Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 16:09

Sziasztok!A biokertész tanfolyami tanárom videója ,amin 1perc 34mp-nél látható az általam nevelt "utazó paradicsom "pirosan.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 16:56

TÜNTETÉS
Lányok!Írtam,hogy semelyik oldalon sem állok,DE HÍVE VAGYOK A SZABAD SAJTÓNAK.Talán EL KÉNE MENNEM MA TÜNTETNI AZ INDEX MEGSZŰNTETÉSE MIATT.MUSZÁJ LENNE KIÁLLNOM A SZABAD SAJTÓÉRT.MUSZÁJ,HOGY LEGYEN BÁRMILYEN HATALOMNAK KRITIZÁLÓJA,VALAMENNYIRE FÜGGETLEN SZABAD SAJTÓ!!!!!!
Régen a királyoknál az UDVARI BOLONDOK MONDTÁK A KIRÁLY SZEMÉBEAZ IGAZSÁGOT,már amennyire igazság van.Tudjuk,hogy minden kompromisszumokon alapul.De okos az a hatalom,aki engedi működni,mert segít neki rálétni a hibáira.BOLOND!!!!!!AT A HATALOM ,AKI NEM ENGEDI(=Ez a múltra is igaz!!/A legjobb hozzád az ,aki kritizál,mert felhívja a figyelmed a hibáidra.Bukásra van ítélve a TÉVEDHETETLEN!!!!!!!!
Fájdalmas,has kritizálnak,de el kell gondolkodjál azon,amit mond!
Mennem kéne,csak félek,hogy elfajulnak a dolgok a MAI TÜNTETÉSEN A PROVOKÁTOROK miatt és esetleg bevisz A RENDŐRSÉG.Mi lesz ,akkor az állatokkal?
Lányok!Muszáj néha kiállni a meggyőződésedért.Nem csak szövegelek,mert mindigv ezt tettem.WElőszöe sokáig-sokáig alkalmazkodtam,mert értem ,hogy sokfélék vagyunk,de a nyilvánvaló hatalommal való visszaélés kiváltja belőlem a felháborodást.
Lányok!sEHOVÁ SEM ÁLLVA,nem vagytok híve a szabad sajtónak?????REMÉNYKEDEM,HOGY IGEN.PAGGY
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 17:02

Részlet a facebookról spoilerben:
Spoiler: mutasd
https://www.facebook.com/balavany/posts/10218653203582409?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202007

Mindegy ki szervezi,ha igaz!!!!
Ja és arra hivatkoznak,hogy nem nyereséges--Most Kata ne figyelj ide!ÉS A STADIONOK??????????????
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 18:58

Bár elmenni nem tudok a tüntetésre ,az estémet arra fogom fordítani,hogy megnézem mennyire pártatlan az INDEX és igaz-e,hogy megfelel a "KIRÁLY BOLONDJA" feladatkörének.A kutatásomat megosztom veletek.A grízestészta gyártása ,teregetés,kutyaséta után,várva a párom este 11 órai hazatértére /munkából/kutakodni fogok.Jövök majd és hozom.Paggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 19:07

Nézzünk meg egy HÍRT!Vajon milyen a tudósítás hangneme?Pártos?-Szerintem TÁRGYILAGOS,de nézzétek meg!
https://index.hu/belfold/2020/07/24/orb ... so_pentek/
Nézzük a következőt!Pártos vagy tárgyilagos a közlés?
https://index.hu/belfold/2020/07/24/kar ... kifizetes/
És ebben?
https://index.hu/belfold/2020/07/24/a_h ... tiv_torzs/
Mitől SZABAD A SAJTÓ?????
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 19:13

Wikipedia:
Sajtószabadságnak nevezik azt az állapotot, amikor a sajtó munkatársai – az újságírók – maguktól, csupán saját szakértelmükre, tapasztalatukra és véleményükre hagyatkozva, külső befolyásoktól, fenyegetésektől és törvényi korlátoktól mentesen döntik el, hogy az általuk szerkesztett sajtótermékekben milyen tartalom jelenik meg. Ebben a cikkben a „sajtó” a szó tágabb értelmében a nyomtatott és az elektronikus hírközlő eszközöket, az ezek által szolgáltatott tartalmakat és az ezen tartalmakat előállító személyeket jelöli.

Az állampolgári jogok egyike a sajtó útján való szabad, hatóságilag előzetesen nem ellenőrzött és korlátozott véleménynyilvánítás. A sajtószabadság követelését a polgári átalakulásért folytatott harcban fogalmazták meg először, aktualitását az abszolút monarchia s különösen az egyházi hatóságok sajtótermékeket szigorúan kézben tartó zsarnoksága adta. A Habsburg abszolutizmus ellen, a polgári fejlődésért felkelt 1848-as magyarországi forradalomnak is ez volt az egyik alapvető követelése. A sajtószabadság érvényesülését nagymértékben gátolja az a tény, hogy a fejlett tőkés országokban nagy konszernek monopolizálják a hírközlést, s ezzel az állami korlátozás helyére a monopóliumok korlátozó, megszűrő tevékenysége lép. A sajtószabadságot korlátozó intézkedések és intézmények elleni küzdelem ma is élő probléma a világ számos országában.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 19:16

Nézzünk meg ugyanerről egy másik újságot!

https://hvg.hu/itthon/20200724_Orban_Ez ... _a_hatamon
Ugyanez a másik oldalról.OLVASSÁTOK A CÍMEKET!!!
https://magyarnemzet.hu/kulfold/orban-v ... t-8406456/
..Orbán Viktor az EU-csúcsról: Megvédtük nemzeti büszkeségünket....


Fontos-e,hogy tájékozódni tudjunk,mi ,akik az életünket az életbenmaradásért folytatott kűzdelemmel töltjük?Nem az-e a lényeg,hogy mindenki tegye a dolgát?
-A SZABAD,FÜGGETLEN SAJTÓ INFORMÁLJON MINKET.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 19:34

És akkor végül,hogy MINDEN MÖGÖTT MI VAN.Rettenetes és szörnyű,ha itt is ott is átvernek minket.Egyszer Katának írtam,hogy teljesen más az igazság,mint amit nekünk tálalnak.MOST HOVÁ ÁLLJAK??????MI IS AZ IGAZSÁG?
https://hvg.hu/itthon/20200622_index_va ... ll_bodolai
EZT MINDENKÉPPEN OLVASSÁTOK EL.Tehát mi a végkövetkeztetés?
"OLIGARCHÁK ALKUJÁNAK TÁRGYA A FÜGGETLEN ONLINE ÚJSÁG"-olvasható a cikkben
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 24. 19:45

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 25. 10:16


Na ez a sajtószabadság...ezt muszáj meghallgatni, akinek van gyermeke vagy unokája!
A Pesti srácoknál Füssy Angéla riportját el tudjátok olvasni, ennek kapcsán kapott meghivót a Hit rádióba. Ő az az újságíró, akinek a babáját már életveszélyesen befenyegették egy cikk miatt. Addig is olvastam, mert nagyon bátor és nyílt személyiségű, mindent be mer vállalni...a férfiak elbújhatnak mögötte.. :((
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 25. 16:31

Sziasztok!Hülyeség volt a részemről,hogy felvetettem ezt a témát,de valahogy viszonyulnia kell az embernek a közelében lévő eseményekhez.Üdv:Paggy @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. július 26. 11:39

Paggy, a szemem azért áll olyan furán, mert miközben puszilgatom Lilyke buksiját, mosolygok is
nagyokat azon, amiket a lányom mondott fotózás közben.

Nagyon szép színesek a befőttjeid, biztosan finomak is. A kardvirágok gyönyörűek! Tegnap itt is
láttam egy fehéret. Ez a pár szál juttatta eszembe, hogy eddig még nem láttam kardvirágot
Angliában. Le fogom fotózni.

Most olvasom, hogy finomak a paradicsomjaid. Jól is néznek ki. Egészségesek.

Én is csináltam már uborkát, ami ugyan nem kovászos, hanem csak 2%-os sóoldatban van eltéve.
Amíg otthon voltam nem fogytam ki belőle, a hűtőben vár még két üveg rám, ha hazamegyek.

Hű, de guszták a kürtős kalácsok!

Egyszer voltam a bp.-i Planetáriumban. Elaludtam, miközben nézegettük az "égboltot". Olyan hosszan
magyarázott a pasi, hogy elnyomott az álom. Nagyon hangos nevetésre ébredtem. Azt hittem, hogy
rajtam szórakoznak, de szerencsére nem így volt. Egy férfi is elaludt, és hangos horkolásba kezdett.
Azt mondta az előadó, hogy ő ehhez már hozzászokott. Sokan elalszanak az előadása közben. =))

Most látom, a kék-zöld foltjaidat! A nagyságukból és a színükből ítélve azt mondom, nagy szerencséd
van, hogy nem tört el valamid. Remélem, Lilla is jól van már. :flower1:

Kata, miután kiköltöztünk a városból, szájtátva néztem, mennyi csillag van az égen, és hogy erről én
31 évig nem is tudtam.

Itt Angliában sincs meleg, de legalább eső csak egyszer tartott vissza bennünket a sétától. Itt amúgy
nincsenek trópusi esők, vagy csak nagyon ritkán, de villámlás és dörgés az tényleg nincs. Jégeső sincs.

Olyan jó képeket csinálsz a paradicsomról! Újságcímlapra valók, de komolyan.

Hű, olvastam, mekkora vihar volt nálatok! Szörnyűek azok a sötét felhők! Samuka nem fél a dörgéstől?

Lilykének egyre jobban és hosszabban megy a hason fekvés és fejemelés:

Spoiler: mutasd
Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 26. 13:53

Rita, köszönöm a dicséretet...hát gondolkodtam rajta, hogy fotóriporter legyek, de lemondtam róla! xddd jó nekem ennyi is, ha örömöt szerzek vele másoknak is...tudod sok minden nem természetes, hogy lefényképezed..nekem meg nincs pénzem birságokra!!
ami linket feltettem, kérlek hogy tényleg hallgassátok meg, lesz majd 2. része vagyis folytatása a témának ! Ezért fontos többek között a politizálás, hogy az ilyen dolgokat csírájában lehessen elfojtani. részemről megrendítő volt, de egyben nagyon tanulságos is.!
Mennyi mindenre kell odafigyelni, kire hogyan hagyja a gyereket az ember, s erre kiderül, hogy családon belül sokkal több az abuzus, mint az saccolni tudtam volna! Itt a riportban csak egy szelet fért bele az időbe.
Nagyon tisztelem ezt a oknyomozós riporternőt!
Lilyke csodásan fejlődik, és jó hogy nálatok most sokkal jobb idő van mint itt...bár most végre süt a nap, de már jönnek is a fátyolfelhők. Most megyek is egy kicsit ledölni, ez olyan vasárnap délutáni szieszta...aztán ha alszom jó,ha nem úgyis, csak egy kicsit vágyom egy kis vízszintes pihenőre. S talán Samu is szundikál addig egyet. Tegnap 2 teljes órát hagyott aludni! :D x_x aztán éjjel meg néztem ki a fejemből... :)) :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: MinGi » 2020. július 27. 16:30

Ritám Lilyke ismét sokat nőtt, nagyon aranyos a nevető képe, de az figyelmet tekintet..
Nehéz lesz hazajönni és már biztos tervezed a következő angliai utadat
ezekre a képekre gondoltam
Spoiler: mutasd
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 28. 12:15

Aranyos Lilykének távoli üdvözlet. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%- :movingflower: :movingflower: :movingflower:
https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/ka ... kapcsolodo
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 28. 21:03

na végre képekkel jelentkezhetem..egy része tegnapi, a többi mai.... :D ;)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 18:20

HÚÚÚÚÚ,nem látta senki ezeket az ínycsiklandozó,gyümölcsöket?Olyan élethűek,hogy mindjárt benyúlok értük a monitorba.Szőlő,őszibarack,szilva,saláták!!És a növénykavalkád!Szépek a képek KATA!!!!!A gyümölcsök közelről különösen.Jó kis karakteres,szigorú cica trónol az ablakban.Mindjárt leszól az alatta járóknak:
-Na mi van,mit bámultok?Hess innen,sziesztázok!
Jó nagyon,hogy ennyi képet készítettél,mert lehet válogatni ,elképzelni merre jártál.Köszönöm szépen. :littlehearth: :movingflower: \:D/
Kedves Lányok!Kissé takarékon vagyok,de nem komolyan.Sok a dolgom itthon,amit eddig elmulasztottam.
Általában sokat főzöcskélek a páromnak,mert amikor hazajön mindent felfal,rengetegszer vagyok lent az utcán,mint már írtam,mert a kutyákkal ,főleg Lizivel, különböző időpontokban kell sétálni,kertészkedek,csarnokba mászkálok,elmélkedek,rádiót hallgatok.sajnos Lillát nem nagyon láthatom,mert táborokban van.A lányomék nagyon elfoglaltak a home office miatt,így örülnek,ha egymással vannak,mi a nagyszülők csak ritkán kellünk oda.Ez kicsit fáj,de megértem. A nászasszonyommal többet találkozom,mert együtt járunk vásárolni,a volt tanítványaim nagyon-nagyon kedvesek ,sokat hívnak,sőt még el is jönnek.
A hétvégén Julikával kürtőskalácsot sütöttünk/sörös dobozokon/Hipp-hopp eltelik egy nap.Orvosoknál jártam kivizsgáláson.
Hogy miért nem vagyok már olyan mászkálós?Jól betett ez a koronavírus mindenkinek.Azt hiszem egy kicsit megváltoztam én is.Megviselt az emberek részvétlensége,félelme.Ugyanakkor sok olyan dolog történt,ami jobban elgondolkodtatott.Pld a cserdi polgármester ügye.
Nem a felszínes,szenzációhajhász dolog,hanem,hogy saját bőrömön tapasztaltam,mennyire rá kell tennie az embernek az életét fontos dolgokra és akkor is csak kicsit változik a helyzet.És,ha ő abbahagyja, hol találni ilyen megszállottat?
No de ,ne keseregjek.Sok jó dolog is történt.
pld.egy régi ismerősöm felhívott külföldről , egy jót beszélgettünk,azután szép a kertem , érnek a paradicsomaim.A kis kerek nagyon finom.A nagyot még nem tudom,mert csak félig érett.Ja , rengeteg új dolgot tanultam SZOKY KONYHÁJÁN , nézem néha ZSÍROSDESZKA blogját is.Először kiakadsz a palin,azután megismered és rájössz,hogy jófej.A héten takarítok-takarítok és takarítok.Túl vagyunk a tortúrás taxis állatorvos látogatáson-oltások.Mindenkinek ugyanabban az időben kell megkapja,mert lejárt a régi.Még a nyulak hátravannak.Na nem "beszélek" többet hozom a képeket. :-h Paggy @};-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 18:34

Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 18:37

Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 18:42

Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 18:47

Az elkészült kürtőskalácsok,ekkor húztuk le sörösdobozokról:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 18:50

A paradicsomok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 18:57

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 19:03

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 19:07


Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég