Van képem hozzá

Avatar
VidékiÉva
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2016. május 23. 20:26

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: VidékiÉva » 2020. augusztus 6. 17:50

Paggy írta:Lányok!Még egy dolog ,meguntam az avatarom,hogy lehet cserélni?

Elnézést nem tudom. Nekem is Rita készítette, én csak kiválasztottam a képet.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 7. 9:09

Ezt be kell tegyem,mert elveszti aktualitását.Csak képek!
Első szüret az erkélyen és KERTEM:
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 7. 9:16

Kép
Kép
Ezt nem én termesztettem/az utolsó kép!/CSAK AZ ÉN PALÁNTÁMBÓL NŐTT MEG.Itt látszik milyen az igazi utazó paradicsom.Kis darabot letörhetsz belőle és nem lesz trutyis a kezed,ha utazol.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 7. 9:19

Kép
Kép
Kép
Ja és a komposztom majdnem kész CSODÁLATOS FÖLD LETT BELŐLE.Majd valamikor megmutatom.
És !!!Én csak egy kis BOTCSINÁLTA KERTÉSZKE vagyok,semmiképpen nem akarok dicsekedni.Minden tiszteletem azoké,akik élelmiszert adnak az országnak és rengeteget dolgoznak. ^:)^ :flower1: Üdv:Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 7. 13:44

szia Paggy, csodás lett a szüreted, és guszták a paradicsomaid! A kis napraforgós terület is aranyos, és a többi virágos rész is üdítő a szemnek! Köszönöm hogy megosztottad! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 20:47

Sziasztok!Itt a gluténmentes változat.A másik nagyon finom,amit tanultam tőle.Még nem csináltam ezt meg,de meg fogom,mert nagyon erősen diétáznom kell az orvos szerint.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 20:49

Ezt már ismeritek,itt egy hír róla:
https://welovebudapest.com/cikk/2020/8/ ... risi-udvar
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 20:52

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 21:11

ÉS EZT IS TALÁLTAM....VAJON NÁLATOK VANNAK HANGULATOS ABLAKOK ?ÉS ERKÉLYFOTÓK KÉSZÜLHETNÉNEK.NA MAJD ÚJRA ELINDULOK A VÁROSBA,HA LEMEGY A NAGY MELEG.de!!!!!!!engem viszont e TI KÖRNYÉKETEK ÉRDEKELNE,DE SMUCIGOK/irigyek/vagytok és nem szerencséltettek meg vele.Ej ,ej!
Hát ezért megy el az ember kedve fórumozástól./Ezt viccből és komolyan is mondom.több éve töröm magam,hogy bemutassam Nektek a várost és bezárt kapukat döngetek,ha viszonzást kérek. :((
Most direkt nem említem meg,azokat,akik résztvesznek a játékban.Remélem nem sértődtök meg,DE EZ ÍGY IGAZSÁGTALAN!--Szóval IHAJ-CSUHAJ sétára fel szeptemberben.ha csak a kaputokon mentek is ki,akkor is lesz valami jó kis újdonság.
Tudjátok miért írom,mert szó szerint így történt.A kertecskémben,az őszirózsácskámon valami,.valaki furcsát találtam.Nézzétek!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 21:14

Itt:
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 21:16

"Ő" az:
Kép
Ébn még ilyent nem láttam!Ti?Ki vagy mi ez az állatka?
Sajnos egyik kép sem éles:
Kép
Kép
Na sziasztok, megyek vissza lábat lógatni.Üdv:Paggy
Baromi meleg van,na de mikor legyen meleg ,ha nem most?
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 8. 21:20

Juj! Micsoda finomságokat hoztál..s elfelejtettem uborkát hozatni..macskabajsza...
Hanem rájöttem, hogy egyáltalán nem rémlik, hogy valamikor is jártam volna a Párizsi Udvarban, de valami lélegzet elállítóan gyönyörű. Csak lestem! Köszönöm a képeket...! Szép estét, kellemes hétvégét!
izgatottan várom Rita bejelentkezését egy mondat erejééig, hogy megjöttem.! Mert persze nem az az első dolga az embernek hogy nethez üljön, de hát mégiscsak messziről jön haza! :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :ymhug: :x

el akartam küldeni a hozzászólást ,közben megláttam a kérdésedet ez egy pók! :D ;)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 21:22

Szia Kata!De hófehér?
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 8. 21:25

Paggy, Samunak is meg kell erősödni, és ma iszonyat meleg volt, félutig jutottunk el és haza kellett jönni, mert még a bevásárlást sem bírtam annyira forrósodott ma a levegő, bár a végén Samum is csak vánszorgott...De nagyon várom már én is hogy kimozduljunk...és nem a kórházra pályázok természetesen... :-o :D ;)
Abból egy kaland elég is volt újabb 1o évre. :)) :x

ui: Az őszirózsák csodaszépek, nagyon szeretem őket, van egy sajátos illatuk... :ymhug:

Á jut eszembe, Ági még nem csinált ide beszámolót....ejnye...pedig lenne mit kitenni a face alapján....remélem nem dölt ki a fáradtságtól... :x :ymhug: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 21:26

Kata!Többször hoztam már onnan képet és videót.Egyszer még kávézni is voltunk Julikával.
Egy kis emlékeztető,ezt nem én készítettem :))

:-h :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 8. 21:28

Vigyázzatok a nagy melegben!Ritának szerencsés megérkezést!!!!! %%- %%- %%- %%- %%- :flower1:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 8. 21:32

Na látod Paggy, az én eszem is időnként nyúlfarknyi de ez van... Köszönöm a videót, holnap megnézem, mert szeretném rendesen hallani, Samu meg már alszik...Ilyenkor már csak olyant nézek vagy hallgatok ami feliratos, és halkan szól...Már egy éve nem volt a fejemen fejhallgató mert az egyik win 1o-es frissités elvitte a fejhallgató hangját...és még nem volt kedvem megkeresni hogy hol a hiba..nem akarok belenyúlni majd egyszer ez is sorra kerül. ;)
amúgy meg megjött a HETEK c. kiadványom, és abba akarok majd beleolvasni, feltéve hogy nem felém fordulva hanem háttal alszik, mert akkor fel merem kapcsolni a kislámpát, ha később érzékeli is az már nem zavarja, de nem akarom szembekapcsolni... :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. augusztus 9. 6:44

Tíz perc és indulunk Manchesterbe a repülőtérre (itt most háromnegyed hat van).
Délután már otthon leszek. Holnap jelentkezem.

Sziasztok!
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 9. 7:47

Hatalmas ölelés, érj haza biztonságosan! :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 10. 7:55

Sziasztok!Úgy látom Rita szerencsésen megérkezett.Jaj,de jó!!!!!
Ma nagy kalandom lesz!!!Egy őrült nő vagyok,mert minden állat gondját magamra rántom.Szóval az anyóstársam kis helyen tartja a pintyet,ezért vettem a JÓFOGÁSON/szuper hely,mert olcsóbban jó dolgok kaphatók,csak regisztrálni kell/ egy kalitkát.Ma hozzák be az eladók a pályaudvarra.Leszállnak a vonatról,átadják,kifizetem és már mennek is tovább.Izgalmas lesz.A banyatankról/húzós kocsi/leszereltem a vászontasakot,arra fogom rákötni,elgyalogolok vele a laposlépcsős villamosig,utazom ,majd leszállok és újabb gyaloglás a nászasszonyomig.Jó meleg lesz,de a pintynek kell a hely.Szegénykém alig tudott 2-3-t csapkodni a szárnyával a szűk helyen.Most ez tágasabb.Már el is képzeltem,hogy mekkora lesz neki.Mintha én a fél szobámat használhatnám .Ez talán már sokkal jobb. %%- %%- %%- %%- :ympray: :flower1: Majd lefényképezem.
Ritának és MINDENKINEK SZÉP JÓREGGELT!Üdv:Paggy :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. augusztus 10. 8:11

Hazaértem, és írni is fogok, meg olvasni is, most csak azért írok, mert megígértem, hogy
ma bejelentkezem. Igazából holnap fogok képeket is feltenni, mert ma mennem kell egy
nagyobb bevásárlásra (háromnegyed óra múlva indul a buszom), ha hazaértem főzök, és
mosnom meg takarítanom is kell. Megint minden pókhálós, meg nagyon poros.

A repülőtér ugyanolyan szánalmas látvány volt hazafelé, mint ahogy odafelé is. Kevés utas,
kis forgalom, csend. Egy reptéren nyüzsgéshez van szokva az ember. Félek, hogy nem lesz
ennek jó vége. Na, mindegy, most ezen nem morfondírozok.

Azért az felbosszantott egy kicsit, hogy annyira követelik a két negatív tesztet, aztán
csak megkérdezték, hogy megvan-e, de igazán csak egy fél pillantást vetettek a kinyomtatott
papírjaimra.

Ezek még az indulásomkor készültek Bp.-en. Üres a reptér. Félelmetes látvány volt.

Kép

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2020. augusztus 10. 9:11

Drága Rita, Köszönöm hogy épségben hazaértél, és bejelentkeztél.! :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :x
Csináld csak a dolgod, aztán majd szép sorjában! Nagyon csini vagy, igazán jól áll a frizura és a bájos ruha, csak a maszk ne kellene, mi szájkosárnak hívjuk itthon :)) ..
Éppen tegnap halt meg egy fiatal influenszer, aki hangoztatta hogy nincs virus, sajnos elkapta, és már kint is van a közösségi oldalakon, hogy sajnos elhunyt. Nagyon sajnálom a családját, és hogy milyen fájdalmon kellett előtte átmennie. :-o :(( .
Úgyhogy inkább tartsuk be az előírásokat, még ha nem is rajongunk a kialakult helyzetért. De ez van.

Na mindegy..Kedves Paggy, hogy te milyen figyelmes vagy más állatával is..de igazán nagy szép gesztus egy madárkának egy nagyobb kalitka, biztosan élvezni fogja! Már látom lelki szemeim előtt hogy megilletődik, ismerkedik az új hellyel..és röpködget... ;) :D :-bd

Milyen kevés kell ahhoz, hogy az ember örömöt találjon a mindennapok forgatagában ;;) :D :ymhug: :x :flower1: :littlehearth:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:x :ymhug: :flower1: :littlehearth: :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 10. 17:16

Sziasztok!most csak kukkantás,pár mondat és kép.
Rita!Üdv itthon a mi kis közös medencénkben!!!!HÚ,de üres a reptér!Ijesztő.Mi csak pár utcán sétálgatunk és szinte el sem hisszük a nagy bajt,most meg látjuk a hatását!Bátor nő vagy és persze szerető anyuka és nagymama,mert kitetted magad a veszélynek.Küldök elismerésként néhány virágot :flower1: :movingflower: @};- .Örülök,hogy látunk a maszkban.
Kata!milyen vagány Samuka a pajesszal!KIRÁLY!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ Szépek a paradicsomok.Emlékeztek fiatal korunkban simán finom vajas kenyérrel ettük?Semmi vacak felvágott,csak vajas kenyér és paradicsom.Ti mivel eszitek?Jók a képek!!!!!!!!!!
Hoztam képes beszámolót a mai "túráról".
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 10. 17:17

Kép
Kép
Majd megjött az "áru":
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2020. augusztus 10. 17:26

Az "áru" házhozszállítása:
Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég