Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Kriszti007
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:15

Re: Go Princess Go (2015-2016) (0/36)

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016. augusztus 7. 20:47

Rita!
Gratulálok én is ehhez a szép 50-eshez!
:)
Nekem ez a sori nagyon bejön, tudod, a Sex and the City-t is imádtam.
A Dodo "csak" szimplán tetszett, de ez őrület a köbön! Történelmi is valamennyire, mulatságos is a testcsere miatt, tele szépfiúkkal és szerintem tehetséges színészekkel. A zenéje is kiváló, nagyon szép a végén. És ami még kiemelendő, a színek is káprázatosak.
Nem is tudom, majd kinek drukkoljak, a Koronahercegnek vagy a Kilencedik hercegnek. :D

Én egészen biztosan veled tartok a végéig!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (0/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 7. 20:48

Unni2011 írta:Rita, nagy szeretettel gratulálok az 50. megkezdett sorozatodhoz én is!
Azt hiszem bátran megírhatom, hogy eddig a mi Ázsiai Nagykövet Asszonyunk ajándékozott meg bennünket a legtöbb fordítással/felirattal. ^:)^
Ezt a képet hálám előlegéül küldöm Neked. :x Az a huncutság benne, hogy a színes virágágyásban az Ázsia szerte is honos, és általunk olyan sokat emlegetett bársonyvirágok (büdöskék) díszelegnek 50-es gyanánt. :))
Érdekesnek ígérkezik a sori az ismertetőd alapján. A szokatlansága ellenére a fentebb emlegetett másik két sorin is jól szórakoztam anno, ezért úgy vélem, hogy ezzel sem lesz majd bibi. :)
Egyenlőre gyűjtögetek, mert még vár rám néhány sori, amiket már muszáj befejeznem.

Kedves Unni! Nagyon szépen köszönöm! Igazán jólesik a gratuláció is, és a kép is!

A Nagyköveti címet is tőled kaptam, azóta is igyekszem megfelelni neki. Rájöttem, hogy egy titulus
felelősséggel is jár (kár, hogy pénzzel nem! hihi!), és ezt szem előtt kell tartanom. Épp ezért már
három olyan filmem is van, amely olyan ázsiai országból származik, amelynek a filmterméséből még
nem fordítottam. Alig várom, hogy megnézzem őket, érdemes-e velük foglalkozni.

Unni! Hogy a csudába találtál egy pont ide, hozzám, és hozzánk illő képet? Épp úgy eltaláltad, mint
Gabi a másenykás gifet, mikor hazajöttem. Köszi!


Abban a hitben voltam, hogy most kihagyod ezt a sorit. Tudom, hogy mennyire kevés az időd, és el vagy
maradva a megkezdett sorozataiddal. De ha gyűjtögetsz, az azt jelenti, hogy talán...

A négy szotyiszemű ágyas, aki állandóan szotyit rágcsál:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (0/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 7. 21:12

Kriszti007 írta:Rita!
Gratulálok én is ehhez a szép 50-eshez!
:)
Nekem ez a sori nagyon bejön, tudod, a Sex and the City-t is imádtam.
A Dodo "csak" szimplán tetszett, de ez őrület a köbön! Történelmi is valamennyire, mulatságos is a testcsere miatt, tele szépfiúkkal és szerintem tehetséges színészekkel. A zenéje is kiváló, nagyon szép a végén. És ami még kiemelendő, a színek is káprázatosak.
Nem is tudom, majd kinek drukkoljak, a Koronahercegnek vagy a Kilencedik hercegnek. :D

Én egészen biztosan veled tartok a végéig!


Szia Kriszti! Köszönöm a kedvességed! Azt biztosan tudtam, hogy neked tetszeni fog,
ha belekukkantasz! Miközben képeket keresek, hogy ide betegyem őket, látom, hogy
milyen felkapottak lettek hirtelen ezek a nevenincs, ismeretlen színészek. De méltán
lettek híresek! Megérdemlik, hogy felfedezzék őket. A legeslegjobbnak Crystal Zhangot
tartom. Ahogy el tudja játszani ezt a szerepet, az fantasztikus! A férfiak is nagyon jók,
de Peng Peng karakterében meg lehet mutatni, ha tehetség van benned.

Minden dal nagyon tetszik nekem is! Gondoltam, hogy neked a Kilencedik herceg fog
bejönni. Én a Koronahercegnek drukkolok, pedig egyelőre nem érdemli meg!!!

Nagyon örülök, hogy te is ennyire odavagy a GPG-ért! De jó, hogy újra van
közös sorink!


A Kilencedik herceg mindent megtesz, hogy felhívja magára Peng Peng figyelmét:

Kép
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Go Princess Go (2015-2016) (0/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. augusztus 7. 21:37

Szia Rita! Nagy ölelést küldök neked az 50. fordításod alkalmából! :ymhug: Ez a sorozat egyszerűen fantasztikus! Nagyon-nagyon tetszik. Egyrészt történelmi, másrészt remek a színészi gárda. Kevés pénzből is lehet jó sorozatot csinálni. A zenéje rögtön lenyűgözött, nagyon szép. Már többször meghallgattam.
Én is biztosan veled tartok!

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (0/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 7. 22:15

B.Marika írta:Szia Rita! Nagy ölelést küldök neked az 50. fordításod alkalmából! :ymhug: Ez a sorozat egyszerűen fantasztikus! Nagyon-nagyon tetszik. Egyrészt történelmi, másrészt remek a színészi gárda. Kevés pénzből is lehet jó sorozatot csinálni. A zenéje rögtön lenyűgözött, nagyon szép. Már többször meghallgattam.
Én is biztosan veled tartok!

Szia Marika! Köszönöm szépen az ölelést! Érdekes, virtuálisan is jólesik!
Köszi a videót is! Ezt még nem is láttam!


És az is jólesik, hogy megint együtt izgulunk a főszereplőkért. Nem csak móka és
kacagás lesz a soriban, hanem sírás is szerintem. Ez jött le ebből a videóból is, és
a többiből is, amiket megnéztem a youtube-on, pedig mindegyiken csak énekeltek.

A fórumokban olvastam, hogy két befejező részt csináltak a sorozatnak. Mindenki
választhatott, hogy neki melyik tetszik. Az avistazra viszont csak az egyiket tették
fel, tehát nekünk csak egy végünk van. Lehet, hogy nem is baj, majd meglátjuk!

Már írtam fentebb, hogy szerintem a kevés pénz, és az ismeretlen színészek tették
naggyá a sorit. Nem volt veszítenivalójuk, viszont örültek a lehetőségnek, hogy ha
csak egy kevésbé ismert videómegosztó oldalon is, de megmutathatták magukat.
Jó színészek jó színészi alakítással, az amatőr stáb szorgos munkával hálálta meg,
hogy esélyt kaptak.

Kíváncsi leszek, neked melyik pasi lesz a kedvenced!


Én Füleskét is bírom. Olyan lökött!

Kép
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. augusztus 8. 6:13

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked az első hat rész feliratának a fordítását. ^:)^
Ezúton szeretnék én is gratulálni az 50.ik sorozatodhoz.Eszméletlen egy nagy szám ez a sorozatok világában.
Hálásan köszönöm, hogy ez a hobbid, ez a kikapcsolódásod, nekünk pedig szintén, így ismét egy utunk van.
Nagyon szép napot kívánok. :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Marcsi :)
Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. augusztus 8. 6:19

Szia Rita

Köszönöm az első adag feliratot :)
Természetesen én is beállok a sorba, gratulálni az 50.sorozatodhoz. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
A Go Princess Go-val kelek, avval fekszem, és nem győzök betelni a csodaszép dalok
hallgatásával. Majd még jövök lelkendezni.
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
mara55
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2016. február 28. 18:59

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: mara55 » 2016. augusztus 8. 8:15

Kedves Rita! :littlehearth:
Gratulálok az 50. évfordulóhoz! @};-
Sok-sok örömet és kedves pillanatot adtál és adsz nekem is. Mindig találok nálad jó nézni valót.
A Go Princess Go is az lett.
Köszönöm hogy fordítod és nézhetem, köszönöm az első 6 részt ! :movingflower:
Nagyon szép hetet kívánok
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. augusztus 8. 8:16

Kedves Rita! :flower1: Szívből gratulálok én is az 50. sorozatodhoz! :-bd
Természetesen belenézek a Go Princess Go-ba is.Köszönöm az első 6 részt. ^:)^ Aztán,majd kiderül.
Azt gondolom,nagyon el vagyunk árasztva a különböző műfajú és nemzetiségű filmekkel,sorozatokkal.Ezer hála a helyettünk tehetségesen kitekintő fordítóknak. :x :littlehearth: :movingflower: Mivel az időnk sem végtelen igyekszünk másokat is megismerni,aztán egy ideig ott maradunk,/vagy nem/!
Az szokott eszembe jutni erről,amikor hajdanán sok sok könyvet olvastam,csíkosat pöttyöset,az öcsém indián könyveit stb. Később már máshova nyúlkáltam a polcokon is.Akkor is ledöbbentett a felismerés,hogy kevés az idő,legalább egy kis ismeret morzsát be kell gyűjteni.egyéni ízlés szerint.Köszönöm a munkádat kedves Rita!Sok fordításodat láttam.SZERENCSÉRE! %%-
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. augusztus 8. 9:16

Köszönöm szépen Rita a 6 rész feliratot.
A Mega nálam is a chromon működik, egyesével ment is volna, /az összeset akartam egyszerre letölteni/ de egy bizonyos méreten túl a kibontáshoz kellett volna még valami. /winRar van, fiókom is van/. @};-
Avatar
chain
Hozzászólások: 622
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. augusztus 8. 10:30

Üdv.
Köszönöm szépen a feliratokat.
Kellemes hetet kívánok.
Avatar
vercsike1
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016. március 5. 8:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: vercsike1 » 2016. augusztus 8. 13:16

Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm az első csomag feliratait.Szép napot. ^:)^
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2016. augusztus 8. 13:53

Szia Rita!

Én is gratulálni szeretnék az 50. sorozatodhoz. :) :) :ymhug: :ymhug: Mindig olyan jókat választasz ;;)
Csak így tovább!!

A feliratokat köszönöm :) :) ;) ;)
Avatar
Hayako
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 18:06

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Hayako » 2016. augusztus 8. 14:23

Kedves Rita! Ismételten itt vagyok, ahogy ígértem. :D Mostanában nagyon rákaptam a kínai sorozatokra, alig fordítok miattuk, úgyhogy evidens, hogy ezt is meg kell néznem. :x Alapból úgy vagyok vele, ha valamilyen film vagy sorozat körül nagy a hype, akkor azt nekem látnom kell. Csak azért is! A kosztümös szériákat pedig alapból szeretem, úgyhogy nem fogom vissza magam! Köszönöm a feliratot és itt is gratulálok az 50. sorozatodhoz! :ymapplause:
KépKépKép
Ui: Nem tudnál megadni egy másik torrent elérhetőséget? Sajnos avistazon nem vagyok fent, a mega meg már nem engedélyezi, mert túlléptem a keretet és így is túl lassú! :-?
Folyamatban: Ando Lloyd, Run, Bigbang Scout, MTNY
Tervezettek: Hot Road, Love, lies
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. augusztus 8. 14:33

Kedves Rita! Nagyon örülök, hogy fordítod az a sorozatot is.Köszönöm az első hatost! Nemrégiben hallottam a sorozat ost videóit, akkor letöltöttem, mivel már van magyar felirat biztos megnézem.( azt nem ígérem, hogy együtt haladok veletek, de..)
Biztos keresgéltél a letöltés előtt, véletlenül nem találtál más "Alternative Ending"-t csak a vikist?
Csak azt tudom mondani, amit már sokan előttem GRATULÁLOK!
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 17:26

Kedves Marcsi, Dolores, Mara, Nagyi, Ildikó, Vercsike,
chain, novcsi, Hayako és Zsike!


Annyira vártam már ezt a napot, mert ez nem olyan szokványos új sorozat kezdési
procedúra, mint általában. Megosztó sori lévén, ezután a hat rész után fog eldőlni,
hogy mennyien fogjuk végigkövetni a Go Pricess Go-t.

Nem egy megosztó sorozatot fordítottam már. Volt, amelyiket csak páran néztük végig,
és volt, amelyiket nagyon sokan. Mindkét végkifejletet szeretem. Sokan együtt nézni
csodálatos, ezt nem kell mondani senkinek. Kevesen együtt nézni szintén csodálatos,
mert az, aki marad, az a maroknyi lelkes néző, velem együtt, mélyebben átélheti,
átérezheti az "egy húron pendülés" élményét.

Szóval, akár sokan leszünk, akár kevesen, én biztos, hogy jól fogom érezni magam.
Remélem, Ti is!

Nagyon szépen köszönöm a gratulációtokat! Szeretnék még legalább ötven sorozatot
lefordítani!

Nagyon szívesen az első hat részt!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 17:38

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked az első hat rész feliratának a fordítását. ^:)^
Ezúton szeretnék én is gratulálni az 50.ik sorozatodhoz.Eszméletlen egy nagy szám ez a sorozatok világában.
Hálásan köszönöm, hogy ez a hobbid, ez a kikapcsolódásod, nekünk pedig szintén, így ismét egy utunk van.
Nagyon szép napot kívánok. :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Marcsi :)

Kedves Marcsi! Amikor belekezdek egy új sorozatba, és meglátom a hozzászólásodat,
amiben leírod, hogy ismét nézőtársak leszünk, akkor mindig vigyorgok egyet, mert
eszembe jut, hogyan is ismerkedtünk meg. Ha belegondolunk azért az nem semmi,
hogy minket az hozott össze, hogy kétszeri nekifutásra sem bírtad végignézni az egyik
sorozatomat! Ez egy jó történet!

Én is örülök nagyon, hogy egy utunk van, és köszönöm szépen a kedves soraidat!

Szívesen az első feliratokat!

Kellemes hetet kívánok!


Annyira röhögtem, amikor Zheng Peng mindent megtesz, hogy meghaljon, hogy
visszakerülhessen 2015-be, de sehogy sem jön össze neki:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 17:47

dolores953 írta:Szia Rita

Köszönöm az első adag feliratot :)
Természetesen én is beállok a sorba, gratulálni az 50.sorozatodhoz. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
A Go Princess Go-val kelek, avval fekszem, és nem győzök betelni a csodaszép dalok
hallgatásával. Majd még jövök lelkendezni.

Szia Dolores! Olvasom, hogy máris végignézted a GPG-t, és az OST-ja is kedvenc lett! Hurrá!
Arra leszek majd kíváncsi, hogy másodszori megnézés is élvezetes volt-e. Remélem, igen!


Várom, hogy mit fogsz írni!

Köszönöm a gratulációdat! Nagyon szívesen a fordítást!


Szerintem annyira jók voltak a fekete-fehér, néma filmeket idéző öngyilkos jelenetek. A hozzá
írt szöveg külön fantasztikus volt:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 17:56

mara55 írta:Kedves Rita! :littlehearth:
Gratulálok az 50. évfordulóhoz! @};-
Sok-sok örömet és kedves pillanatot adtál és adsz nekem is. Mindig találok nálad jó nézni valót.
A Go Princess Go is az lett.
Köszönöm hogy fordítod és nézhetem, köszönöm az első 6 részt ! :movingflower:
Nagyon szép hetet kívánok

Kedves Mara! Nagyon jólesett, amit írtál! Köszönöm szépen!

Neked is nagyon szívesen a feliratokat! Én is örülök, hogy nézője leszel a sorinak!

Kellemes hetet kívánok!


Kínában, ha egy férfinak "zöld kalap" van a fején, az ugyanazt jelenti, mint nálunk,
a férfi fején a "szarv". A Koronahercegnő azon vihog, hogy Zhao hercegnek zöld
sipkája van, és valóban felszarvazza a felesége, mégpedig a Koronaherceggel:

Kép
nb76
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:50

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: nb76 » 2016. augusztus 8. 18:01

Szia Rita! Kismadárkánk elcsicseregte, hogy újabb sori a láthatáron, nagyon köszönöm a fordítást :) érdekesnek tűnik a leírásod alapján, begyűjtöm és megnézem majd. Gratulálok az 50. fordításhoz, nagyon szép "forduló" :flower1: Remélem, ünneplünk még kerekebbet is ;)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 18:08

Magdimama írta:Kedves Rita! :flower1: Szívből gratulálok én is az 50. sorozatodhoz! :-bd
Természetesen belenézek a Go Princess Go-ba is.Köszönöm az első 6 részt. ^:)^ Aztán,majd kiderül.
Azt gondolom,nagyon el vagyunk árasztva a különböző műfajú és nemzetiségű filmekkel,sorozatokkal.Ezer hála a helyettünk tehetségesen kitekintő fordítóknak. :x :littlehearth: :movingflower: Mivel az időnk sem végtelen igyekszünk másokat is megismerni,aztán egy ideig ott maradunk,/vagy nem/!
Az szokott eszembe jutni erről,amikor hajdanán sok sok könyvet olvastam,csíkosat pöttyöset,az öcsém indián könyveit stb. Később már máshova nyúlkáltam a polcokon is.Akkor is ledöbbentett a felismerés,hogy kevés az idő,legalább egy kis ismeret morzsát be kell gyűjteni.egyéni ízlés szerint.Köszönöm a munkádat kedves Rita!Sok fordításodat láttam.SZERENCSÉRE! %%-

Kedves Nagyi! Engem soha nem szokott bántani, ha a neveteket a D-A-n, vagy máshol meglátom.
Ez a természetes! Én egy sorozattal hetekig, hónapokig elbíbelődök, de ti sokkal gyorsabban
a végére juttok egynek, főleg, ha már készen is van. Nem várhatom el, hogy mindenki csak az
én sorozatomat nézze. Menjetek csak mindenhová, és válogassatok a jobbnál-jobb sorik között!
Aztán úgyis visszajöttök, ha az én házam tájékán is történik valami olyan, ami érdeklődésre ad
okot.

Az sem baj, ha miután belenéztél a részekbe, azt mondod, hogy "ezt nem tudom megnézni". De
ha velünk tudsz tartani, akkor természetesen nagyon fogok örülni. Várom, mit fogsz írni!

Köszönöm szépen a köszöntést! Nagyon szívesen a heti hatost!

Nagyon kedves a Koronahercegnő és a szolgálója, Lu Li kapcsolata:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 18:16

nildiko írta:Köszönöm szépen Rita a 6 rész feliratot.
A Mega nálam is a chromon működik, egyesével ment is volna, /az összeset akartam egyszerre letölteni/ de egy bizonyos méreten túl a kibontáshoz kellett volna még valami. /winRar van, fiókom is van/. @};-


Ildikó! Nagyon szívesen!

Ha van fiókod, akkor azt kell csinálni, hogy soha ne lépj ki belőle, és amikor egy megás
letöltéssel találkozol, akkor a letöltés helyett az importálás opciót válaszd. Egy pillanat
alatt a saját mega fiókodban fogod találni a teljes sorozatot. Onnan pedig korlát nélkül
tudod letölteni.

Jó szórakozást kívánok!

A Koronahercegnő szeret példákat hozni a koreai sorozatokból:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 18:19

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a feliratokat.
Kellemes hetet kívánok.

Szia! Nagyon szívesen az első hat feliratot!

Neked is kellemes hetet kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 8. 18:21

vercsike1 írta:Szia Rita ! ! !

Hálásan köszönöm az első csomag feliratait.Szép napot. ^:)^

Szia Vercsike!

Neked is nagyon szívesen az első hat részt!

Jó szórakozást kívánok!


Kép
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: szokola » 2016. augusztus 8. 18:23

Kedves Rita!

Én is gratulálok az 50. fordításodhoz. Bár én jellemzően maratonozni szoktam, de annyira szeretem a test-nem cserés történeteket, főleg ázsiai köntösbe csomagolva, hogy szerintem most együtt fogok haladni a fordítással.
Nagyon köszönöm az első hat rész feliratát

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég