Fall in Love (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 13. 6:54

nildiko írta:Köszönöm szépen az újabb két részt. Sajnos kicsit késtem az előbbivel, éppen most néztem meg.
Nagyon örülök így most folyamatosan nézem. Meglepetés volt a gyilkosság bevallása.
Ja... és nagyon imádom a zenéjét a kezdéskori bevonulást. Szóval nagyon szép, és kellemes, látványos a sorozat. A tartalom jó, ahogy mások leírták. /A 17. rész végét még nem tudom hova tenni.

Nagyon szívesen!

Tényleg nagyon szép a zenéje! Ha nem ennyire hirtelen vágok bele a fordításba, megkérhettem volna
valakit, hogy fordítsa le a szövegét, mert sajnos én képtelen vagyok erre. Nekem nem megy a dalszöveg
fordítás. Nincs bennem szemernyi költői véna se, pedig az kell a jó dalszöveg megalkotásához.

A kezdeti bevonuláskor még a szokásostól is huncutabb a tekintete Chen Xing Xunak (Tan Xuanlin). :D

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 13. 7:34

cicus írta:Szia Rita!
Úgy megyünk mint a rakéta :) Köszönöm szépen,hogy már nézhettem is az újabb részeket :x
Ahogy írtad is nagyon jó volt,mert végre egy mindenre elszánt gonosztevővel kevesebb lett
és lehet koncentrálni a legveszedelmesebbre akinek a hatalma is nagy,hiszen látjuk,minden
gaztett mögött ő áll és nem hiszem,hogy őt könnyen le lehetne győzni.Aztán itt vannak a
japánok is akik a zavarosban halásznak.Végre a szerelmes párunk is tisztázta mit éreznek
egymás iránt és nagyon aranyosak voltak.Tan Si annyira jól játszott megint :) annyira bírom.
Azon meglepődtem,hogy valaki Wan Ting-ot is meg akarta ölni,de a vén Xu biztosra akar menni
és a halott már nem árthat.Ki nem állhatom sem őt sem a szolgáját,de jól rátaláltak egymásra.
Sajnos Gy nem sokat tud az apja dolgairól és alig várom,hogy rájöjjön,bár azt tudja,hogy nem
olyan mint ő,de,hogy mindenben ami történik az ő keze van benne,nem sejti.
Azért félek is,hogy mit fog még ez a szörnyeteg kavarni #:-s


Szia Cicus!
Hát igen! Nem elég a "magunk baja", még a japánokkal is meg kell küzdenünk. De bízok a Kormányzóban.
Megígérte Wanqingnak, hogy ha ezek veszélyeztetnék a kínaiak üzleteit, akkor melléjük fog állni.

Igen, nagyon nehéz lesz Vén Xu-t legyőzni. Katonai, pénzügyi hatalma, befolyása megkérdőjelezhetetlen.
És ami csak ront a helyzeten, hogy nincsenek skrupulusai. De biztos vagyok benne, hogy XL-t nem tudja
tönkretenni. Olyan jó, hogy most már én se tudom, mi fog ezután következni.

Nem tudom elképzelni, miben árthatott volna Wanting a Vén Xunak. Hagyhatta volna életben is. Ebből az
esetből is jól látszik, mennyit számít neki egy emberi élet. Ugyanez volt a helyzet Wanqing bátyja esetében
is. Nem kellett volna megölnie, simán legyőzhette volna Luo katonai kormányzót, hiszen épp nem volt elég
lőszere. De nem, neki a fiúval is végeznie kellett. Pedig jól ismerte. A saját fia és a Mu gyerekek együtt
nőttek fel.
Szegény Guangyao! Mi mindent kell megtudnia az apjáról! Félek, nehezen fogja tudni elviselni.

Kép
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2022. január 13. 18:08

Drága Rita!
Lenne egy kérésem bevállalnád ennek a sorozatnak a fordítását annyira jó és pasit nagyon szeretem benne .
https://mydramalist.com/33105-meet-you
Kedv csináló videó :

Előre is köszönöm ha válaszolsz :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 13. 18:47

Megnézve a 18. rész is! végre kicsit többet tudunk hogy hogyan alakultak így a helyzetek!
Nagyon tartok tőle, hogy most még a szövetségkötés sem lesz végleges, pláne ha a vén Xu rájön hogy mind a lány, mind az apa életben van! Amúgy bár csalódtam Xu úrban, azt azért nem gondoltam volna, hogy a szó szoros értelmében velejéig romlott!

ehhez képes a bűnözönk majdnem vajaspiskóta. Pedig mennyi vér tapad az ő kezéhez is. Nagyon megrendítő volt a vallomás, ahogy a film levetítése is.
Szegény Gy meg mekkora megrázkódtatáson kell átmennie, de tartok tőle nem egy lesz.

Pont a felénél tartunk a sorozatnak és elhangzott Wanting szájából egy vészjósló fenyegetés, hogy mindent visszaszerez ami az övé. Pedig semmi sem az , de ez nem fogja visszatartani majd a gonoszságok tömkelegéből. Elvégre volt kitől örökölnie ezt is.

Nem semmi izgalmak elé fogunk nézni, úgy látszik az eddigiek csak bevezetők voltak! Az édes pillanatoknak nagyon örültem. :D :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. január 13. 18:51


ez a sori is aranyos, fiatalos
Éva sorija is megnézésre érdemes, remek a szereposztás is! :D ;)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. január 13. 19:07

Szia Rita!

Köszönöm a két részt! :-)
Fantasztikus vagy!
Lehet egyedül vagyok, de én sajnáltam Wanting apját. A lány nem változott semmit, hiába jutott erre a sorsra. Dölyfös és pökhendi, fenhéjázó módon esik neki az apjának. Tudom azt sem kell igazán a sok bűne miattsajnálni, de sok mindent tett a lánya jó élete miatt.
A fenyegetését pedig szerintem nagyon igyekezni fog beváltani, mert neki ami jár, az jár. Legalábbis szerinte.
Na de kicsit fel kell kötnie a gatyamadzagot a kivitelezésnél, főleg ha számolunk azzal mit is produkált és hogyan eddig.
ÉÉés jöjjön kedvenc hősszerelmesünk segédje ahogy elkápráztat bennünket a különböző mimikáival. :-)

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 14. 14:32

Jóbi Éva írta:Drága Rita!
Lenne egy kérésem bevállalnád ennek a sorozatnak a fordítását annyira jó és pasit nagyon szeretem benne .
https://mydramalist.com/33105-meet-you
Előre is köszönöm ha válaszolsz :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:


Szia Éva! Nagyon kedves tőled, hogy rám gondoltál. De nem szeretnélek kecsegtetni, mert fogalmam sincs,
mit fogok érezni azután, hogy ezt a sorit befejeztem. Nem érzem olyan stabilnak a fordítókedvemet, mint
azelőtt. Most nagy-nagy kedvem van hozzá, de lehet, hogy a végén azt fogom érezni, hogy megint elég egy
időre. Annyit megígérek, hogy ha befejeztem a Fall in Love-ot, és van még szufla bennem, akkor belenézek
az általad javasoltba. De az is lehet, hogy addigra fordítóra lel.

Közben megnéztem a linken, hogy milyen sorozat is ez, és látom, hogy negyven részes. Ez biztosan nem fog
menni, ezt már most tudom. Nagyon sajnálom! :(
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 14. 14:45

Kata58 írta:Megnézve a 18. rész is! végre kicsit többet tudunk hogy hogyan alakultak így a helyzetek!
Nagyon tartok tőle, hogy most még a szövetségkötés sem lesz végleges, pláne ha a vén Xu rájön hogy mind a lány, mind az apa életben van! Amúgy bár csalódtam Xu úrban, azt azért nem gondoltam volna, hogy a szó szoros értelmében velejéig romlott!

ehhez képes a bűnözönk majdnem vajaspiskóta. Pedig mennyi vér tapad az ő kezéhez is. Nagyon megrendítő volt a vallomás, ahogy a film levetítése is.
Szegény Gy meg mekkora megrázkódtatáson kell átmennie, de tartok tőle nem egy lesz.

Pont a felénél tartunk a sorozatnak és elhangzott Wanting szájából egy vészjósló fenyegetés, hogy mindent visszaszerez ami az övé. Pedig semmi sem az , de ez nem fogja visszatartani majd a gonoszságok tömkelegéből. Elvégre volt kitől örökölnie ezt is.

Nem semmi izgalmak elé fogunk nézni, úgy látszik az eddigiek csak bevezetők voltak! Az édes pillanatoknak nagyon örültem. :D :flower1: :littlehearth:


Kata, nemsokára befejezem az újabb két rész fordítását, és elmondhatom, hogy Vén Xuról meg is feledkezhetünk,
annyi minden más is jön, ami miatt izgulhatunk majd. Nagyon élvezem, hogy végre számomra is újak a történések.

Már most látszik, hogy Guangyaot gyakran fogjuk sajnálni. Jól áll a színésznek ez a szenvedős szerep. Kezdetben
nem szerettem, ahogy játszik, de mostanra jól hozzá tudtam passzintani a karakteréhez. Tetszik!

Még mindig mondhatom, hogy részről, részre izgalmasabb a történet, és ettől nagyon boldog vagyok!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 14. 14:56

f.ági írta:Szia Rita!

Köszönöm a két részt! :-)
Fantasztikus vagy!
Lehet egyedül vagyok, de én sajnáltam Wanting apját. A lány nem változott semmit, hiába jutott erre a sorsra. Dölyfös és pökhendi, fenhéjázó módon esik neki az apjának. Tudom azt sem kell igazán a sok bűne miattsajnálni, de sok mindent tett a lánya jó élete miatt.
A fenyegetését pedig szerintem nagyon igyekezni fog beváltani, mert neki ami jár, az jár. Legalábbis szerinte.
Na de kicsit fel kell kötnie a gatyamadzagot a kivitelezésnél, főleg ha számolunk azzal mit is produkált és hogyan eddig.
ÉÉés jöjjön kedvenc hősszerelmesünk segédje ahogy elkápráztat bennünket a különböző mimikáival. :-)


Szia Ági! Nagyon szívesen! Továbbpasszolom a dicséretet. Én is köszönöm a sorozatnak, hogy ilyen gyorsaságra
késztet. :D
Wantigon nem csodálkozom. Nem tudott mást, csak ellenségeskedni, pénzt költeni, követelőzni. Én nem sajnáltam
egy picit se a zálogházast. Nem várhatja el egy lánytól, aki 18 évig a létezéséről se tudott, amikor meg tudomást
szerez róla, fenekestől felborul miatta az élete, hogy apának szólítsa. Egyébként mit tett érte? Azt, hogy Xu Bojunnak
eladta magát, csak azért, hogy a fia felesége lehessen majd? Egy jó férj így is, úgy is kinézett neki Mu úr lányaként.

Reménykedhetnénk benne, hogy Hongkongban marad, de ez nem fog. Visszajön bosszantani bennünket. :-q

Jaj, ez a Tan Si! Nagyon szeretem! De jó lenne neki is egy lányt találni!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 14. 15:00

Ma kivételesen csak estefelé tudom hozni a részeket!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (18/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 14. 18:38

Jó szórakozást kívánok a 19.-20. részekhez!

Itt aztán minden lesz, mint a vegyesboltban! Szó szerint kapkodni fogjuk a fejünket
az események láttán. Nem is értem, hogy fér ennyi minden kétszer 45 percbe.


Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2022. január 14. 18:43

Jó estét.
De jókor jöttem. Köszönöm a 19-20 részt.
Szép vasárnapot Rita, és Mindenki. :littlehearth:
Jóbi Éva
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017. október 5. 23:10

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Jóbi Éva » 2022. január 14. 18:45

Drága Rita !
Köszönöm hogy válaszoltál teljesen megértelek már annak is örülök hogy visszatértél. :flower1: :x :x :x
Ezer köszönet az újabb részekért. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
AmyRebecca
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2020. február 21. 16:20

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: AmyRebecca » 2022. január 14. 19:16

Szia Rita! :littlehearth:
Én is jókor érkeztem! :-h köszönöm szépen az újabb két rész! :flower1: :flower1: :flower1:
Jó pihenést a hétvégére! :)
Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2022. január 14. 19:44

Rita írta:Szia Kriszti! Kiváncsi vagyok, meddig bírod még! :)) :)) Nagyon szívesen!

:littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: %%- :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:


Szia Rita!

Egyelőre nagyon bírom, mert időm egy szál se. :D

Köszönettel vittem az újabb részeket is. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
Avatar
cicus
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2016. április 2. 17:41

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: cicus » 2022. január 14. 19:53

Szia Rita!
De jó,hogy már megint itt van 2 új rész :) Köszönöm szépen töltöm is le azután nézem :x
Szép estét Mindenkinek O:-)
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2022. január 14. 21:26

Üdv.
Köszönöm szépen a 19-20.részek feliratát.
Hesu
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2021. május 19. 8:28

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Hesu » 2022. január 14. 21:40

:littlehearth: a 19.-ért!
XL igazán dörzsölt fickó. Egyelőre nem bírnak vele.
Vén Xu és a kis japán "Hitler"(kizárólag kinézetre) együttműködése sikeres lesz?
Remélem W állni fogja a sarat a japánokkal szemben.
Korábban a számító és kétszintű Vén Xu megbízta fiát, hogy legyen közel a Mu család "tűzhelyéhez", s már akkor megfordult a fejemben, hogy ha Wan Ting kiesett a sorból, jöhet Wan Qing. És jól gondoltam. Már csak XL reakciójára fogok várni.
Tan Si-nek annyira imádom a mimikáit, annyira édesek és viccesek.
Most, hogy embereket állítottak XL-re, jó lesz vigyáznia.
Vajon megtudják oldani a gyógyszerek beszerzését, hogy ne legyen belőle baj?
Húúú, de dögös volt XL abban a ruciban, amikor W-hez ment találkára :ymdaydream:!

:littlehearth: a 20.-ért is!
Még jó, hogy XL ismét résen volt, így nem buktak le.
Hát XL nem tapsikolt örömében, hogy a nőjét másnak akarják, ezért egy tervvel állt elő, hogy mit fog elérni vele?! Már alig várom az eredményt. Viszont a kis előadás roppant jó volt :)). Szegény Gy-t sajnálom, szerintem úgyis hoppon fog maradni. És szegény Matricát is. Igaz, hogy nyomulós, de szépen faképnél hagyta Pei. Gondoltam, hogy amikor levonult a lépcsőn, nem Matricához fog menni, hanem lelép. De Su az nem rest, ő tovább üldözi szerelmét :-bd.
Viszont ez a kínai opera, olyan volt, mint amikor Foska hirtelen megjelenik és enni kér. Hozzáteszem Ata szerint.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 15. 5:52

Kedves Ildikó, Éva, AmyRebecca, Kriszti, Cicus, Chain és Hesu!

Ismét nagyon szívesen a feliratokat!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 15. 5:53

nildiko írta:Jó estét.
De jókor jöttem. Köszönöm a 19-20 részt.
Szép vasárnapot Rita, és Mindenki. :littlehearth:

Neked is kellemes hétvégét kívánok!

:movingflower: :movingflower: %%- :movingflower: :movingflower: %%- :movingflower: :movingflower:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 15. 5:55

Jóbi Éva írta:Drága Rita !
Köszönöm hogy válaszoltál teljesen megértelek már annak is örülök hogy visszatértél. :flower1: :x :x :x
Ezer köszönet az újabb részekért. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Aranyos vagy, Éva! Köszönöm és nagyon szívesen!

%%- %%- %%- :flower1: %%- %%- %%- :flower1: %%- %%- %%-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 15. 5:56

AmyRebecca írta:Szia Rita! :littlehearth:
Én is jókor érkeztem! :-h köszönöm szépen az újabb két rész! :flower1: :flower1: :flower1:
Jó pihenést a hétvégére! :)

Neked is jó pihenést a hétvégére!

:flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1: :littlehearth: :flower1: :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (10/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 15. 5:58

Kriszti007 írta:
Szia Rita!

Egyelőre nagyon bírom, mert időm egy szál se. :D

Köszönettel vittem az újabb részeket is. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:


Nem baj, egyszer eljön az ő ideje is! Kellemes hétvégét!

@};- @};- @};- %%- @};- @};- @};- %%- @};- @};- @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 15. 5:59

cicus írta:Szia Rita!
De jó,hogy már megint itt van 2 új rész :) Köszönöm szépen töltöm is le azután nézem :x
Szép estét Mindenkinek O:-)

Örülök, hogy örömet okozhattam! Jó szórakozást!

:flower1: :flower1: %%- %%- @};- @};- %%- %%- :flower1: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Fall in Love (online is nézhető) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. január 15. 6:31

Hesu írta::littlehearth: a 19.-ért!
XL igazán dörzsölt fickó. Egyelőre nem bírnak vele.
Vén Xu és a kis japán "Hitler"(kizárólag kinézetre) együttműködése sikeres lesz?
Remélem W állni fogja a sarat a japánokkal szemben.
Korábban a számító és kétszintű Vén Xu megbízta fiát, hogy legyen közel a Mu család "tűzhelyéhez", s már akkor megfordult a fejemben, hogy ha Wan Ting kiesett a sorból, jöhet Wan Qing. És jól gondoltam. Már csak XL reakciójára fogok várni.
Tan Si-nek annyira imádom a mimikáit, annyira édesek és viccesek.
Most, hogy embereket állítottak XL-re, jó lesz vigyáznia.
Vajon megtudják oldani a gyógyszerek beszerzését, hogy ne legyen belőle baj?
Húúú, de dögös volt XL abban a ruciban, amikor W-hez ment találkára :ymdaydream:!

:littlehearth: a 20.-ért is!
Még jó, hogy XL ismét résen volt, így nem buktak le.
Hát XL nem tapsikolt örömében, hogy a nőjét másnak akarják, ezért egy tervvel állt elő, hogy mit fog elérni vele?! Már alig várom az eredményt. Viszont a kis előadás roppant jó volt :)). Szegény Gy-t sajnálom, szerintem úgyis hoppon fog maradni. És szegény Matricát is. Igaz, hogy nyomulós, de szépen faképnél hagyta Pei. Gondoltam, hogy amikor levonult a lépcsőn, nem Matricához fog menni, hanem lelép. De Su az nem rest, ő tovább üldözi szerelmét :-bd.
Viszont ez a kínai opera, olyan volt, mint amikor Foska hirtelen megjelenik és enni kér. Hozzáteszem Ata szerint.

Jajjj, az a japán pasas!!! Hol itt panaszkodott, hol itt árulkodott. Pedig ő kezdte el mások üzletének tönkretételét.
Nekem is Hitler jutott eszembe a kinézetéről. És még az is kiderült, hogy az ő keze is benne van valamiben, ami a
Kormányzó apját érinti. Valamiben segítette Vén Xut.

Persze, hogy nem puszta jószívűségből mondta GY-nak az apja, hogy Wantingot támogassa és Mu urat látogassa. Mu
úr pénze nélkül nem kiskirálykodhatna. Ahogy a koalíció többi katonai kormányzójával is teszi. De magukra vessenek,
ők választották meg vezérüknek az estélyen.

Úgy érzem, most kezd igazán begyűrűzni a déliek ügye, és itt is marad. Nagyon hatásos volt a doki beszéde arról, hogy
semmi értelme a hadurak uralmának, és hogy emberek folyamatos szenvedései által jutnak mindig hatalomra. Úgy tűnt
XL-t elgondolkodtatta a dolog, és szerintem előbb-utóbb szimpatizálni fog a forradalmárokkal, csak kell még neki egy
lökés valahonnan. Nagyon tetszett, hogy Wanqing gondolkodás nélkül segített neki, annak ellenére, hogy tudta, a
tűzzel játszik.

Hű, még soha nem lehetett látni ennyi ideig komolynak TX-t, mint a házavatón. Én is kíváncsi vagyok, hogy fogják
megoldani ezt a nagyon kényes helyzetet. Egyszerre két nagy halat magukra haragítani öngyilkosság.

Igen! Naggggyon jól nézet ki! Azt mondják, minden nőnek kell egy kis fekete kosztümjének lennie. Na, neki ez volt
az a kis feketéje.

Kezdem sejteni, miért nem akar a mi kis faarcúnk közeledni matricához. Az apja kétszer is szóba kerül ebben a két
részben, és egyszer se pozitívan. Ott kell keresnünk a baj forrását szerintem. Ő is egy hadúr, biztosan ugyanolyan erőszakos,
mindenkin átgázoló fajta, mint Vén Xu.

Foska és a kínai opera összevetésén jót nevettem. :)) Apukám erre azt mondta volna, hogy úgy visít, mintha a tökére
léptek volna. :))

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég