Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 21. 17:20

Szép estét!Paggy :flower1:
Kép
Remélem hoztam egy kis vidámságot a sramlizenével!!! :)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 21. 17:29

EZ A LEGJOBBBBB :o) :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 21. 17:34

HÚÚÚÚÚÚÚÚ,EZ IS SZUPER!!!!!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 21. 17:42

Itt egy kislány jódlizik.1perc 06-nál kezdi:

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 21. 17:50

Ez ugyan nem jódli,de VÉGTELENÜL ÉDES:

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 21. 17:57

6 évesen:

9 évesen:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 22. 8:07

Sziasztok!

Paggy, nem volt rossz érzés, amikor beborított bennünket a nagy felhő. Kifejezetten élveztem. Nekem már
az nagy boldogság volt, hogy magasan vagyok (írtam már erről a magasságmániámról) a felhő csak hab volt
a tortán. :)) A repülőgépen is nagyon élvezem, amikor felszálláskor belerepülünk az első felhőrétegbe.

Csak jöttünk és mentünk. Miskolctól nem messze van a szlovák határ, kb. három óra alatt eljutottunk
Tátralomnicra, ami meg a lengyel határnál van. Ennek a határnak a másik oldalán van Zakopáné, szóval nem
kellett sokat autóznunk. Reggel hétkor indultunk, és este fél 11 felé értünk haza.

Nem tudom, mi lehetett az a csavart valami, amit az az árus árult. A legtöbb utcai árusnál sült és nem sült
sajtot lehetett kapni, de az nem így nézett ki.

Mindkét napon vendéglőben estebédeltünk. Az öcsémék vegetáriánusok, tehát csak húst nem esznek. Olyan
helyet, ahol húsmentes ételt is kínálnak könnyebben találtunk. Nekem nehezebb dolgom volt, de ilyenkor
kompromisszumot tudok kötni. Mindkét esetben volt sajt az én kajámban.

Nagyon örülök, hogy a párodnak javult a hangulata. Sejtettem, hogy a több kimozdulás, meg persze Csokival
a "rendetlenkedés" megteszi jótékony hatását.

Ezeknek a jövőbeni dolgoknak a legtöbbjét sci-fi filmekben meg könyvekben már régóta ábrázolják. Régen is
kevés filmet néztem, de az Ötödik elemet imádtam. Az is a jövőben játszódik, repülő autók ott is vannak,
meg a főszereplő csajra is egy pillanat alatt dobja fel a sminket egy gép. Szerintem, amit ott látunk, az már
a közeli jövő.

https://videa.hu/videok/film-animacio/az-otodik-elem-1997.-lilu-willis-esEIfbpscp4LWwQd

Szamócamag? Ilyet nem is láttam még. Mindig tőosztással szaporítottuk az epret. Mi az a piros bogyós növény?

Nagyon sokáig utáltam a kapor ízét, ma már szeretem, de szinte csak a tökfőzelékbe teszem bele. A szárzeller
viszont hatalmas kedvenc. Minden nap két szárat eszek/iszok meg nyersem a turmixomban.

A hagyományos jódlit még elbírja valahogy a fülem, de a sramli végképp nem jön be nálam. De azt érzem,
hogy aki szereti, azt jó kedvre tudja hangolni. A jódlis country érdekes fúzió, és a country miatt meg tudtam
hallgatni.

Nagyon szép az esti fotó! Van benne valami drámai.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 22. 8:35

Végre nem esik se a hó, se az eső, tudok nagyot menni. Hétfő óta nem volt meg a 12 ezer lépésem, pedig
esőben is mentem, de esernyőt tartva nem a legkomfortosabb. :))

Nagyon izgalmas fotókat hoztam nektek. Esőben fotóztam, az ernyőt nem tudtam tartani, mert mindkét kezemre
szükség volt, emiatt jól eláztam, de megérte. A vízcseppek 180 fokkal elfordítva tükrözik vissza a valóságot. Ezt
most figyeltem meg először, pedig rengeteg vízcseppes képet készítettem már. Külön öröm számomra, hogy a
telefonom ilyen jó képeket tud csinálni.

Ugyanarról a bokorról fotóztam az első két cseppet. Balra egy járda van meg családi házak. Szemben egy gesztenyefa,
jobbra pedig egy két emeletes épület. Ezeket látjuk elforgatva és lekicsinyítve a cseppekben.

Kép

Itt a fa tetejére koncentráltam, hogy ne legyen ugyanolyan a fotó, mint az előző.

Kép

Ez ugyanaz a gesztenyefa, csak egy fenyőfa két tűlevele közt lévő cseppben visszatükröződve:

Kép

Tűlevelek a tűlevelekben:

Kép

Drótháló a dróthálóban:

Kép

Tuja a tujában. A valóságban jobbra van a törzs, balra nyúlik az ág:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 24. 7:48

Kata fotója:

Újabb friss, ropogós kerek kenyérke, nyami:

Kép

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 24. 8:43

Többször írtam már, hogy gyakran készítek thai vörös curryt, mert nagyon szeretem. Nincs tuti recept,
mindig azokból a zöldségekből csinálom, ami épp van itthon. A szárzeller az egyetlen újítás. Eddig még
nem jutott eszembe, hogy azt is tehetnék bele. Jó, hogy most eszembe jutott. Nagggyon fincsi lett.

Első szint: gomba, édeskrumpli, lilahagyma, brokkoli

Kép

Második szint: szárzeller, kápiapaprika, sütőtök, vesebab

Kép

Vízzel felöntöm, picit megsózom (a thai curry paszta is sós), és amikor minden megpuhult, nyakon öntöm
a vízzel felhígított és kevés kukoricakeményítővel elkevert curry pasztával. Egyet rottyan és kész is.
Bulgurral fogyasztottam. Ezt kuktában főztem.

Kép


Ma már mindig teszek jó sok reszelt gombát a lencsefasírtba, most azonban elfelejtettem venni, így kimaradt.

Reszelt répa, brokkoli, hagyma, fokhagyma, lencse

Kép

Kép

Kevés sóval összepárolom a hozzávalókat, majd még melegen teszek hozzá zabpelyhet, inaktív sörélesztőpelyhet
(csicserilisztet szoktam használni, de elfogyott, ezt helyettesíti most a sörélesztőpehely, de más liszt is mehetett
volna bele) és tahinit (szezámpaszta) őrölt köményt, majorannát, sót, őrölt pirospaprikát.

Kép

Kép

Krumplipürét csináltam hozzá. Lilykének még mindig el kell rejtenünk az ételekben bizonyos zöldségeket, mert
még mindig válogat. Így szoktunk ahhoz hozzá, hogy a krumplipürébe karfiolt és cukkinit is teszünk. Ha megfőtt
margarinnal, szójatejjel, sörélesztőpehellyel, kevés sóval, és pici borssal pürésítjük. Higgyétek el, ezekkel az
összetevőkkel szintet ugrott a hagyományos krumplipüré. Azóta már nemcsak Lilyke miatt készítjük így. :D

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 24. 8:51

Mai napkelte:

Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. január 24. 17:25

Sziasztok.

Nagyon SZÉPEK az ételek. Pár dolgot most lopni fogok innét. Kicsit megváltoztattam az étkezésem. Hátha használ, bízom benne. Ugye a szemét vérnyomás biztat erre.
Rita ez a napkelte gyönyörű, már ettől jobban érzi magát az ember.
:littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 24. 18:00

Jaj Lanyok!Nagy orom ert,Agi holnap eljon hozzank.Budapesten jar es igy tudunk talalkozni.Irtam neki, hogy keszuljon egy " farmnyi" allatra
Pld.ilyen szituaciora:
Kép[/u
[url=https://postimg.cc/R6gPkhbm]Kép

Kép
Kép
[url=https://postimg.cc/mPQW033G]Kép[/url)
Candy nyuszit es Rumcajsz cicát ,valamint a 2 teknőst, holnap fotózzuk le Ágival. :))
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 24. 18:20

Rita! A hatásodra rengeteg zöldséggel főzöm a leveseimet.Sajnos alig ehetek rendes ételt,így sok levest csinálok.
Ildikó !Ne küldjek virágmagot?Esetleg,nem próbálod ki az édesköményt?Lányok,akinek van kertje,nem kértek a dinnyemagokat?3-4 kilós dinnyét terem és nagyon édes.
Kép
Butaság volt megvennem,mert idén nem nagyon szeretnék vele foglalkozni,kivéve ,ha senkinek sem kell.A közösségi kertnek is fel fogom ajánlani.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 24. 18:27

Lányok!Átlapoztam újra,gyönyörűek!!!!!!! :-bd :-bd :-bd :-bd Rita zakopanei fotói és Kata kenyere.IDE NEKEM GYORSAN A FRISS ROPOGÓSAT!!! \:D/ \:D/ \:D/ /ha még nem fogyott el!!!/
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 24. 18:29

Sziasztok Lányok és Elthan! Micsoda jó műsorokat, képeket és beszámolókat hoztatok! Valamikor én is nagyon szerettem a jódlit is, bár én is inkább Country beállítású vagyok .
Megcsodáltam az esőcseppes tükörképeket. Ilyen csodaképeket még tényleg nem láttam. A havas ágak is melyek mutatták a szélirányt, lenyűgöztek a látvánnyal.
Na a kaják sem maradtak el, még szerencse hogy már evés után vagyok, vagyunk, de holnapi tippnek remek lesz!

Nem gyógyultam még meg teljesen, kérdés éppen mikor mozdulok úgy hogy nem tetszik a derakamnak. Majd ha ráérek felhívom a dr.nőt és rákérdezek. De legalább már csak két három naponta kell egy egy gyógyszert bevenni, szerintem ez is hatalmas haladás.

Ági, Paggy, de jó hogy holnap találkoztok! Te jó ég! Elfelejtkeztem a névnapodról. Mindjárt rohanok is megköszönteni, még szerencse, hogy benn vagyok a 8 napban.! :)) :littlehearth: :x

Látom Paggy is közben startol a vetésekre! De jó lesz majd újra rácsodálkozni bizonyos dolgokra! :D
Szép estét mindenkinek. HOlnap ügyintézés, délután meg jönnek megjavítani a levegőtisztítót!
Mert miért is ne most menne tönkre a bekapcsológomb, azt mondták a szűrőrendszert kell cserélni.. na az is 4o ezer.
:-q
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 24. 18:30

Paggy írta:Lányok!Átlapoztam újra,gyönyörűek!!!!!!! :-bd :-bd :-bd :-bd Rita zakopanei fotói és Kata kenyere.IDE NEKEM GYORSAN A FRISS ROPOGÓSAT!!! \:D/ \:D/ \:D/ /ha még nem fogyott el!!!/

Nagyon spóroltam, hogy holnap reggelre legyen! :)) :x :ymhug: :-bd :flower1:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2023. január 24. 21:13

Drága Paggy, köszönöm a felajánlást,és hogy gondoltál rám. Nem akarok már többfélét, mint amit szoktam, azt sem biztos, hogy meg tudom csinálni. Elvetni mindent egyszerű, de gondozni kell egész nyáron és az már megterhelő lenne. Minden évben kisebb a kertem.
Puszillak. :flower1: :movingflower: :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. január 25. 8:11

Sziasztok, szép reggelt mindenkinek!
Tegnap megkaptam a holter eredményem, úja irány a doki és aztán a katéterezés, elégetnek egy eret, vagy mifenét és elvileg meg van oldva a gondom. Remélem. Igy irány vissza a doki három hét múlva, aztán majd lesz ami lesz.
Tegnap is fél 11-kor végeztem, igy úgy elaludtam ahogy letettem a fejem, mint a pinty.
Nagyon sok lemaradásom van, szép sorban, még nem döntöttem el, hogy az elejétől, vagy a végétől kezdve olvasok. Ramossal mentünk a Fajtamentés bulira, igy szeptember az időpont. Utána utazott Rita...,, lesz mit bepótolnom.
Mindenkire kiváncsi vagyok, láttam Elthan is megjelent.
Ma Paggyval találkozunk. Ujjé. :-)
Szép napot mindenkinek.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2023. január 25. 18:06

Sziasztok Lányok és Elthan!
De örülök a jelentkezésnek Ági! a katéterezés nem tartozik a legkellemesebb emlékeim közé, de nem is annyira félelmetes mint amire számítottam. Inkább csak a 24 órás rögzítés a kézfejemen volt a legkellemetlenebb!

Már biztosan túl vagy Paggyval való találkozáson is! Remélem az időjárás is mellétek állt, így tudtatok egy kellemes sétát is tenni a kutyafuttatón is!

Szép álmokat mindenkinek, ma majd egy kicsit én is korábban lefekszem, holnapra nálunk is izgalmas nap lesz, az ügyintézések közepette! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 26. 13:02

Sziasztok!

Ildikó, lopj nyugodtan! Ha van olyan összetevő, amit nem ismersz vagy nem használtál még, nem muszáj megvenned,
lehet mással is helyettesíteni. Én a teljes értékű növényi étrend szerint igyekszem étkezni, emiatt például a lencsefasírtba
nem teszek se állati zsiradékot, se növényi olajat, hanem a tahinit használom "zsírosításra". A tahini teljes értékű, mert
a szezámmagnak nemcsak a kisajtolt olaját, hanem a mag összes összetevőjét tartalmazza. Azért nevezem tahininak,
mert az üzletekben - már amelyikben lehet kapni - is így árulják, egyébként szezámpaszta a másik neve. Én a DM-ben
szoktam venni. Nem olcsó, de nekem nagyon sokáig kitart. A hűtőben tartva egy év alatt se romlik meg. A sörélesztőpehelynek
annyi jótékony hatása van - és mellesleg nagyon szeretem is - hogy sok mindenbe beleteszem. Ez se olcsó, de megéri az árát.
A fasírtban egy-két evőkanál liszttel helyettesíthető. A zabpelyhet is lehet liszttel helyettesíteni, de a zabnak is olyan
csodálatos a belsőnkre gyakorolt hatása, hogy nincs nap, hogy ne egyek belőle valamilyen formában.

A fasírt alapanyagnak lágynak kell lennie összeállítás után is. Nem lehet két tenyér közt gombócolni, mint az igazi fasírtot.
Amikor megsültek is lágyak lesznek még, de már lehet enni. Ahogy hűlnek, úgy érik el a végleges szilárdságukat. Ezt csak
azért írtam le, mert a növényi ételek sokszor nem úgy működnek, mint a hagyományos, állati dolgokat is tartalmazó kaják.

A vérnyomás esetében minimalizálni kell a sót. Nem véletlen, hogy én is csak nagyon keveset használok a főzéshez. Mondjuk
nem csak ez segített leküzdeni a magas vérnyomásomat. A TÉNÉ volt a nagyobb segítség. Ez minden másra is megoldás lett.

Paggy, nagy öröm ez, hogy taliztok Ágival! Látom magam előtt Csokit, hogy milyen izgatott lett, ahogy meglátta Ágit.
Fogadjunk nem csak a farkát csóválta, hanem az egész hátsóját. :D A cicákat visszahúzódóbbnak gondolom, ők tartani
fogják a három lépés távolságot.

Várjuk a beszámolót és a fotókat!

Nagyon jó a sok zöldség! Egyél minél többet. Rost csak a növényekben van, az állati dolgokban egy szemernyi sincs, pedig
a bélbaktériumoknak ez a táplálékuk. Ma meg már tudjuk, hogy csak akkor lehetünk egészségesek, ha a mikrobiomunk
is egészséges.

A magok még a lejáratuk után is sokáig csíraképesek. Egyelőre még ne ajándékozd el, hátha jövőre vagy azután akarsz
belőlük ültetni. Már várom, hogy milyenek lesznek az új növénykék. Nem írtad meg, hogy a piros bogyós növény mi lehet.
A zacsiján nem tudtam elolvasni.

Kata, engem is ámulatba ejtettek azok a szélfútta zúzmarás ágak. A fénykép nem adja vissza tökéletesen azt a szépséget,
amit a saját szemünkkel láttunk. A vízcseppes képek meg olyanok nekem, mintha egy varázsgömbön keresztül nézném a
környező világot. Egy kis csodavilág. Tegnap arra jártam, és lefotóztam azt a bokrot, gesztenyefát és fenyőt, amelyről
készültek a fotók. Eléggé kiábrándító, de nem azért, mert csúnya a környék vagy ilyesmi, hanem mert olyan jó érzés a
csodavilágban lenni. Mindjárt kiteszem azt a képet is.

Sikerült elintézni mindent, amit akartál? A levegőtisztítót is meg tudták javítani? 40 ezer? Basszus! :-o :((

Ági! El se hiszem, hogy végre megoldás születhet a szívpanaszaidra! Nagyon drukkolok, hogy tényleg a megfelelő kezelést
alkalmazzák nálad. Kis képzavarral élve, nagy kő fog leesni a szívedről/szívünkről.

Csak olvass, és ne írj! Esetleg csak akkor, ha nagyon szeretnél valamire reagálni. Nem fog rosszul esni egyikőnknek se.
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2023. január 26. 13:03

Ebédelek, aztán hozok képeket is.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 26. 15:31

Sziasztok!Hulla faradt vagyok, mert vissza kellett tenni a labamra a" korcsolyacipo szeru" yakarmit, ugyanis faj a bokam.Igy mentem Csokival 1,5oras setara.A parom vinne, de nem akarom, mert hulyet csinal a kutyabol.Teljesen elneveli.Keksszel es szalonnaval tomi.Mar alig akar idejonni hozzam.Szoval mondtam neki, vegyen maganak egy plusskutyat, mert Csokit igy nem adom.Tehet reggel delben es este vele billegek.Nem baj, mert kell az edzes nekem is.Ezert vagyok faradt.
Szuper volt Agi latogatasa tegnap.4,5 orat dumaltunk , ettunk,oromkodtunk.Nevettunk, fenykepeztunk es komolykodtunk is.Borzaszto kedves a fia.O jott erte.Sok kep keszult.Majd hozom es elolvasom, hogy mit irtatok.5kor furulyaoram lesz es pihenek addig kicsit.
Legyetek jok.Zsufolt a hetem.Szombaton elbillegek a vilagvegen levo Chinatownba a holdujevi unnepsegbe.Vasarnap de. Vegre feljonnek a lanyomek
A tanitvanyaimat ezen a heten lemondtam.A kicsik is felhivtak, hogy mikor jovok.....Na szoval ma este , ha nem alszom el jovok.Meg este le kell vinnem a kutyat.Rita erdei eper a bogyo Fragraria.Ez nem a mergezo, hanem a csodafinom, kulonleges izu.Magrol szaporodik, nincs indaja.Az volt a gangi kepemen a lampa alatt.Most megyek.Szep napt! :-h
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10955
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2023. január 26. 15:44

Gyorsan meg leirom, hogy nagyon finom hortobagyi palacsintar csinaltam zablisztbol es turosat is.Az utobbi friss malnaontettel lett" talalva".Nem dicsekszem ,csak Szoky konyhaja you tube csatornant l tanultam meg a hortobagyit ilyen finomra kesziteni.Olyan jo volt, hogy a tanyeron maradt szaftot , egy ovatlan pillanatban, a cicaim nyalogattak. =))
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2023. január 26. 16:00

Sziasztok!
Gyors leszek, mint a villám, de muszáj legalább két képet feltennem a tegnapi találkozásról. :-)
Szuper volt!! :-)
Nagyon jót beszélgettünk, repült az idő. Tényleg finom volt a hortobágyi palacsinta és a túrós málna-szilvalekváros öntet, hát isteni volt.!!
Csoki valami tünemény a nagy gomb szemeivel. Ahogy trappol és csattognak a körmei a kövön, mert hát neki mindenhol ott kell lenni.... :))
A lépcsőről, mint a tank jön le, egyszercsak megérkezik, de végig hallja az embre, ahogy jön lefele. :))
Kobak cicával kerültem közelebbi kapcsolatba, ott drorombolt hangosan ahogy simogattam. Lányok, gyönyörűek a cicák! Gyönyörű szőrük van és nagyok!! :-)
A nyuszkók meg igazi szőrpamacsok. Különlegesek, szőrösek és szép pofájúak. :-)
A teknőcök, hát a teknőcöket is megnéztem. Egyszercsak az egyik kijött a fürdőszobából, aztán meg vissza is ment. Tudja a járást. :-)
Úgyhogy szuper volt!
Ja és lányok a növények valami csodásak! A lámpa alatt ahogy nőnek, hát azt látni kellene. Az erdei eper olyan izűűű, hogy ilyet még nem ettetek!!
Hulla fáradtan értünk haza, ma meg dolgoznom kellett, hát nagyon nehezemre esett.
Ma kinai óránk lesz, vagyis a fiamnak a nyereményem az ELTE kinai művészeti pályázatán, de én vagyok a kukkoló. Csak tanulni kellene, ha időm volna.
Ramost etetnem kell, négy óra, meg a romokat összetakaritani a konyhából, úgyhogy megyek.
Két képet teszek be, a többit Paggyra bizom, mert csak az ő lakása és nem akarom nélküle feltenni amik nálam vannak.
Két képet viszont most berakok, az egyik nem az igazi, de látszik rajta a hangulat, mert hát nem volt egyszerű fényképezkedni. :-)

Kép

Kép

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég