Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. július 14. 12:41

Sziasztok Lányok, jó étvágyat az ebédhez.

Sok mindent írtatok, de én közben olvastam ám, csak éppen nem írtam, ahhoz már fáradt voltam.
Olvasom, látom, hogy Rita elutazott, és a szépséges Lilykét dajkálja. Nagyon jól néztek ki mind a ketten. A hajad is nagyon jó, nem tudom eddig milyen frizurád volt. Most akkor átmész őszbe?
A finom ételeket is élveztem,mármint a látványt.
A felhőfotók is szépek, jó ideje én is nézem, és igazán sokféle van. Jaj csak egy olyan igazifélét tudnék én is festeni.
Ági nekem nagyon tetszik a festésed, olyan igazán ahogy szokták írni letisztult.
Festésgyakorlatozásom is volt.Tegnapelőtt festettem egy olyan barnás, óarany képeslapot. Először csak ide- oda pettyegettem az ecsettel, fogalmam sem volt mi lesz majd belőle, mert egy másik fajt ecsetkezelést akartam kipróbálni, aztán azt mégis kihagytam, lett belőle egy tájképforma. Kicsit vigyázok jobb is lehetett volna. Sajnos a kerti fotómat nem találom, kérdeztétek mekkora, majd ma ujra lefényképezem és valamikor hozom. Szép napot mindnyájatoknak
első kép az első paradicsom, már megettem napokkal ezelőtt.

Kép

Zalaegerszegi tulipános kút a főtéren.
Kép
főtéri részlet
Kép
Gébárti tó, strandolási lehetőség, itt voltam vasárnap délelőtt egy kézműves megnyítón.
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. július 14. 19:19

Sziasztok Lánykák!
Beköszönök csak, mert a hangulat indexem valahol elásva a kút mélyén.
Kivizsgálás sorozatba kezdtem a szemem és a változó vérnyomásom miatt. El vagyok keseredve, mert mondanak a szememről ezt is meg azt is, ráadásul senki nem fogadja el, hogy a gyógyszeren túl más is létezik.
Igyekszem normális lenni és újra itt lenni. Addig is vigyázzatok magatokra, legyetek jók!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 14. 21:58

sziasztok lányok, most én is csak beköszönök mert már késő van, és dacára a kávénak, mert már elvonási tünetem volt, muszáj volt egy kicsit innom, most mégis igen álmos lettem, s jó lenne ha tényleg el is tudnék aludni. :) i-)
Csodaszépek a Zalaegerszegi képek, köszönöm, és milyen szép lehet ott a tó körül. Gratulálok a paradicsomodhoz, már nálam is kezd nődögélni, de ontani nem akarja! Remélem ott is szép nyugodt este lesz.
Ági! a vérnyomás hatással van a szemre is. Tehát ne idegeskedj, csak annyit csinálj, amit bevállalhatsz, de ne akard túl teljesíteni magad, mert belőled is csak egy és pótolhatatlan ember vagy. Remélem szemvitamint többfélét is szedsz, és amikor lehet pihenteted is. Tudom milyen amikor az embernek ingadozik a vérnyomása, és hol fehér hol fekete pontot lát...én ilyenkor lefekszem, mert nincs kedvem elesni..se hason se hanyatt, nem respectálom egyiket sem.
Isteni kegyelem, hogy eddig nem lett komoly bajom, de azt megtanultam hogy csak annyit amit muszáj, néha azt sem...nem kerget a tatár. Persze könnyen vagyok, hiszen nincsenek vevőim, ügyfeleim stb....de valahol tényleg muszáj meghúzni azt a bizonyos vonalat amikor ilyen helyzet van, de kell a kikapcsolódás is, pláne a vidámabb téma, mert a nevetés is fél gyógyulás! Úgyhogy szeretettel ölellek, és jó éjszakát kívánok neked is és mindenkinek! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Irj majd ha kedved lesz, hogy mivel milyen eredményt értél el.! :x :ymhug:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 15. 10:47

Kedves Lányok!Nem tűntem el,csak "szanatóriumban" vagyok,azaz pihenek .Sajnos időközönként teljesen csendben kell lennem,ingerek nélkül,hogy visszanyerjem az életerőmet/nem az életkedvemet/
Mindenek előtt köszönöm nagyon Rita gyöngységes unokás képét,Katának a felhőket és SAMUKÁT :) :littlehearth: :flower1: ,Ildikónak a zalaegerszegi fotókat és a paradicsomképet,az aranyos MinGinek,hogy jelentkezett,Ágikának:VIGYÁZZ MAGADRA !!!!!!!!!!! és várlak vissza időnként:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Hétvégén jövök és nézelődöm.Üdv.Paggy @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 15. 16:12

Kedves Paggy, neked is kellemes feltöltődést, néha a csend is egy kúra, én most ébredtem fel, Samum hála Istennek hagyott aludni...Szóval biztos hogy van a levegőben valami, és nem is rossz egy kicsit magunkért visszavonulni...inkább mint betegnek lenni..hatalmas ölelés... :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 16. 9:14

Nézzétek meg,lehet vegán is!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 16. 18:37

mindjárt megnézem...de most végre én is hozok egy két képet...
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 16. 18:57

na! megyek bundás kenyeret sütni! :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. július 17. 7:49

Jó reggelt.
A bundás kenyeret megkívántam. Az első tetszett a legjobban.
Kata nagyon szép egészséges a paradicsomod. Az enyém sajnos kicsit betegecske, állandóan leszedem az alsó leveleket.
Ma nálunk esik az eső, baracklekvár főzés lesz. Szóval el leszek foglalva egy darabig.

Voltam egy bemutatón Zalaegerszeg mellett a Gébárti tónál. Ezt a gyönyörűséges gyöngyös pártát hoztam nektek. Egy zalakarosi nagymama és unokája készíti. Nagyon szépek, nagyon babra munka. Zkaros környékén még van aki hordja.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. július 17. 9:38

Itt most negyed nyolc van, és gyorsan írok, mert aztán útra kelek. Megyek menni. :D Bár délutánonként
szoktunk sétálni, de itt soha nem lehet tudni, mikor akar esni egy kicsit, ezért mindig megjáratom magam,
mielőtt a lányomékhoz indulok. Mondjuk tegnapelőtt épp esett reggel, úgyhogy kora este tettem egy nagy
kört a városban, és a folyó parton.

Köszönöm a kedves szavaitokat! Amellett, hogy Lilykézek, minden nap főzök is Zsuzsiéknak, meg segítek,
amiben csak tudok, teregetek, pakolászok. Ma ruhákat fogunk szortírozni például.

Itt épp főzök Lilykével. A lányom elment zuhanyozni, a párja home officeban az egyik szobában. :)) Miközben
kevergettem a kaját, énekeltem, meg idétlenkedtem, amiken jót nevetett a babuci. Három hónapos és
két hetes a drága.

Spoiler: mutasd
Kép

Kép


Kata! De nagyon klassz lett a ferde felhős, naplementés képed! Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy több ilyet
készíthetnék én is. De amíg a színszűrőkre (főleg a kékre) vagyok rákattanva, addig esély sincs rá, hogy
az is eszembe jusson, hogy ferdén is tarthatnám a telefont. :))

Lassan nálad is paradicsomszüret lesz! :D %%- De jó képek a növénykéről! Jó ez az új telefonod!

Ildikó! Irigyellek a házi paradicsom ízéért! Paggyt és Katát is fogom. A saját paradicsomnak nem is kell
tökéletesen pirosnak lennie, úgyis finom édes már.

Soha nem voltam még Zalaegerszegen. Egyszer ezt is be kell pótoljam majd. Látszik a képeken, hogy süt
a nap. Na, ezt is irigylem. Itt nagyon hideg van. Bár a tegnapi séta közben már lekívánkozott rólunk a
pulcsi.

Az eredeti hajszínem sötétbarna, de az utóbbi időben vörösesbarnára voltam befestve. Direkt növesztettem
le a hajam, mert már nagyon nem szerettem festetni.

Csodásak a kézimunkák, a párták és a tülökből készült díszek is.

Ági! Ne keseredj el! Csináld végig a kivizsgálást, ha már elkezdted, és ha nem tetszik, amit az orvosok
javasolnak, akkor keress alternatív megoldást, például egy jó természetgyógyászt, vagy egy orvos
természetgyógyászt. Ma már egyre többen tekintenek túl azon, amit az egyetemen tanultak. Sokszor már
csak a diagnózis felállítására használják a nyugati orvoslás eszközeit, de a gyógymódot már nem a tablettákban
látják. Fel a fejjel! Nagyon remélem, hogy happy end lesz a vége a történetnek!

Paggy! Jó pihenést és töltődést!

Nagyon-nagyon szerettem a bundás kenyeret, és rengeteget sütöttem is a családnak, de ma már nem eszem
ilyesmit. Egyébként van vegán bundás kenyér is. Csicserilisztet kevernek ki vízzel és egy csipet fekete sóval.
Ebbe a masszába mártják a kenyeret, és sütik ki. A fekete só adja a tojásos ízt a keveréknek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 17. 14:02

Kedves mindenki! Kedves nIldikó! olyan gyönyörűséget hoztál, és micsoda élmény lehet ilyennel találkozni, hogy valaki még hordja, pedig tényleg csodaszép! Mondjuk már én sem állnék neki ilyen készítésének! :) :x

Rita! az a kislány fantasztikusan aranyos és milyen gyorsan nődögél. Örülök hogy ki tudtok mozdulni. Itt sem sokkal jobb az idő..helyenként igencsak kijut most itthon is hol délen hol északon hol keleten hol nyugton, de legtöbbször mostanában Pestnek jut ki!

Ma voltunk a városban egy minivásárlásra...csak 6ezret hagytam ott..xd de félig sem volt a bevásárló kocsim, így legalább a buszra is fel tudtunk könnyen szállni! Mi is itthon pakolászásban vagyunk, mert egyszerűen nem megoldás a nagyon régi dolgokat őrizgetni, persze ritka kivételek azért vannak!

Hát örülök én is a paradicsomnak, legalább a palánta és a föld ára visszajön, és mégiscsak saját! Ma vettünk egy 3 kilós dinnyét, és még vissza kell fogjam magam, mert képes vagyok egy ültömben legalább a felét bevágni...és hála Istennek, hogy Samum is rákapott a gyümölcsökre! Nagyon örülök neki Még akkor is ha nem saját termés, hanem venni kell! Öröm látni, hogy noszogatás nélkül megfogja a villát és már eszik is. /ugyanis felkockázom, hogy könnyebben boldoguljon!/ Meg nem leszünk fülig maszatosak :))

Paggy, pihengess sokat, nagyon finomra sikeredett a bundás kenyér, úgyhogy megyek majd és veszek újhagymát és sonkaszalámit, csak a Sparban most keresni kellett az újhagyma fehér részét..szinte csak zöldje volt...
Ági! Te is pihengess, csináld végig a kivizsgálást, és ne stresszelj..fölösleges. Igaza van Ritának, annyi mód és lehetőség van...nem kell a legrosszabbakra gondolni.
Kellemes hétvégét mindenkinek, majd hozok buszos képet, csak most lusta vagyok, mert ha fellépek a facéra legalább két órát ott ragadok... :x :ymhug: :littlehearth: :))
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2020. július 17. 17:29

Igen Kata, ha fellépsz a facéra ott ragadsz. Én is így járok minden esetben, de most bezárom a gépet, kaptam zöldbabot és szeretném elrakni. Délelőtt végeztem a baracklekvár főzéssel, maradt még sajnos, mert éretlennek találtam és várom, hogy kicsit színesedjen.
Rita.... Lilykének nagyon szép szemei vannak. Örülök, hogy jól érzed magad. Külön szállásod van? Így biztos sokkal jobb.
Paggy nem gondoltam, hogy beteg vagy, csak azt gondoltam önkéntes elvonulás. Gyógyulj meg. Nekem most nagy lábfájdalmam van. Minden kitalálok megint, hogy szűnjön.
Kicsit filmeztem, most elég egy rész a gép előtt ülve, nem bírok többet.
Majd jövök még. :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 17. 21:11

na hozom a mai képeket...persze a facéról, mert nekem ez így megy, néha Rita a mentsváram, ha gmailban küldök olyat, amit oda nem akarok, de ide igen.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
hát egy kicsit sok lett... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 6:46

Jó reggelt Lányok!
Kép
Fruzsi félfotójával köszönök .Ezzel jelezném,hogy megjöttem és rengeteg nézni és mesélnivalóm lesz ma.Nem tudom Rita hoz-e képeket,mert akkor nagyon visszafogom magam. :)) :) :littlehearth:
Most azonban tusolás,kutyaséta,reggeliztetés stb-stb.
Ja még egy időjárás jelentés. A délelőtt folyamán jelentkezem.Paggy @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 6:52

Kép
Kép
Kellemes hűvös idő van.Az erkélyre kimenve hálóing és vékony "pongyola" elég.
Sziasztok,mentem. :-h :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 19. 8:26

Sziasztok Szép reggelt, Fruzsitól kaptunk egy virtuális puszit...itt is süt a nap, remélem délutánra nem lesz a beigért viharból semmi.
Szép a reggeli kép! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 11:16

Lányok,Lányok!Eldumáltuk az időt a párommal,így elcsúsztam a dolgaimmal.Kb . 2-kor jövök csak,DE JÖVÖK!!!ÜDVÜDVÜDV:PAGGY :) :-h
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 14:29

MEGJÖTTEM!!!!!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 14:32

Kakivá áztunk Fruzsival.Elkapott minket a zuhé:
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 14:37

Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 14:40

Spoiler: mutasd
Kép

Kép
Most pedig nézelődök,s azután jön a HÉT KRÓNIKÁJA.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 15:13

Elkezdem:
Végignéztem amiről lemaradtam és amiit már láttam.Jó,hogy megnéztem,mert újra örömmel ,megcsodálva néztem Kata a felhőidet.Annyira,de annyira gyönyörűk.Mindjárt teszek be kedvenceket.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 15:42

Rita!Nagyon jól áll neked a rövid haj.Furcs,hogy az én fejemben,képzeletemben mennyire másképp nézel ki.Akit itt látok egy sokkal vagányabb nőnek néz ki,mint az a szelíd,elfogadó,félhosszú,barna hajú nő,aki a képzeletemben van..A képen látható "hölgynek" MINT AZ UNOKÁJÁNAK,nagyon élénk tekintete van.Aranyosak vagytok! :x :flower1: Az ételfotók közül,most a répás,burgonyás karfiol tetszik,kipróbálom.
A maszkviselésről mindenképp szeretnék írni.Előre csak annyit,hogy nekem nem probléma,de az én komoly párom állandóan kiakad miatta,én meg nem értem-de erről majd írok.
Lilyke nagyon édes,örülhetsz neki.Jól áll a kezedbe.
Kedves Ildikó!Nem vagyok komolyan beteg,csak agyon izgágáskodom magam és képtelen vagyok leállni,ezért muszáj teljesen kikapcsolnom a sok információt,mert azonnal reagálni akarok mindenre.Jó lenne ,ha betennél majd baracklekváros képet is!A szép kerted változásairól szívesen látnék majd képeket,ha van kedved hozzá.Köszönöm szépen a gyönyörű gyöngyös pártákat.Rengeteg munka,de mivel pont emiatt nagy érték,érdemes csinálni.Gondolom nagy ünnepeken hordják.Hollókőn jártunk anyukámmal régebben,ott láttam húsvétkor.Kellenek az ünnepek!!!
Kedves Lányok!Milyen jó,hogy ennyi mindent tudhatok meg általatok arról,hogy hogyan élnek a kortársaim. :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 15:53

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 19. 16:09

Majd később íírok még,mert most telefonált a nászasszonyom,hogy eljön.El kell gyorsan mosogatnom.Sziasztok,majd jövök és hozok képeket. :-h

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég