Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 19:26

Ezt viszont nézd meg,mert nagyon klassz!!!!!
https://welovebudapest.com/cikk/2020/6/ ... s-modernek
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. július 30. 19:28

JUJJJ,EZT IS!!!!!!
https://welovebudapest.com/cikk/2020/7/ ... oig-minden
Most már megyek kutyát sétáltatni. :-h @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 30. 20:37

szia Paggy, gyönyörű képeket hoztál te is..a linkeket meg holnap megnézem, mert ma már nagyon elszaladt az idő Rulek videóit hallgattam meg néztem!
Jövök majd most egy másik riportot..ha akarod meghallgathatod...



:x :ymhug: :flower1: :littlehearth:

nem is tudtam hogy így jó elkészíteni.... :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. július 31. 20:48

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 1. 21:24

HŰHA!!!Kata! Milyen szép paradicsomok!JÓ AZ ÍZÜK?
Hogy miért kérdezem?Mert óriási csalódást éltem át.Mindjárt elmesélem.
Hát szóval Ő......
Kép
Féléretten felvágtam...
Kép
És megkóstoltam.Pocsék keserű és savanyú íze van!!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 1. 21:38

Most esküszöm,hogy kivárom,amíg a 2. megérik!
Kép
Hátha tévedek!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 1. 21:41

Most egyszerre több is érik.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 1. 21:43

A kis piros az finom.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 1. 21:56

Kedves Lányok!Az a nagy igazság,hogy elment a kedvem a fórumozástól,így hát el is búcsúzom egy időre.Jó nyaralást kívánok!Üdv:Paggy @};-
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 2. 7:45

sziasztok! Látom egyedül tartom szinte a frontot, de ez van. Várom a többiek egy egy kép vagy mondat bejelentkezését, hogy mindenki jól van!
El is felejtettem, hogy Rita mikor készül visszajönni, és ahogy hallom nem is biztos hogy szimpla hazajövetel lesz , már ami az anyagiakat illeti. :(
Végre megkóstolhattam az első saját paradicsomomat, de mivel megvártam hogy jó érett legyen így nem ért csalódás. ;;)
Ma még kánikula, aztán majd meglátjuk. Kedden nem lesz víz, remélem hideg azért igen. De csak 1 napig. Még nem olvastam, de azt hiszem a fertőtlenítés miatt.
Na megyek is kivételesen filmezni, mert tegnap már megjött a felirat, de olyan fáradt voltam hogy anélkül belenéztem az új részbe, aztán lekapcsoltam. :D Tartottam tőle, ha ráteszem a feliratot, tuti végignézem, így is éjfélkor aludtam el, de legalább olvastam. Paggy Nem gond hogy ritkábban jössz, de azért néha kukkants be. ;;)
Szép vasárnapot mindenkinek! :x :ymhug:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. augusztus 4. 17:20

Sziasztok lányok! Látom, hogy mindenki nyaral. Jó pihenést nektek!

Rita nekem is a katicabogaras nevetős Lilyke a kedvenc képem. Csodaszép csupaszem kislány. Érezzétek nagyon jól magatokat.
Paggy gyönyörűek ezek a régi épületek a maguk tökéletesen kidolgozott részleteivel. Nagyon keveset ismertem közülük. Köszi. Gyerekkoromban nekünk is gangunk volt, azt később beüvegeztük. De az még a régi tipusú talán 20x30cm-es kis üvegek voltak. Hiába mondtam anyunak, hogy ne vegye meg. Nem lehetett lebeszélni róla. Fixen volt beépítve, tehát kívül és belül is külön kellett pucolni. Egy rémálom volt, mindenhol csak a sarkok voltak. 1-1 napba tellett mire végig pucoltam. Egész nap világos volt, anyu ott kötött mindig. Nosztalgiáztam veled.
Anyu is mindig a főtt krumplit sütötte meg, legtöbbször a rántotthús vagy a fasírt zsírjában. Annyira finom volt, nagyon szerettem. MI már semmit nem sütünk bő zsírban vagy olajban, mióta ebben a lakásban vagyunk, lassan 14 éve. Észre sem veszem, csak rohan az idő.
Régebben kértél erkély képeket. A napokban levittük levegőzni Dodit a felnőtt játszótérre. Akkor jutott eszembe a kérésed a virágos erkélyről. Az elsőn van így nem alulról nem nagyon adja vissza, hogy mennyi virág van ott.
Kép
Képwhere to get diesel fuel near me
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. augusztus 4. 17:33

Dodiról a játszón. Annyira beleolvad a színeivel a háttérbe, hogy némelyik képen igen nehéz megtalálni.
Kép ez egy szép közeli volt.
Kép bújócska. Na hol a Dodi?
Kép fiam ölében. Előtte készítette spárgából azt a fonatot, hogy tudjon kapaszkodni. Meglepően hamar megszokta. Az ülőrudakat ki kellett venni, mert félt tőle. Ez az előző madarunk a rózsásfejű törpepapagáj kalitja volt. Orvoshoz is ebben hordtuk. Az autóba, taxiba is kényelmesen befér.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. augusztus 4. 17:49

Ez a Prevenciós központ, régen iskola udvara volt. Elkerítve a felnőtt játszó a tornagépekkel. A múlt hónapban a járdára ragasztottak le a gyerekeknek úttestet. Közlekedési lámpák is vannak, világítanak is. Ezt még fentről készítettem. A biciklis közlekedést tanulják. Szerintem tábor nekik. Először amikor átadták még kutyás rendőrök is voltak.
Kép
Kép
Először a középen lévő tető alatti padon voltunk a Dodival, majd átmentünk a jobb oldali fa ágai alá.
Kép ez még a padon készült.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. augusztus 4. 17:56

Ilyen hatalmas labdarózsákat régen láttam. Nem tudom mennyire látni a képen, de legalább 15cm az átmérője. Nekünk is volt a bejárati ajtó mellett, ekkora hatalmas nem volt soha.
Kép
Mindenkinek jó nyaralást!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 5. 16:20

Szia Éva, de jó hogy bejelentkeztél...Nagyon szép a lenti környezetet, és jól megleptél a hatalmas virágkavalkáddal, gyönyörűek, ahogy a hortenziák is. Nem is tudtam, mert még sosem írtad, hogy Dodit leszoktad vinni levegőzni! Szuper..addig a gazdi is pihen. Látszik rajta, mennyire élvezi. Köszönöm a beszámolódat..puszim és nagy ölelés.
Éppen nemrég értünk haza, mert kórházos kalandunk volt de már minden rendben.
13-án megyünk másik vizsgálatra, szerencsére a CT nem mutatott ki semmi bajt.
Ez egy rövid epilepsziás roham volt ...és beverte a fejét, hányás hasmenés stb...szemei fennakadva..szóval majrés volt a 2 éjszakával ezelőtti idő . A szomszédok jöttek át segíteni! Na megyek, irány a konyha...éhes... :D ;) :x :ymhug: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. augusztus 5. 20:13

Sziasztok Kislányok! Most csak írok, és ha hazajöttem olvasok is. Vasárnap érkezek haza. Itt még ingyenes
a vírus teszt, ezért itt csináltatom meg mindkettőt, ezt a magyar hatóságok is elfogadják. Utánanéztem a
koronavírus hivatalos honlapján, otthon 40 ezer forintot kéne fizetnem egy tesztért, és kettő kell.
Ma voltam az első tesztelésen. Egy nagy parkolóban voltak sátrak felállítva, és a kocsiban ülve kellett
mindenkinek magának elvégeznie a kenet levételét. Mindkét manduláról és az orrból kellett venni egy
hosszú steril pálcával, amit aztán egy rózsaszín folyadékos üvegcsébe kellett beletenni, és a hosszából
letörni, hogy az üvegcsére rá lehessen csavarni a kupakját. Ennyi volt az egész. Az ablakon ki kellett
adni egy jól lezárt zacskóban, és elmehettünk. Holnap küldik emilben az eredményt. Ha negatív, akkor
pénteken megyek majd a második mintavételre. A kinyomtatott eredményt kell majd felmutatnom a
reptéren Magyarországon. Csak így lehet elkerülni a karantént.

Kép

Kép

Hétfőn délelőtt én voltam Lilykével, mert az anyjáék elmentek Manchesterbe intézni a magyar állampolgárságát.
A kedvenc katicás ruciját adtam rá. Imádom benne. Itt a szoptatós párnájába ültettem bele. Csak rövid időre,
mert még ülni nem tud magától, csak annyira, hogy lefotózhassam. Vasárnap volt négy hónapos.

Spoiler: mutasd
Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 5. 21:37

Szia Rita! Reméljük a legjobbakat..a kis Lilyke meg így is látszik, milyen sokat fejlődött. Nagyon édes kislány. pontosabban még baba.. ;) :D :littlehearth:
Úgy örülök, hogy végre kijutottál, és már nem csak internetes "nagyi" vagy! Élvezz ki minden pillanatot amit még ott lehetsz...
Szeretettel üdvözlöm a családot! Amúgy itthon is lehetne ingyenes a vizsgálat, de hogy ennyire magas ára lett szerintem szörnyű!
Biztonságos hazaérkezést! :x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 6. 8:52

mai képek...
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 6. 13:03

Sziasztok!Szörnyű 1 egész oldalt írtam és elszállt! =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Most már nem tudom újra írni.
Csak annyi. hogy MINDENKINEK ÜDV.Katának ezer együttérzés Samuka rohama miatt.NAGYSZERŰ ANYA VAGY!!!!! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Ritának!Sikeres hazatérést és kevés elválási fájdalmat!Lilly baba gyönyörű a katicásban. :x
Éva!Köszönöm szépen az erkélyképeket és Dodikafotókat. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Szeptemben megújulva mosolyogva találkozunk.Üdv.Paggy %%- @};- %%-
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 6. 13:08

Lányok!Még egy dolog ,meguntam az avatarom,hogy lehet cserélni?
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 6. 13:30

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 6. 14:37

szia Paggy, Rita jön aztán megoldja...én sem tudom..azt igen hogy a legkisebb képet kell betenni...
Éppen ezt a receptet készülök megcsinálni..már minden megvan itthon hozzá.! Nagyon klassz ez férfi...tud és akar is tanítani..szerintem teljesen kezdőknek is sikerül minden amit magyaráz... :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymhug:
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. augusztus 6. 17:09

Kata58 írta:Szia Éva, de jó hogy bejelentkeztél...Nagyon szép a lenti környezetet, és jól megleptél a hatalmas virágkavalkáddal, gyönyörűek, ahogy a hortenziák is. Nem is tudtam, mert még sosem írtad, hogy Dodit leszoktad vinni levegőzni! Szuper..addig a gazdi is pihen. Látszik rajta, mennyire élvezi. Köszönöm a beszámolódat..puszim és nagy ölelés.
Éppen nemrég értünk haza, mert kórházos kalandunk volt de már minden rendben.
13-án megyünk másik vizsgálatra, szerencsére a CT nem mutatott ki semmi bajt.
Ez egy rövid epilepsziás roham volt ...és beverte a fejét, hányás hasmenés stb...szemei fennakadva..szóval majrés volt a 2 éjszakával ezelőtti idő . A szomszédok jöttek át segíteni! Na megyek, irány a konyha...éhes... :D ;) :x :ymhug: :littlehearth:

Szia Kata! Nagyon sok erőt kívánok neked ehhez a betegséghez. Én nem tudom hogy bírnám végig csinálni. Kívülállóként el sem tudom képzelni, hogy mit tennék. Szerencse, hogy kaptál segítséget és már jobban van Samuka. @};-
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. augusztus 6. 17:26

Paggy! Érezd jól magad a szabadság alatt. Pihenj, töltődj, mert mi csak a fáradhatatlanságodat látjuk innen.

Kata! Nem szoktuk levinni a Dodit levegőzni. A múlt héten 2x és a héten voltunk 1x. Azért vittük le, mert ebben a kalitban szoktuk az orvoshoz is vinni és hogy ne csak a rossz emlékek fűződjenek hozzá. Ne pánikoljon be, ha be akarjuk tenni és ne csak görcsösen kapaszkodjon a rácsba. Addig a pincében volt ez a kicsi kalit. Az orvos előtt pár nappal hoztuk fel, de először mindenfelé röpködött a szobába. Amikor a nagy kalit elé tettük akkor is, ha bent volt. Ő nagyon fél mindentől. A rúdjait is ezért nehéz cserélgetni, meg a játékait is. Ha új dolgot kap legalább 2 hétig meg sem közelíti. Pár hónapja kapott új csőrkoptatót, még messzire kikerüli. Nem tudom, hogy mikor fogja használni.
Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. augusztus 6. 17:48

Rita! Nagy szerencse, hogy ott meg tudtad ingyenesen csináltatni a tesztet. Nem is gondoltam, hogy ennyire drága nálunk. Lilyke mindenben gyönyörű, de nekem is a katicás a kedvencem. Nehéz lesz otthagyni őket, épp csak bele kóstoltál a nagyi szerepbe. Gyors biztonságos utazást!

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég