemes ezt megtenni!
Egyszer már írtam, hogy az érzelmi szál felépítése nekem nem igazán jön át! Ez a véleményem sokat változott, pozitívan, de meg kell valljam, még mindig nem értem, hogy királyunk miért is szeretett bele igazán és ilyen mélyen ebbe az egyszerű "földi" haladó leányba? :-? Tudom, tudom: a szerelem vak, de nem árt, ha átjön nekünk, nézőknek is, nemcsak az azt "elszenvedőknek", igaz? :)) Főleg azért, mer néha szívesen cserélnék a női főszereplővel..... ;)
További jó sztorizgatást mindenkinek! \:D/


Kedves Norisz!
Veled együtt én is azért szurkolok, hogy kerek egész legyen a vége! De talán bízhatunk a nagy hírű alkotókban, hiszen az eddigi műveikben még nem csalódtunk.
:movingflower: :movingflower: :movingflower:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 26. 22:48

vajandi írta:Nagyon köszönöm a 9-12.részek fordítását. :littlehearth: :littlehearth: :) :) :littlehearth: :littlehearth:
:movingflower: :movingflower: :movingflower:


Nagyon szívesen. :ymhug:
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 26. 22:49

VuVej írta:Wow! Az utolsó jelenet tényleg nagyon ütős lett :-o . S így kell kivárni a hétvégét #:-s. Milyen titkok lapulnak még a palota mélyén? S miért fonódik ennyire össze ez a két világ? :-?
Hálásan köszönöm a fordítást :movingflower:


Szívesen. Nekem az a 2022-es dátum ütött szöget a fejembe. :-ss :-ss :-ss
anzselin
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2020. május 14. 21:10
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: anzselin » 2020. május 28. 21:41

pi314 írta:
mili56 írta:
Juditka62 írta:Én nem vagyok egy hozzászólós típus, de ez a sorozat nagyon megérint. Több hozzászólást is olvasok többek közöt a You Tube-on is és úgy érzem, hogy - habár Koreában nem - nemzetközileg nagyra értékelik ezt a sorozatot. Valóban nem csak látványilag, zenében, érzelmekben gazdag, hanem az agytekervényeket is nagyon megmozgatja. Egyik hozzászóló hívta fel a figyelmet pl. arra, hogy
Spoiler: mutasd
amikor a templom előtt fényképészkedtek, akkor Lee Gon számításai szerint 4489 másodpercre állt le az idő, ami több mint egy óra hossza(!), tehát ő addig állt, várakozott, sírdogált
És ahhoz, hogy az ilyeneket észrevegyük, valóban nagyon figyelmesen kell nézni ezt a sorozatot. Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de én egyszerűen imádom :littlehearth: Nagyon-nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen színvonalasan fordítjátok nem csak a sorozatot, hanem a csodálatos dalbetéteket is!!!


Kedves Juditka!

Örülök annak, amit írtál.
Először is a fanyalgás sznob-körökben divatos. :D Ugyan nem felel meg az igényeiknek, de meredten bámulják a filmet, nézik az órát, várva a következő részt. Az meg, hogy a nézettség a hazájában nem túl magas, lehet attól is, hogy ez ugyan egy mese, de nem limonádé és valóban gondolkodni kell, hogy megértsük.
A jelenet, amit említesz, hihetetlenül megkomponált, esztétikailag és logikailag is, LMH alakítása pedig kifogástalan és lelket simogató.
Figyelj még oda a tündéri humorra is, igaz, az csak morzsányi, de magával ragadó.

A sorozatot nagyon szívesen fordítom és adom annak, akinek tetszik, a dalbetétek magyarítását külön örömmel készítettem el. Még tervezek néhány dalszöveg-fordítást a sorozathoz.

Kedves Juditka62!
Kár, hogy nem vagy hozzászólós típus (biztatlak, hogy legyél az :)), mert például nekem most nagyon sokat segítettél.
Spoiler: mutasd
Épp azon gondolkodtam, hogy miért sír LMH a templom előtti fotózás jelenetben, de most megkaptam tőled a választ. Köszönöm :littlehearth:

Vagy például Norisz említette egy korábbi bejegyzésében, hogy a "Faith" című LMH sorozat mennyire jó, elkezdtem nézni és tényleg nagyon tetszik. Köszi az ajánlót. :)


Én sem vagyok egy tipikus hozzászolós, de nagyon örülök, hogy mást is izgalomban tart a sorozat. Néha kimondottan kellemetlenül érzem magam amiért én nagyon szeretem Lee Min Hoo-t. Kedves, humoros, megvan az a kisfiús bája (még 32 évesen is), de kimondottan férfias jelenség is tud lenni mint egy igazi király :-) Érdekes felvetések vannak időről, személyiségekről, és karakterekről......kinek miért az a sorsa, és vajon hogyan függ össze a két világ.......és vajon csak kettő van? Szóval bocsánat, ha nagyon dagályos voltam, de nagyon várom már a következő részeket! :-)
anzselin
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2020. május 14. 21:10
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: anzselin » 2020. május 28. 21:55

pi314 írta:Drága Mili!
Köszönöm a 12. részt. Tökéletesen egyetértek veled, hogy a templom előtti fotózásos jelenet gyönyörű volt, de LMH a megmentéses jelenet végét is hibátlanul megcsinálta, a csókjelenetről már nem is beszélek (elég forróra sikerült). :) x_x



A megmentéses jelenet számomra is nagyon ütős volt (többször visszanéztem). Tökéletesre sikeredett szerintem is. Most már csak egy happy end-ben reménykedek, gondolom velem együtt szinte mindenki aki nézi a sorozatot. Az eddigi két utolsó rész volt a legütősebb (11-12) De megint felvet egy pár új kérdést. Miért ment át a kormányzó, vajon ismeri-e Lee Limet, vajon Lee Gon tényleg csak egyetlen világban létezik...
Avatar
Ancsapancsa
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2019. január 15. 20:31

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Ancsapancsa » 2020. május 28. 22:18

Köszönöm a 11-12. részt! Élmény volt nézni és néztem volna tovább is. A lány megmentésének jelenete külön tetszett :littlehearth: A humor végigkíséri az egész sorozatot, nagyon szeretem. :littlehearth: A rendőr újonc, ahogy próbálkozik vagy LMH tengerész egyenruhában rizst mos :)) Szerintem egyre jobb a történet, a színészi játék és mindig jön egy újabb csavar a történetben, amin lehet gondolkodni. Én például azon morfondírozok, hogy az udvarhölgy ki lehet, mit nem tudunk még róla. A 3. rész vége felé LMH egy verses könyvet vett elő a könyvespolcról és abból az udvarhölgy hangján szólalt meg a vers, A halottak könyörgése. Az Azáleák Kim-So-Wol válogatott versei voltak. Ez egyébként létező könyv és a költő egyetlen verseskönyve. A költő fiatalkori szerelmes versei ahhoz a láyhoz íródtak, akit nem vehetett el feleségül.

Ó, egy név, mely összetört.
Ó, egy név, mely a légben tovatűnt.
Ó, az a név, melynek nincs gazdája.
A név, amit szólítani fogok.
Nem fejezhettem be az utolsó szavamat.
A szívemben tartottam meg azt.
Azt, hogy kit szerettem.
Azt az egyetlent.
Akit szerettem.

Ez nagyon szép és megható jelenet volt a filmben is, de a vers is sokat ér, egy szép, szívszorító vallomás. Szerintem biztos, hogy nem véletlen, hogy feltűnik többször is a filmsorozatban, a 12. részben is mikor megáll az idő.
Meg ott van a yoyós kisfiú, aki szerintem a végzetet, a sorsot jeleníti meg. Mindig feltűnik a fontos, lényeges pillanatokban és a yoyó zsinórja vörös színű. A sors vörös fonalát szimbolizálhatja, amely összeköti az emberek sorsát egymással.
Emellett kíváncsi vagyok a lány hasonmás története hogyan folytatódik a másik világban. Azt gondolom nem egészen úgy, ahogy a király nagybátyja gondolja. Ki mit gondol ezekről? Kíváncsi vagyok, hogy csak én látom így?
Riamara
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2019. május 12. 12:44

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Riamara » 2020. május 29. 6:06

Köszi a verset. Engem is megérintett mind a két jelenetben.
Ami a felvetéseket illeti.
Spoiler: mutasd
Most, hogy már többször is ráirányították a figyelmet a jojó piros zsinórjára, én is úgy vélem, hogy a fiú a Végzet. Mint a Goblinban a Pillangó úrfi. A felső hatalmat jeleníti meg.
Luna pedig egyre szimpatikusabb számomra. Az biztos, hogy az áruló herceg vele emberére talált.
Most mintha kicsit háttérbe szorult volna a hajdani megmentő személye, nem? Viszont ez valóban felveti a lehetőségét annak, hogy talán nem csak két párhuzamos világ lehet.
Na meg itt van az a dolog az idővel. Miért csak most kezdene hatványozódni a leállás ideje? Hiszen a herceg az eltelt évek alatt nem öregedett. Ehhez pedig rengeteg leállásra volt szükség. Ezeket a király eddig miért nem érzékelte?
Szóval jó sok kérdés motoszkál bennem. :-?
Kinga115
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2019. szeptember 16. 11:09

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Kinga115 » 2020. május 29. 8:23

Kedves Mili56!

Először is nagyon szépen köszönöm a munkádat,igazán hálás vagyok érte.Eddig csak gyűjtögettem a részeket,mert maratonban akartam nézni,de már nem bírtam tovább,és az este elkezdtem.Akadt egy kis problémám,ebben szeretném a segítségedet kérni.Inkább letöltős vagyok,de át kellett térnem a Videára,mert a feliratok a 3.rész kivételével/az valamiért jó/ mindenféle írásjeleket produkáltak,és így elég olvashatatlanná vált.Sejtésem szerint valamit át kellene kódolnom,de fogalmam sincs,mit.ennyire még nem vagyok ügyes.Ebben szeretném a tanácsodat kérni.Átböngészgettem a h.szólásokat,de más nem jelzett ilyen problémát,csak nálam van ilyen gond,úgy látom./innen töltöttem le a feliratokat is,meg a videókat is./Nekem már az 1.résztől kezdve nagyon tetszik a sorozat,mert elvisz egy mesevilágba,ugyanakkor erős gondolkodásra késztet.Meg kell dícsérjem mindjárt az elején a gyermek királyt játszó színész kisfiút/Jeong Hyun-Jun/.Tényleg elhittem minden szavát,mozdulatát,remekül játszott a súlyos jelenetekben.A két főszereplő játéka is nagyon tetszik,mert Min Ho szoborszerű "mozdulatlansága" és Kim Go Eun örök mozgásban lévő jelenléte nagyon erős kontraszt,ez is remekül érzékelteti a két világ között lévő különbséget/ahol aztán,gondolom,később "olvad a jég"/A 4.részig jutottam el az este,de élveztem minden percét.Lee Min Ho fanyalgóknak meg üzenem,hogy meg lehet tekinteni az Avistazon hétről hétre a sorozat új részeinek nézettségét,az egekben van érdekes módon. Ma este folytatom a sorozatot,hála neked! Szép napot,és kitartást a további fordításhoz! :flower1: :movingflower: %%- :movingflower: :flower1:
bearbear

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: bearbear » 2020. május 29. 11:39

Kinga115 írta:Kedves Mili56!

Először is nagyon szépen köszönöm a munkádat,igazán hálás vagyok érte.Eddig csak gyűjtögettem a részeket,mert maratonban akartam nézni,de már nem bírtam tovább,és az este elkezdtem.Akadt egy kis problémám,ebben szeretném a segítségedet kérni.Inkább letöltős vagyok,de át kellett térnem a Videára,mert a feliratok a 3.rész kivételével/az valamiért jó/ mindenféle írásjeleket produkáltak,és így elég olvashatatlanná vált.Sejtésem szerint valamit át kellene kódolnom,de fogalmam sincs,mit.ennyire még nem vagyok ügyes.Ebben szeretném a tanácsodat kérni.Átböngészgettem a h.szólásokat,de más nem jelzett ilyen problémát,csak nálam van ilyen gond,úgy látom./innen töltöttem le a feliratokat is,meg a videókat is./Nekem már az 1.résztől kezdve nagyon tetszik a sorozat,mert elvisz egy mesevilágba,ugyanakkor erős gondolkodásra késztet.Meg kell dícsérjem mindjárt az elején a gyermek királyt játszó színész kisfiút/Jeong Hyun-Jun/.Tényleg elhittem minden szavát,mozdulatát,remekül játszott a súlyos jelenetekben.A két főszereplő játéka is nagyon tetszik,mert Min Ho szoborszerű "mozdulatlansága" és Kim Go Eun örök mozgásban lévő jelenléte nagyon erős kontraszt,ez is remekül érzékelteti a két világ között lévő különbséget/ahol aztán,gondolom,később "olvad a jég"/A 4.részig jutottam el az este,de élveztem minden percét.Lee Min Ho fanyalgóknak meg üzenem,hogy meg lehet tekinteni az Avistazon hétről hétre a sorozat új részeinek nézettségét,az egekben van érdekes módon. Ma este folytatom a sorozatot,hála neked! Szép napot,és kitartást a további fordításhoz! :flower1: :movingflower: %%- :movingflower: :flower1:

UTF8-ban vannak a feliratok. Átrakom őket neked ansiba, hátha megjavulnak....
minidici
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019. augusztus 10. 15:25

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: minidici » 2020. május 29. 20:56

Köszönöm szépen! Tovább gyűjtögetek! :-h
Kinga115
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2019. szeptember 16. 11:09

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Kinga115 » 2020. május 30. 10:56

Kedves Bearbear!
Köszönöm a segítségedet.Közben rájöttem egy film kapcsán,mert ott is gondom akadt,hogy mindent BS Player-rel akartam lejátszani,és itt nem volt jó a felirat,akármit csináltam.Mihelyst áttettem VLC-re,ott már tökéletesen passzolt.Még egyszer köszönöm! @};- %%-
rita73
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. október 19. 9:23

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: rita73 » 2020. május 31. 9:55

Kedves Milli!!
Köszönettel vittem az eddigi részeket :)
palfiedina
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. június 12. 11:09

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: palfiedina » 2020. május 31. 15:59

Olyan jó olvasni a kommeteket ! Nagyon örülök, hogy nem maratonban nézem, hanem együtt veletek. Még várakozni is élvezetes.
Ha meg lesz az összes rész, majd együtt megnézzük a férjemmel is , addigra képben kell legyek :D mert tőlem várja a magyarázatot.
drkjucus
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018. október 7. 11:57

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: drkjucus » 2020. május 31. 17:29

Most, hogy pénteken kimaradt egy rész, remélem nem húzzák, nyúzzák a végét, és részenként adják le az utolsó 4 részt. (A Vagabonddal művelték ezt, ráadásul annak a végét is el...., (be sincs fejezve).

Alig várom, hogy maratonban az egészet is megnézzem.
:ymblushing:
szkari
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2017. október 29. 17:51

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: szkari » 2020. május 31. 21:02

Köszönöm szépen a 13. részt. :) :) @};-
mili56
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2016. április 20. 22:29

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: mili56 » 2020. május 31. 21:04

A 13. részben sok titokról föllibben a fátyol. Komoly időutazásról van itt szó, kérem...
Többet nem árulhatok el. B-) B-) B-)


:D
Avatar
Vivien07
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020. április 19. 19:12

Re: The King: Eternal Monarch

HozzászólásSzerző: Vivien07 » 2020. május 31. 21:05

Köszönöm a 13. részt!!! :) :)
Nem vagyok tájékozott, hogy hogy kimaradt a pénteki vetítés?

Vissza: “Korea”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég