Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2016. augusztus 9. 7:29

Egy újabb remek sorozathoz lehet szerencsénk a Te jóvoltodból! Bár még nem kezdtem bele, de az ismertetőből és a hozzászólásokból ez mindjárt kiderül. :-bd Az első hat rész felirata begyűjtve, amit ezúton nagyon szépen köszönök! :ymapplause: Szeretnék én is gratulálni az 50. megkezdett sorozatodhoz, amihez sok-sok örömöt kívánok! :littlehearth:
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. augusztus 9. 7:33

Rita írta:

Te látod a videókat? Vagy ha nem, megírnád, hogy mivel szedted le?

Rita! Videó letöltésére általában a telechargerunevideo-t használom ( http://www.telechargerunevideo.com/en/)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. augusztus 9. 8:15

Szia Rita! Szenzációs a sorozat! :-bd A színészek fantasztikusak, mindenki nagyon jól játszik. A kosztümök engem nem zavarnak, mert a történet annyira leköt, hogy nem is nagyon figyelek rá. A koronaherceg nálam a befutó /mint színész is/, de "füleske is " nagyon aranyos. Az én véleményem is az, hogy a gyűjtögetők ne nézzenek bele a soriba, mert nem lehet abbahagyni. nézni kell végig!
Köszönöm szépen ezt a nagyon kedvemre való sorozat fordítását! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Várom az újabb részeket!
Szép hetet kívánok!
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. augusztus 9. 10:39

Szia Rita Kedves!

Köszönöm szépen a Go Princess feliratait, érdeklődéssel nézek elébe a doramának:-)) Üdv: csabamama2 ;;) :movingflower:
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. augusztus 9. 11:28

...Kedves Rita...tegnap este is irtam mikor hazaértem ,de kitudja hová kuldtem mert ma olvasgatva a hsz at sehol nemtalálom.Gratulálok az otvenedik sorozatodhoz és nagyon szépen koszonom az elso felirat csomagot....a Go Princess Go nak....Csodás napot kivánok es nálam is indul az uj sori nézzése......:)....Anna.... :)
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. augusztus 9. 11:33

...Kifelejtettem ... :) tegnap megdicsértem a megat....22 részt minden gond nélkul letoltott olyan boldog voltam hogy nincs tobb megnemértés koztem és a mega kozott.....kár volt dicsekednem a 23 r még lejott igaz tobbszori ujrainditásal de a 24 részt már tegnap este ota XXXXXXszer ujrainditottam de még mindig nincs letoltve...na de a turelem rozsát vagy megás uj részt jelent.... ;)
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: szokola » 2016. augusztus 9. 13:00

Kedves Rita!

Bevallom letöltöttem az egész sorozatot, és nem bírtam ki, hogy ne nézzek bele végig. Azt vettem észre, hogy a 35-36. rész a két alternatív befejezés. Szerencsére gyorsan itt lesz a csütörtök. :D
Avatar
Hayako
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 18:06

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Hayako » 2016. augusztus 9. 13:03

Kedves Rita! tegnap ledaráltam az első 6 részt, szinte magába szippantott a sorozat! Sokszor elnevettem magam. ;)) Például akkor, amikor Peng Peng meg akart halni és többször is öngyilkosságot kísérelt meg, de mindig megakadályozták vagy amikor a koronaherceggel focizni akart, de hozzá se tudott érni a labdához! Voltak benne vicces pillanatok dögivel! :ymdaydream: A megvalósítással kapcsolatban azt tudom mondani, hogy néhány helyen valóban látszik, hogy kevés költségvetésből készült, néhány helyen viszont nem. Talán épp ez adja a báját. Itt nincsenek CGI helyszínek vagy szörnyek, minden valódi. Az ember jobban bele tud mélyedni a törénetbe, közelebb érzi magát a szereplőkhöz... sokkal inkább, mintha egy varázserővel és ezüst hajjal felruházott karakterhez (pl. Ice Fantasy). :-? A romantika már egy más kérdés. Itt páran írták, hogy milyen vicces és egyben romantikus lesz nézni, ahogy két főszereplőnk egymásba habarodik. Emberek! Peng Peng lehet, hogy női testben van, de Ő EGY FÉRFI! Valahogy nem tudom elképzelni, hogy lesz köztük szerelem, hacsak Peng Peng nővé nem válik lélekben is. :-?

Végezetül, valaki magyarázza már meg, mi a fenét viselnek a hátukon a szereplők, mert egyszerűen nem jöttem rá! Arra a faizére gondolok! :((

Kép
Folyamatban: Ando Lloyd, Run, Bigbang Scout, MTNY
Tervezettek: Hot Road, Love, lies
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. augusztus 9. 14:11

Szia Rita

Olvastam, hogy újabb részeket kapunk tőled, micsoda nagyszerű éca. :x :x
Élvezettel olvasom az újabb hozzászólásokat. Úgy látom a nagy többségnek tetszik
a sorozat. Meg is értem a rajongó tábor kialakulásának miértjét. :ymhug:

Hayako írta: Itt páran írták, hogy milyen vicces és egyben romantikus lesz nézni, ahogy két főszereplőnk egymásba habarodik. Emberek! Peng Peng lehet, hogy női testben van, de Ő EGY FÉRFI! Valahogy nem tudom elképzelni, hogy lesz köztük szerelem, hacsak Peng Peng nővé nem válik lélekben is. :-?


Kedves Hayako, pontosan erről értekezett Rita az egyik válaszában, milyen nehezen képzelhető el
a köztük kialakuló szerelem. Persze ezt még előre nem vethetjük el, mert nem tudhatjuk milyen megoldást találtak ki rá.
Nekem van rá ötletem: de majd csak akkor írom le, ha aktuális lesz. B-)
Mindenesetre mindig tudhatjuk mit gondol Peng Peng férfi énje. ;)

Hayako írta:

Végezetül, valaki magyarázza már meg, mi a fenét viselnek a hátukon a szereplők, mert egyszerűen nem jöttem rá! Arra a faizére gondolok! :((


A kérdésedre szerintem a válasz ( persze tévedhetek is: #:-s ) egy bizonyos fajta rangjelzésnek is megfelelhet mert csak
a hercegek és a koronahercegnő viselte. Az egyszerű közkatonák nem viseltek ilyet. Mivel a kosztümök igencsak extrémek,
a rangjelzés is lehet az. :ymhug:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. augusztus 9. 16:36

Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked az első hat rész feliratát.
Kicsit nehezen ment, igaz, hogy szabin vagyok de nem boldogultam tegnap a filmmel,a gépem nem viszi vagy nagyon szaggatottan ,el is voltam keseredve, de Zsuzsi lányommal kitaláltuk, hogy rátettem pendrive-ra nyitottam minden egyes résznek egy mappát. Egy mappa egy film és egy felirat, és így a tv-n megtudtam nézni, igaz ott pedig a két felirat egyszerre jelenik meg, ez zavaró, de már ez a legkevesebb mert jó a kép és jó a felirat.
Nagyon édes volt, nagyon jót szórakoztam és sokat nevettem. A koronaherceg már úgy elkezdett vonzódni a koronahercegnőhöz, mint méhecske a virágporhoz.
A film is és a szöveg jó, laza és könnyed, pont ilyen kell most nekem.
Hálásan köszönöm.Marcsi :)

Ui:Rita! Ezt most találtam
"Ha valaki keresztezi az utunkat, mindig hordoz valamilyen nekünk szóló üzenetet.
Véletlen találkozások nincsenek."
James Redfield
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2016. augusztus 9. 17:35

Köszönöm a feliratokat!!! :) :) :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 17:37

Nyekk írta:Egy újabb remek sorozathoz lehet szerencsénk a Te jóvoltodból! Bár még nem kezdtem bele, de az ismertetőből és a hozzászólásokból ez mindjárt kiderül. :-bd Az első hat rész felirata begyűjtve, amit ezúton nagyon szépen köszönök! :ymapplause: Szeretnék én is gratulálni az 50. megkezdett sorozatodhoz, amihez sok-sok örömöt kívánok! :littlehearth:

Bár még nem láttam végig a sorozatot, és már nem is fogom, csak, ha odaérek a fordításban,
de én is azt hiszem, hogy újra egy szuper jó kínai sorit sikerült kifognom. Örülnék, ha neked
is ez lenne a véleményed, ha majd elkezded nézni.

Köszönöm a kedves szavaidat! Dicséretből soha nem lehet elég.

Nagyon szívesen a sorit!


A Kilencedik herceg nagyon tud nézni! Neki az az erőssége:

Kép
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2016. augusztus 9. 17:50

Szia Rita!

Még egyszer is köszönöm a feliratokat. :) Eszement a sorozat, imádom :) :) Megint nagyon jót választottál :)
A csaj szenzációs :ymhug: :ymhug:
Alig várom az újabb részeket :ymblushing: :ymblushing: :ymblushing: ű

Ui.: ... Nem bírtam ki ... belenéztem a többi részbe is..... ;) és nagyon jó
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 17:54

MinGi írta:
Rita írta:

Te látod a videókat? Vagy ha nem, megírnád, hogy mivel szedted le?

Rita! Videó letöltésére általában a telechargerunevideo-t használom ( http://www.telechargerunevideo.com/en/)


Zsike! Képzeld, újra megpróbáltam a vikiről az én korábbi videólopó programommal
letölteni az első részt, és most sikerült! Korábban három sikertelen próbálkozásom is
volt. Nem tehettem mást, beletörődtem, hogy azért nem sikerül, mert nem elérhetőek
a videók. Szuper!


Azért a te linkedet is eltettem, köszi!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 18:04

B.Marika írta:Szia Rita! Szenzációs a sorozat! :-bd A színészek fantasztikusak, mindenki nagyon jól játszik. A kosztümök engem nem zavarnak, mert a történet annyira leköt, hogy nem is nagyon figyelek rá. A koronaherceg nálam a befutó /mint színész is/, de "füleske is " nagyon aranyos. Az én véleményem is az, hogy a gyűjtögetők ne nézzenek bele a soriba, mert nem lehet abbahagyni. nézni kell végig!
Köszönöm szépen ezt a nagyon kedvemre való sorozat fordítását! :movingflower: :movingflower: :movingflower:
Várom az újabb részeket!
Szép hetet kívánok!


Szia Marika! Már megint nem fogtok Krisztivel összeveszni a fiúkákon. Úgy éreztem,
hogy ő inkább a Kilencedik herceg felé hajlik. Egyelőre a Koronaherceg vezet, őt többen
választottuk.

Aki látta, mindenki szuperlatívuszokban ír a soriról itt nálunk is, de ugyanez volt a
fórumokon is. Boldog vagyok nagyon!

Csütörtökön fogok kitenni újabb részeket, talán hármat, hogy a hat is meglegyen hétfőre.

Neked is szép hetet kívánok!


Jót nevettem ezen a jeleneten. Azután történik, miután PP képtelen volt elérni, hogy
meghaljon:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 18:08

csabamama2 írta:Szia Rita Kedves!

Köszönöm szépen a Go Princess feliratait, érdeklődéssel nézek elébe a doramának:-)) Üdv: csabamama2 ;;) :movingflower:


Kedves Ildikó! Igazán örülök neki! Kb. egy hónap, és már
kezdheted is!

Kíváncsi leszek, mit fogsz szólni hozzá! Nagyon szívesen!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 18:20

annamama írta:...Kedves Rita...tegnap este is irtam mikor hazaértem ,de kitudja hová kuldtem mert ma olvasgatva a hsz at sehol nemtalálom.Gratulálok az otvenedik sorozatodhoz és nagyon szépen koszonom az elso felirat csomagot....a Go Princess Go nak....Csodás napot kivánok es nálam is indul az uj sori nézzése......:)....Anna.... :)


Kedves Anna! De jó, hogy itt is találkozunk! Már lehet, hogy bele is kezdtél a nézésbe,
talán már végeztél is. Kíváncsi vagyok, mi lesz az első reakciód! Negatív kritikát is
elviselek, nem csak a jót!!

Köszönöm a gratulációdat! Nagyon szívesen az első felirat csomagot! Csütörtökön jön
a következő!


annamama írta:...Kifelejtettem ... :) tegnap megdicsértem a megat....22 részt minden gond nélkul letoltott olyan boldog voltam hogy nincs tobb megnemértés koztem és a mega kozott.....kár volt dicsekednem a 23 r még lejott igaz tobbszori ujrainditásal de a 24 részt már tegnap este ota XXXXXXszer ujrainditottam de még mindig nincs letoltve...na de a turelem rozsát vagy megás uj részt jelent.... ;)


Hát ilyen ez a mega! De nem fog ki rajtunk, mert már kiismertük. Az a szerencséje,
hogy 50GB szabad tárhelyet biztosít, és gyorsan lehet rá feltölteni, és emiatt nincs tőle
jobb. Jelenleg a 8. mega fiókomat töltöm meg. A többi tele van a sorozataimmal, hogy
mindig le lehessen őket tölteni.

Igen, türelem kell hozzá!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 18:30

szokola írta:Kedves Rita!

Bevallom letöltöttem az egész sorozatot, és nem bírtam ki, hogy ne nézzek bele végig. Azt vettem észre, hogy a 35-36. rész a két alternatív befejezés. Szerencsére gyorsan itt lesz a csütörtök. :D


Kedves Ági! Ez újra egy kukucskálós sorozat lesz! Én még nem néztem előre, azért nem
is tudom, hogy mi lehet a későbbi részekben. Azt olvastam, hogy a sorozat 35+2 részből
áll. Most már nekünk is van 37. részünk, mert Zsike letöltötte a vikiről. Az is lefordítom
majd.

Csütörtökön minimum 3 újabb részt ki fogok tudni tenni! Már csak kettőt kell aludni!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 18:57

Hayako írta:
Kedves Rita! tegnap ledaráltam az első 6 részt, szinte magába szippantott a sorozat! Sokszor elnevettem magam. ;)) Például akkor, amikor Peng Peng meg akart halni és többször is öngyilkosságot kísérelt meg, de mindig megakadályozták vagy amikor a koronaherceggel focizni akart, de hozzá se tudott érni a labdához! Voltak benne vicces pillanatok dögivel! :ymdaydream: A megvalósítással kapcsolatban azt tudom mondani, hogy néhány helyen valóban látszik, hogy kevés költségvetésből készült, néhány helyen viszont nem. Talán épp ez adja a báját. Itt nincsenek CGI helyszínek vagy szörnyek, minden valódi. Az ember jobban bele tud mélyedni a törénetbe, közelebb érzi magát a szereplőkhöz... sokkal inkább, mintha egy varázserővel és ezüst hajjal felruházott karakterhez (pl. Ice Fantasy). :-? A romantika már egy más kérdés. Itt páran írták, hogy milyen vicces és egyben romantikus lesz nézni, ahogy két főszereplőnk egymásba habarodik. Emberek! Peng Peng lehet, hogy női testben van, de Ő EGY FÉRFI! Valahogy nem tudom elképzelni, hogy lesz köztük szerelem, hacsak Peng Peng nővé nem válik lélekben is. :-?

Végezetül, valaki magyarázza már meg, mi a fenét viselnek a hátukon a szereplők, mert egyszerűen nem jöttem rá! Arra a faizére gondolok! :((



Kedves Hayako! Jóleső érzéssel olvastam, a beszippantódásodról. Én is ezt éreztem, amikor
csak bele akartam nézni, hogy milyen az angolja. Azt meg tudtam állapítani, hogy a felirat
szörnyű, de ilyen könnyed sorozatnál nem gond, ha költenem kell, viszont odaszegezett a
képernyő elé rendesen.
A humorát imádom, és a színészi játék is ehhez igazodik. Mikor valami nevetséges jelenet
van, minden kicsit túlzó, kiélezett, kihegyezett. Bírom nagyon!

Amit a romantikával kapcsolatban írtál, abban igazad van. Ezért írtam azt, hogy számomra
nagyon fontos Peng Peng férfihangon való megszólalásai, mert egy időre újra tudatosodik
bennem, hogy PP valójában férfi aggyal gondolkodik, férfi szívvel érez. Így jobban megértek
egyes cselekedeteit, és másként is ítélem meg. Most még nem mondok rá példát, mert azokat
a részeket még nem láttátok.

Azt hittem, hogy a kínai történelmi sorikhoz hozzátartozik az a fakeret a hátukon, csak mivel
én még egyet sem láttam, ezért nekem még újdonság. Szóval nem így van.

Ide is beteszem az oldal linkjét, ahol meg lehet nézni, hogy a rendező, honnan vette a ruhákhoz
az inspirációt. Egyébként még azt is mondta, hogy a Koronaherceget a Spartacushoz hasonlónak
szerette volna. Olyan is lett. A ruhák Craig Green, híres avantgard tervező 2014-es munkái.

A lap alján lehet lapozni. Itt láthatóak a fakeretek. Szerintem a rendező egy az egyben innen
vette az egészet:

http://www.ipctu.com/m/view.php?aid=22573

A koronaherceget hamarosan láthatjuk ebben a jelenetben:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 9. 19:15

Szia Dolores! Hát még én mennyire örülök, hogy egyre többen vagyunk, akik azt látjuk
ebben a sorozatban, amit a hatalmas rajongótábora. Amióta elkezdtem nézni, én is
értem, hogy mitől ilyen lelkes mindenki, aki kapcsolatba kerül a GPG-val.

Tegnap olvastam, hogy a készítők direkt a webdráma műfajt választották a sorinak,
mert az online sugárzott sorozatokat (a webdrámákat nem adják le tévében) nem
figyelte a cenzúra, be sem kellett jelenteni. Aztán lement pár rész, és a zajos sikerre
ők is felkapták a fejüket, és figyelni kezdtek. Pár rész után leszedették a műsorról a
sorozatot, minden részből kivágtak vagy 10 percet (eredetileg 30 percesek voltak),
és csak ezután lehetett újra levetíteni. Állítólag a biszexuális, és a homoszexuális
jelenetek verték ki náluk a biztosítékot és a vaskalapot a fejükről.

Ennek fényében már értem, hogy hogy juthatott el hozzánk a Sex and the City és a
Never Give up, Dodo. Emlékszem, mikor fordítottam őket, több hozzászólásban is
hitetlenkedtem, hogy a cenzúra engedte a vetítésüket. Most kiderült, hogy azokat
nem látta a cenzúra, mert webdrámák.

Csütörtökön 3 részt fogok kitenni, azt hiszem.

Kép
Avatar
hetty
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:03

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: hetty » 2016. augusztus 9. 19:20

Kedves Rita!

Ismét nagyon jól szórakozom általad!
Eszméletlen a férfi hangon gondolkodó hercegnő! =))
Az én favoritom a 9. herceg, nagyon édi-bédin tud szomorkodni. :X
A wc jelenetek közben borulok az asztalra x_x :))
Köszönöm a feliratokat és a kellemes perceket! ^:)^


Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. augusztus 9. 20:23

Kedves Rita !

Köszi az újabb sorozat részeinek fordítását és letöltési lehetőségét.
Ahogy végigolvastam a hozzászólásokat is érdekesnek igérkező történet.
Engem nem zavar a testcserés sorozatok. Számomra vagy jó vagy nem jó egy sorozt.
Megnézem és utána referálok.
További szép hetet.
szvakneildi
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2016. július 21. 16:08

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: szvakneildi » 2016. augusztus 9. 22:20

Kedves Rita! Gratula az 50. fordításodhoz! Változatlanul nagyon tetszik az oldalad,már több filmet és sorozatot letöltöttem és megnéztem róla. Ez úton is köszönöm! Eleinte leginkább a koreai sorozatok tetszettek, de bevallom, hogy a te oldalad hatására beleszerettem a KÍnai és a Tajvani sorozatokba is. Most elkezdtem letölteni ezt a sorozatot is, jónak ígérkezik. Valószínű egyből elkezdem nézni, mert a türelem sajnos nem erősségem. Oroszlán vagyok... Még egyszer, köszönöm! :flower1: :) :ymparty:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 6:37

gyomar írta:Kedves Rita!
Nagyon szépen köszönöm neked az első hat rész feliratát.
Kicsit nehezen ment, igaz, hogy szabin vagyok de nem boldogultam tegnap a filmmel,a gépem nem viszi vagy nagyon szaggatottan ,el is voltam keseredve, de Zsuzsi lányommal kitaláltuk, hogy rátettem pendrive-ra nyitottam minden egyes résznek egy mappát. Egy mappa egy film és egy felirat, és így a tv-n megtudtam nézni, igaz ott pedig a két felirat egyszerre jelenik meg, ez zavaró, de már ez a legkevesebb mert jó a kép és jó a felirat.
Nagyon édes volt, nagyon jót szórakoztam és sokat nevettem. A koronaherceg már úgy elkezdett vonzódni a koronahercegnőhöz, mint méhecske a virágporhoz.
A film is és a szöveg jó, laza és könnyed, pont ilyen kell most nekem.
Hálásan köszönöm.Marcsi :)

Ui:Rita! Ezt most találtam
"Ha valaki keresztezi az utunkat, mindig hordoz valamilyen nekünk szóló üzenetet.
Véletlen találkozások nincsenek."
James Redfield


Kedves Marcsi! Ne haragudj, hozzád már nem jutottam el tegnap, de ma te vagy az első a
válaszadásban!


Amikor megláttam, hogy 1080p felbontásúak a részek, azonnal tudtam, hogy ebből még baj
lesz, sokaknak nem fogja szaggatás nélkül vinni a videókat a gépe. Nagyon nagy méretűek
a videók. Ahhoz képest, hogy 20 percesek az epizódok, 500MB körüliek, de ahogy haladunk
a vége felé, egyre több a 700, sőt a 800 MB feletti videó is.
Én élvezem, mert jó minőségben szeretem nézni a sorikat, és az új laptopom viszi is gond
nélkül, de lehet, hogy a régin én sem tudnám nézni. Jó lett volna, ha kisebb méretben is be
lehet szerezni a sorozatot.

Még szerencse, hogy meg tudtad oldani a tévével a nézést, és ahogy olvasom a soraidat,
megérte a plusz energiabefektetés! Igen, a Koronaherceg érdeklődését igencsak felkeltette
a hirtelen megváltozott Koronahercegnő. Vajon milyen lehetett a régi, ha ez a kissé férfias,
néha durva, néha még durvább hercegnő kell neki. A történetnek az egy nagyon izgalmas
vonala lesz, megfigyelni, hogy a Koronaherceg érdeklődését fogja-e valaha nőként fogadni
a Koronahercegnő. Mert addig, amíg a bensejében férfinek érzi magát, addig a Koronaherceg
feleslegesen ácsingózik iránta.

A történet lightos, de lesz komolyabb is. Viszont ezeket a komoly részeket is imádták a nézők,
szóval nincs mitől tartanunk.

Az idézet nagyon jó, én is pontosan így gondolom! Remélem még sokáig keresztezik az
útjaink egymást Veled/Veletek! Ennél a sorinál már biztos! Hurrá!

Nagyon jó szórakozást kívánok a csütörtöki részekhez is!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (6/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 10. 6:38

Emma11 írta:Köszönöm a feliratokat!!! :) :) :)

Nagyon szívesen!

:movingflower: :D :movingflower: :D :movingflower:

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég