Van képem hozzá

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2021. szeptember 12. 10:16

Sziasztok.
Én is csak benéztem, hogy vagytok.
Itt reggel eléggé hűvös az idő, később meleg, de már azért talán elbírható.
Tegnap ujra elő kellett vennem a locsolócsövet, bár már eltettem télire, mert annyira száraz volt a föld, és a paradicsom és paprika nagyon kívánta.
Az őszibarack leérett, egy részét odaadtam másnak a pálinka cefrébe. Jó sokat megettem belőle. A füge is stagnál, a második érés csak nagyon lassan érik, lehet, hogy az egésznél nem is következik be. Az éjszakák is hűvösek.
Közben festegettem is. Nagyon várom Rita festését is, de lehet, hogy itthon fogja elkezdeni. Lilyke nagyon csodálatos kislány, nagyon fog neked hiányozni.
Paggy remélem jó lesz az eredményed, de attól nem lesz jobb, ha elszigeteled magad. Várom a fotókat én is.
Minden nap benézek ide, csak éppen nem írok. Magamban meg is válaszolok, hogy majd aztán később ide is beírom, de csak tolódik, és sajnos elmarad.
Kata, a szép felhőidet nem tudom lefesteni, de most tanultunk pár technikát, és a következőben is lesz. Na de az élet szépségeit nem lehet lefesteni, csak érezni.
Mindenkinek szép vasárnapot kívánok, kellemes időt, ha sétálnátok, jó unokázást, zenélést, és szabadi időt. Finom ebédet, és jó étvágyat hozzá.

Jó sokára meghoztam a paradicsomféleségeket a kertemből. Ilyenek vannak, én legjobban a legnagyobbat, és a kicsi hosszúkásat szeretem. Most nagyon nehezen érik, mert eléggé hűvös van éjszaka.
Kép
Más leckék, más oktatótól, akvarell /de nem realisztikus/
festőleckéből : vár templom, templomkert.
Képanonymous image host

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 12. 23:35

Kedves Paggy, neked is további gyógyulást, és tényleg ne nagyon zárkózz be, attól nem lesz jobb a lelet, a kedved meg még kevésbé, feltéve, ha közben meg kitalálsz ill találsz jó dolgokat.
S talán az összekupálódás is megy egyre jobban, hiába a jót is szokni kell szól a mondás! :))

Ildikó, köszönöm a gyönyörű valódi és festett képeket egyaránt! azokba a paradicsomokba úgy beleharaptam volna :D ;) Nagyon guszták a tányéron.

ma finom ebédet csináltam, kicsit több paprikával a csirkepörköltet, de új körettel burgurral, és úgy elszúrtam hogy megy majd a kukába. csak a köret! Na mindegy ilyen is van!

Megyek aludni, eddig a telefonról olvastam, pedig sokat filmeztem is ma, már szemem is könnyes. Még jövök ide az oldalra is Máriákat köszönteni... :x :D :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 13. 13:01

Sziasztok!Csak egy pillanatra jöttem Lányok!Köszönöm szépen a kedves biztató szavakat.Nem titok a bajom/A kutyám nincs jól,de még akar élni-és én is vele./+ bőrgyógyászati problémám van-talán nem súlyos/.
Holnap és szerdán megyek-gyünk orvoshoz.Csütörtökön jövök .Közben pedig, voltam a BUDAPEST 100 egyik programján és találtam megint egy klassz dolgot.Lányok !Mindig mindent elolvasok és megnézek.ILDIKÓ!Az utolsó képek,HÚ NAGYON TETSZENEK!!!!!!!!!!! :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Mindenkinek üdv:P %%- @};- aggy
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 13. 13:26

Kata!Mosogatás közben rájöttem,hogy mire ill. kire emlékeztet az egyik önarckép-fotód.Hát rá:
Kép
Emlékszel vagy emlékeztek Ingmar Bergmann filmjére, a JELENETEK EGY HÁZASSÁGBÓL-ra?Ott Liv Ullmann volt a női főszereplő.Nekem ő jutott az eszembe a fotódról. :-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 13. 13:29

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 13. 17:11

sziasztok! Eddig a futárt vártam, majd felrobbantam hogy még mindig sehol. Samunak meg beharangoztam hogy megyünk, de most meg olyan álmosság jött rám hogy borzasztó! Kicsit sikerült is megfáznom.

Paggy, jót derültem a hasonlaton, de én nem érzem hogy olyan jó személy lennék mint Liv Ullmann, anno láttam több filmjét, pont az általad említe :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth: :-bd :-bd tte viszont nem.

bőrgyógyászatra már nekem is nagyon kellene mennem, de halogatom. Addig meg kenceficézek amivel tudok.
Szegény kutyus úgy látszik ő is olyan mint az én Flitterem volt anno. Ő is az utolsó pillanatig szenvedett, mert sajnos após nem szolt hogy hogy van, nekünk meg ugye itt Győrben a könyvelés és a gyülis dolgok meg persze Sámuel mellett nem voltunk mindig a helyzet magaslatán. Arról meg hallani sem akartak, hogy visszahozzam Győrbe, pedig szerettem volna. De annyira megszerették és párom kutyája is, hogy könyörögtek, hogy ne szakítsam el őket egymástól.

Nehéz időszak ez amikor az ember a kis kedvenceitől kell lassan búcsút vegyen. Nem tudom Pesten is van valami kis kisállat temető. Győrben volt, de hogy megvan e nem tudom. Mert szerencsére én a kertemben mindig majdnem mindig el tudtam temetni.
Na valami vidámabb dolgot...hét közepéig tart még a jó idő, aztán azt hiszem reggelre már halaszthatatlan a cipő és kiskabát. Most még élvezkedem én is a papuccsal és a szandállal. De majd lassan mennek a pihenőhelyre azok is!

Megyek Samuelhez, megnézem mit csinál. Meg a gmailjaimat is meg kell lessem, mert nem nézem meg minden nap! :movingflower: :flower1: :littlehearth: :ymhug: :x
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 19:53

HALIHÓÓÓÓÓÓÓ Lányok!Megjöttem már ma. :o) :o) :o) :o)
A bőrgyógyászati eredményem negatív,Fruzsi kapott erősebb gyógyszert és 1 hónap múlva kontroll és eldöntik,hogy esetleg műthető-e ?????Erről nem szólnék.Szóval élünk,ahogy tudunk.Még egy holnap "kaptam engedélyt" és láthatom az unokám. \:D/ \:D/ \:D/ Már a múltkor hazahoztam a suliból és egy kicsit tudtunk beszélgetni,most meg kiviszem a kocsit hozzájuk.Tehát holnap jó napom lesz.Még a kicsinek is örülni kell ínséges időkben. :-bd :-bd :-bd :)) :)) :))
Most belevetem magam az olvasásba.Nagyon lemaradtam.De előbb felteszek egy indító videót a BUDAPEST 100-ról.Ez a videó "személyes" ,mármint a konyhámban készült reggel.Ígérem többet nem leszek ennyire INTIMPISTA még magammal szemben sem. =)) =)) =))

Most leviszem a kutyát és utána olvasgatom a hozzászólásaitokat.A saját dolgaim este későn kerülnek fel. :-h
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2021. szeptember 15. 20:43

sziasztok Lányok! hozok egy múlidéző képet a maiakat meg majd talán holnap...
Aranyos lett a videó, de most én is megyek a dolgomra, mert kezdődött az Istentisztelet! :x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
öt éve
Kép
Kép
[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.18172-8/14310480_1260581907320081_9049097713695625111_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=g2YoYqepLaoAX-tIwmm&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=16b20bb511a2d22e458148076d0a85e1&oe=6167F985[/img
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 20:47

Kezdem a reagálást.időrendi sorrendben haladok.
Kedves Rita!
Megkerestem az említett Orvos- Tóth Noémi egy videóját/ahol beszélgetnek vele/Majd holnap este meghallgatom.KÖSZÖNÖM SZÉPEN-NAGYON ÉRDEKEL-jelzem ,hogy a videó mellett több hasonló témájú található.

Lilykéről:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 20:50

Külön fejezet kell róla!!! :) :flower1:
Sárga ruhás Lilyke merészen a rózsaszínű kisautóban,Lilyke a méhecskékkel/ezeket irigylem-szívesen elpakolgatnám én is a barátságos konyhában,az ablakban a nagyi mellett.és közben fél szemmer lesegetném az utcát,ahol mindig történik valami.De a legaranyosabb ez a kép:
Spoiler: mutasd
Kép

Olyan huncutka!!! :flower1: :flower1: :flower1: :)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 20:56

Kedves Gabóci!Köszönöm,hogy raktál be képet Pannáról és Andriskáról.Gratulálok a kedves és okos unokáidhoz.Az életben is Panna a komolyabb és Andriska a vidám?A képeken ez látszik.Panna nagyon helyes nagylány illetve fiatal felnőtt lett.Nem akármi bejutni a Corvinusra!!!!! :-bd :-bd :-bd
KÖZBEN KATA,ahogy pörgetem visszafelé látom milyen hyper-szuper képeket :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: csinál a telefonod!!!De erről majd később!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 21:33

Visszatérek a sorrendhez.
Kata!Tyűha 6337 lépés -nem semmi.Látva ezt a számot kedvet kaptam hozzá,hogy számoljam/még nem telefonnal-mert azt nem tudom hogy kell/1 villamosmegálló gyalog 900 lépés.Nekem először nem fog menni az egyszerre 6337.Ma 3 villamosmegállót gyalogoltam és még 1 kicsit-de majd javulok-muszáj.Nagyon szépeket a képeid Kata.A sok piros bogyós közelik,a hamvát is érzékeltető kékbogyós kép,,a közeli gesztenyeburkok,Samu rikítózöld kabátban,a sütit majszolva/fincsi lehetett!!/Ne hogy megbántódj,hogy nem Samukázok!Direkt,mert tisztelem a felnőtt fiatalembert!!! :flower1:
Kedves Ildikó!Picit eltekertem a gépet és utólag írok a csodás rózsaszínű barackjaidról.IGAZÁN KÖSZÖNÖM,hogy lefényképezted a kerted.Látom a sok szép virágot a jó fényképeken!!ÜGYES VAGY!!!!A paradicsomokat az árnyékukkal együtt.Külön köszönöm,hogy árnyékkal együtt készült a kép.Visszatérek én is a feladatomhoz/különböző napszakok fotózása/ÉS most nem a legutóbb betett festményeidről beszélek,hogy nagyon tetszenek,hanem a gyűjteményről.JÓ KÉPEK.Mindjárt hozom ide őket,hogy megnézhessük újra.
Kép
Ildikó!Az utolsó képek!!!!HŰŰŰŰŰŰHAAAAAAA.Nagyon jók!!!
!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 21:46

Ildikó!Direkt lefényképeztem kicsit homályosan.Nézd meg milyen jó!!!Micsoda hangulata van!!! :-bd :-bd
Kép
Köszönöm szépen.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 21:53

Kedves Dorina!DE JÓ,DE JÓ,hogy egy ilyen értékes képed van a nagymamádtól!Kettős öröm!!! :littlehearth: :flower1: Örülök,hogy megnézted a videót az ÉLETMÓDVÁLTÁSRÓL.Nekünk is ez kéne,bár picit máshogy,de életmódváltás-még öregecskén is.ÖRÖMRE HANGOLVA---Most,hogy a kutyám nincs túl jól nehezen megy.De megengedem magamnak a szomorúságot is. :) Dorina!Köszönöm szépen az újabban lefordított filmedet.Péntek estére írtam be magamnak.Már várom,mert jókat kommenteltek róla a blogodban.
A lírai hőstenor c.film
Részlet Dorina blogjából:
A filmet 2014-ben mutatták be, 2018-ban pedig levetítette az egyik dél-koreai
Tv-csatorna.
A történet egy nagyszerű operaénekes életének egy részét és kiemelten azt a néhány évét öleli fel, amikor élete értelme, az éneklés nem kis veszélybe kerül.----- Még egy Lányok ezt Biritől hozom:
Holnaptól lehet jegyeket venni a 14. Koreai Filmfesztiválra, amit a Corvin moziban rendeznek szept. 23-29 között.
A Kagylóhéj blogom Érdekességek menüjében készítettem egy összeállítást a 18 filmről (kritika, előzetes, videó-, magyar felirat
elérhetőségek).
MEGYEK!!!!!!!és remélem találkozunk DORINA!!!!!! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
LÁNYOK! :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: LEGYETEK A FILMSZEMLÉS TÁRSAINK és NÉZZÉTEK VELÜNK EGYÜTT A NETEN AZ OTT MEGTALÁLHATÓ FILMSZEMLÉS FILMEKET!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 22:08

Végül Kata!Szépek a régi fotók!!Hol van az a telefonod????
Lányok!Köszönöm MINDNYÁJATOKNAK,hogy tettetek be olvasni és néznivalót.Reménykedem ,hogy MÁS IS KEDVET KAP A CSATLAKOZÁSHOZ!Néhány kép vagy egy komment és SUTTY!!!már itt is vagy!!Gyertek,gyertek közénk!!!És persze a RÉGIEKET IS VÁRJUK!!!!!!!!!! :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: Hol vagytok RÉGI BARÁTOK??Kriszti,Vidéki Éva?...és sorolhatnám.
űKedves Lányok!Most folytatom a BUDAPEST 100-as jelentkezésemet.Kicsit hosszú lesz,így ne várjon rá senki.Reggel megnézheti.Aki álmos jóm éjt,szép álmokat! :ymdaydream: :flower1:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 22:17

Mielőtt elindulok főzök egy kis kávét,amit majd Julival elkortyolgatunk ott.csak úgy műanyagpohárból,állva,mert a program most nem erről szól,hanem BUDAPEST ÉPÜLETEIRŐL.
Kép
Bepakoltam a PIROSKAKOSARAMBA..

Kép
..és indulás a villamoshoz!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 22:22

NA DE,NA DE HOVÁ IS MEGYEK??MINEK ODA TOJÁSTARTÓ?....
http://budapest100.hu/
Részlet:
BUDAPEST100: ÚJRATERVEZÉS - 2021. szeptember 11-12.

A Budapest100 hétvégéjét szeptember 11-12. - én szervezi meg 2021-ben a KÉK – Kortárs Építészeti Központ. A 11. évébe lépő, rendkívül sikeres fővárosi civil ünnep az újratervezéssel foglalkozik, és az 1921 -1930 és 1945 -1957 között épült, újraépült, átadott házakat mutatja be az ott élők és dolgozók közösségével együtt. Önkéntes kutatóink listáján közel 400 épület szerepel, közülük kb. 40 megnyitására számítunk.
:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth:
A Budapest100 sikeres civil ünnep, a közösségek és a város fesztiválja, egy hétvége a mindennapos értékek jegyében, ami közelebb hozza egymáshoz a városlakókat, a szomszédokat, a generációkat. A város szellemét a házak őrzik – a történeteket a lakók tudják továbbadni, és erre mindig jó alkalom a Budapest100 hétvégéje.
:flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :flower1: :littlehearth: :littlehearth: :flower1: :-bd

A program 2011-ben indult az OSA Archívum és a KÉK – Kortárs Építészeti Központ kezdeményezésére, a száz éves házak ünnepeként. 2015 óta a tematikus válogatások voltak a fókuszban, mert az I. világháború alatt kevés ház épülhetett, így ritkák a 100 évesek. A cél ma is az eredeti: bemutatni a pincétől a padlásig a házakat, megismerkedni a lakókkal és hozzájárulni új közösségek kialakulásához. Minden program ingyenes. A Budapest100 eseményeit önkéntesek és lokálpatrióták szervezik a házak lakóinak, illetve a részt vevő intézmények képviselőinek segítségével.

„Minden ház érdekes” – ez a mindenkori mottónk.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 22:30

Lehetett választani,hogy ki melyik kerületben szeretne kutatni.Julika a XIII-t választotta.A XIII. kerület több részből áll.
Spoiler: mutasd
Városrészek
Angyalföld
Német változata, az Engelsfeld már az 1830-as években kiadott térképeken is megtalálható. Eredetileg főleg munkások lakta övezet, amely iparosodott területként 1938-ban Budapest V. és VI. kerület külvárosi részeiből a XIII. kerület legnagyobb részét alkotja. Az ’50-es évek után sorra épültek itt lakótelepek.

A terület fejlődését nagyban segítette az észak-déli metró Váci út alatt futó vonala, s ez megkönnyíti a közlekedést és lendületet ad a fejlődésnek ma is. Az elmúlt két évtizedben a hagyományos ipari jelleg visszafejlődött, az utóbbi tíz évben lendületes lakásépítések jellemezték, a Duna-parton pedig luxuslakások sora épült.

Göncz Árpád városközpont
XIII. kerület Róbert Károly körút az Esztergomi úttól – a 25838/19 hrsz. közterület – Váci út – Petneházy utca – Teve utca – Róbert Károly körút – Váci út – Árboc utca – Esztergomi út a Róbert Károly körútig.

A kerületi képviselő-testület kezdeményezésére az egykori köztársasági elnök Göncz Árpád nevét viseli az új városrész. A névadó ünnepségét 2016. szeptember 27-én tartották, a XIII. kerületi Árpád hídi metróállomás észak-pesti oldalán. A kerület további szándéka volt a terület színvonalas közterületi megújítása, és az egykori köztársasági elnöknek méltó emlékhelyet állító képzőművészeti alkotás elhelyezése. A szobrot 2018. október 5-én, ünnepség keretében adtuk át. A területen modern Agora központ épült.

Népsziget
A sziget a város fontos zöldterülete, az Északi összekötő vasúti hídtól délre eső terület a kerület hivatalos városrésze. Hossza másfél kilométer, ahol a legszélesebb, ott is alig 250 méter. A köznyelv később Szúnyog-sziget vagy Csigás-sziget néven ismerte. A múlt század elején közepét erdő borította, partját sűrű bozót. Eredetileg a Duna egyik szigete volt Pest és Rákospalota határán, amelyet 1858-ban Újpesthez kapcsoltak. A parton építették meg a Pesti és Fiumei Hajógyár Váci úti telepét.

Újlipótváros
A Szent István körút, a Váci út, a Dráva utca és a Duna-part által határolt terület. A Margit híd megépítésével egyre nagyobb szerepet kapott a Lipót (később Szent István) körút, majd felépült a Vígszínház. A Váci úton kisebb gépgyárak kaptak helyet, mezőgazdasági gépjavító üzemek létesültek. A Dózsa György utca sarkán felépült az Elektromos Művek telepe.

Az Újlipótváros területén a XIX. században számos malom működött, amelynek telepei a XX. század elejére a hazai malomipar visszaszorulásával megszűntek. Ekkoriban alakult át ez a környék gyökeresen, s téglaépítésű polgári lakások sora kapott helyet az Újlipótvárosban, a területre jellemző a Bauhaus stílus, szinte minden tömbnek van belső kertje. A Duna partján álló Palatinus-házak a Világörökség részei. Az egykori parkettagyár helyén megszületett a Szent István park. A Kárpát utca környéke az 1970-es években épült be panelházakkal. 1950 óta a XIII. kerület része, azt megelőzően az V. kerülethez tartozott.

Vizafogó
A Dráva utca, a Duna, a Meder utca és a Váci út által határolt terület. Nevét a tokfélék családjába tartozó nagy méretű halról kapta, amely a Fekete-tengerről a Dunán felúszva a homokos folyam-mederbe rakta le ikráit. Az Elektromos pálya keleti oldalán 1977 és 1983 között épült fel a Vizafogó lakótelep, amelynek második üteme a teherpályaudvar 1987-es felszámolása után született meg. Jelentős fejlesztés indult a Marina partnak nevezett, korábban gyáraknak helyet adó területen. A Vizafogó fontos intézménye a Dagály Gyógyfürdő, amely eredetileg Szabadság strandként 1948-ban nyitotta meg kapuit, területének egy részén épült meg a Duna Aréna.

Angyalföldre mentem,mert ott egy 1957-ben épült lakótelepi házban r"randevúztunk" Julival.
Angyalföld
Német változata, az Engelsfeld már az 1830-as években kiadott térképeken is megtalálható. Eredetileg főleg munkások lakta övezet, amely iparosodott területként 1938-ban Budapest V. és VI. kerület külvárosi részeiből a XIII. kerület legnagyobb részét alkotja. Az ’50-es évek után sorra épültek itt lakótelepek.És összekötöttem a kellemest a hasznossal,előtte bementem a HÍRES NEVEZETES LEHEL PIACRA/tojástartó!!!/
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 22:37

Most a piacig készült képek következnek.
Megérkeztem a 49-es villamossal a Deák térre.Innen elvileg metró kell a ehel térig,viszont csak metrópótló jár/busz/
KépKeressük meg,hol van a megállója!
Kép
ÁHÁ,A BUSZ MÁR MEGVAN,de a megálló????
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 22:46

Megtaláltam és már jön is/sűrűn járnak./
Kép
A busz elmegy a Nyugati pályaudvar mellett,ami még nincs teljesen kész.
Kép
Megáll a West Endnél.
Kép
Itt van már a Lehel téri templom.
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 22:57

Megérkeztünk-kiszállás.Lehel téri piac.
KépMenjünk be!!
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 23:04

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 23:27

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 23:42

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2021. szeptember 15. 23:48

Kép
Kép

Kép
Nem túl jó képek,csak siettem Julikához.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég