The Sweet Girl (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl (második évad 12/12)

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 25. 16:04

cicus írta:Szia Rita!
Köszönöm szépen az utolsó részeket,már meg is néztem és végig nevettem a végét.
Nem csapták össze és nagyon jó jelenetek voltak,amikor Yinran minden erejével
igyekszik megszegni a szabályokat...hát nagyon tetszett. :)) A végére az is világos
lett kinek mi a legfotosabb tennivaló a nászéjszakán ;;) És nem hiszed el,de bevillant,
a baba is de elhessegettem,hogy az már nem fér bele,mert nem gondoltam,hogy ílyen
hosszú idő kell a következő esküvőig.Aztán amikor megláttam nagy pocakkal,ráadásul
hármas ikrek,na az volt a csúcs.Örülök,hogy lefordítottad ezt a kis cukiságot :x
Jó pihenést és szép nyarat :-h

Szia Cicus!
Nagyon örülök, hogy te is szeretted ezt a sorozatot! Már megint véletlenül akadtam rá. Mikor végignéztem,
úgy örültem, hogy nekem jutott a szerencse, hogy lefordíthatom. Mostanában mindig ilyen szerencsém van.
Remélem, hamarosan megtalálom a következő sorozatomat is. Ha lehet kérni, egy olyat szeretnék, mint a
Love Me If You Dare, vagy a Memory Lost. Lécci, lécci!

A hármas ikreket kicsit túlzásnak tartottam, de aztán eszembe jutott, hogy hányszor panaszkodunk, hogy
nyitva hagyják és a képzeletünkre bízzák a hősök sorsának alakulását. Szóval arra jutottam, hogy jobb ma
egy hármasiker, mint holnap egy elcseszett befejezés. :))

Kép Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 25. 16:05

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 7-12.részek feliratát.

Szia! Nagyon szívesen!

:flower1: %%- :flower1: %%- :flower1: %%- :flower1:
szeva
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:02

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: szeva » 2020. május 25. 16:34

Kedves Rita! Köszönöm szépen a sorozat fordítását. Nekem is nagyon tetszett! Örülök, mikor ilyen jó kis történeteket hozol! :) :littlehearth:
Arra azért kíváncsi lettem volna,hogyan lehetséges, hogy ennyire hasonlított a két lány. Lehet,hogy ikrek voltak csak nem tudtak egymásról?
Kár,hogy ez nem derült ki. Várom a következő "gyöngyszemetí2,amit találsz! Szép hetet kívánok!
verony73
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016. március 3. 18:07

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: verony73 » 2020. május 25. 18:23

Szia Rita!

Köszönöm szépen a sorozat fordítását.
Vera
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: szokola » 2020. május 26. 17:41

Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a sorozat fordítását, egy élmény volt minden perce. Kris Sun nagyon teszett az Ever Night-ban, miatta kezdtem el megnézni és nem bántam meg. A kedvencem a gyógyítós jelenet volt szegény Yinran alig élte túl a sgítséget. =))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. május 27. 20:30

Szia Rita!
Megérkeztem, igy kissé megkésve gratulálok a befejezéshez, de most már nem hagyom abba a végéig.
Második turnus 5. részénél tartva azt gondolná az ember itt a vége, fuss el véle. Na de van még jó pár rész, kiváncsi leszek mi kavarodhat még meg ezekben a részekben...
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 31. 7:22

szeva írta:Kedves Rita! Köszönöm szépen a sorozat fordítását. Nekem is nagyon tetszett! Örülök, mikor ilyen jó kis történeteket hozol! :) :littlehearth:
Arra azért kíváncsi lettem volna,hogyan lehetséges, hogy ennyire hasonlított a két lány. Lehet,hogy ikrek voltak csak nem tudtak egymásról?
Kár,hogy ez nem derült ki. Várom a következő "gyöngyszemetí2,amit találsz! Szép hetet kívánok!


Kedves Éva! Neked is nagyon szívesen!


Nagyon igazad van! Jó, hogy eszembe juttattad! Én se értem, hogy miért nem fejtették ki, hogy Ju'er
és Lu Liying hogy hasonlíthattak ennyire egymásra. Ekkora fokú hasonlóság nem lehet véletlen. Nekem
is hiányérzetem volt ezzel kapcsolatban.

Épp keresgélési fázisban vagyok. Lennének nagyon jó sorozatok, amiket szívesen lefordítanék, de vagy
csapnivaló az angoljuk, vagy úgy szétvagdalják a mondatokat, és így olyan kevés idő jut az elolvasásukra,
hogy képtelenség a videó állandó megállítása nélkül elolvasni.

Kellemes hosszú hétvégét kívánok!

%%- %%- %%- %%- :movingflower: %%- %%- %%- %%- :movingflower: %%- %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 31. 7:23

verony73 írta:Szia Rita!

Köszönöm szépen a sorozat fordítását.
Vera

Szia Vera! Nagyon szívesen!

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 31. 7:29

szokola írta:Kedves Rita!
Nagyon köszönöm a sorozat fordítását, egy élmény volt minden perce. Kris Sun nagyon teszett az Ever Night-ban, miatta kezdtem el megnézni és nem bántam meg. A kedvencem a gyógyítós jelenet volt szegény Yinran alig élte túl a sgítséget. =))

Kedves Ági! Örülök, hogy neked is ennyire tetszett a sori! Én egyik szereplőt sem ismertem eddig,
de nagyon meg voltam velük elégedve, kivéve a Pei Zhout alakító színészt. Ő sajnos nem a tehetsége
révén érvényesül. Magas és helyes arcú, ezért alkalmazzák. De ha esetleg látnám valamiben nagyot
alakítani, vissza vonom majd ezt a sommás ítéletemet.

:movingflower: :movingflower: :movingflower: %%- %%- %%- :movingflower: :movingflower: :movingflower: %%- %%- %%- :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Sweet Girl

HozzászólásSzerző: Rita » 2020. május 31. 7:31

f.ági írta:Szia Rita!
Megérkeztem, igy kissé megkésve gratulálok a befejezéshez, de most már nem hagyom abba a végéig.
Második turnus 5. részénél tartva azt gondolná az ember itt a vége, fuss el véle. Na de van még jó pár rész, kiváncsi leszek mi kavarodhat még meg ezekben a részekben...

Szia Ági! Köszönöm szépen, és nagyon szívesen a fordítást! Azóta már lehet, hogy a végére is
értél a sorinak. Remélem, te is nagyon jól szórakoztál rajta!

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- %%- %%- :flower1: :flower1: :flower1: %%- %%- %%- :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Sweet Girl (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2020. június 1. 22:27

Szia Rita!
Aranyos kis történet volt, vidámságával és komolyságával együtt.
A vége is nagyon tetszett, miszerint a férfiakat a hasuknál fogva legkönnyebb motiválni. Jelen esetben hazafelé és nem világgá. :))
Pei úrtól tényleg felállt már a szőr a hátamon a végére. Kiváncsi lennék én is mit tud alakitani más karakterben.
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: The Sweet Girl (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2020. június 7. 12:30

Kedves Rita!
Nagyon örülök,hogy a Te fordításoddal nézhetem meg ezt az aranyos kis sorozatot. :littlehearth: Igaz én annó már láttam,de még sok szürke pont van,ami biztos megvilágosodik,ha magyarul nézem.Nagyon tetszett és a feliratoddal még jobban fog tetszeni.Végre rájövök,miért indult el a lány a 3 gyerekkel a vakvilágba a végén.Igazad van ,jobb a hármas iker,mint a fantáziámra vagy az egyébre bízott be vagy nem befejezés.Most belefutottam néhány ilyenbe.Ezt utálom a legjobban.
Az unokád nagyon aranyos,imádnivaló.Nagyon guszták az ételek,amiket felteszel.Csorog a nyálam,mikor nézem. :-bd
Darinka
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2016. március 27. 10:29

Re: The Sweet Girl (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Darinka » 2020. június 14. 12:17

Nagyon szépen köszönöm.:)
Avatar
kormika
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2017. december 25. 20:25

Re: The Sweet Girl (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: kormika » 2020. október 13. 12:35

Szép napot!

Most keresgéltem az oldalon,hátha jöttek a kedvenc sorozataimból az új részek :) ,és felfedeztem,hogy ezt a sorozatodat még nem láttam.
Fekete pont x_x ,persze nekem.

Most gyorsan gyűjtögetni kezdem,mert nagyon jónak néz ki :x


Már előre is köszönöm ^:)^ ,mindig csodás sorozatokat fordítasz. @};- :x :x
Avatar
Kirtan47
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021. március 5. 9:41

Re: The Sweet Girl (online is nézhető)

HozzászólásSzerző: Kirtan47 » 2021. március 5. 20:39

Sziasztok!
Szeretném megköszönni a fordítást és a letöltési lehetőséget is! @};- :)

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég