Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 15. 18:23

Rita! Igen, nagy Pikachu őrület van.

Már alig várom ezeket a jeleneteket. :ymblushing:

Kép

Kép

Kép

Kép
Mona
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. április 30. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Mona » 2016. augusztus 15. 18:40

Kedves Rita!Már csak két rész van hátra és én is megnézem a hétfői adagot.Hálásan köszönöm a feliratokat.Alig várom a szombatot amikor megnézem a csütörtöki feliratokkal a részeket!Képzeld mégsem ma utaztam el,majd holnap. :) Nagyon tetszett a focis rèsz,meg amikor valaki megakarta ölni PP-t és először arra gondoltam,hogy a koronaherceg volt. :-o De szerintem is kígyó volt,vagy egy nagy csavarral olyan,akire nem is gondolnánk.Ami eszembe jutott,hogy engem nem zavar a koronaherceg rezzenéstelen arca,mert Zhang Han az egyik sorozatában pont ilyen.De élő példát is tudok hozni,az egyik ismerősöm is pont ilyen,rezzenéstelen,semmi érzelmet nem mutató arccal járkál.Bezzeg amikor barátnője volt....Én vettem neki ajándékot a suli karácsonyon,aminek nagyon örült,mert pont azt szerette volna nagyon és akkor láttam hosszú idő óta érzelmeket az arcán.Szóval vannak ilyen emberek.Amit ha nem mondasz ,és akkor nekem se tűnt volna fel, az a szegényes díszlet..Szerintem a kevesebb néha több.Nekem tetszenek a fakeretek is amiket a színészek viselnek.Vártam a drámai részeket,de meg a 14.részben s em jelentek meg,én személy szerint írtó kiváncsi vagyok arra is hogyan fogják megoldani a szerelmi kérdést.A végén visszafog-e menni a jövőbe PP es ott marad-e?Attól félek,nehogy úgy legyen mint a Rooftop Prince-be.Na mindegy még nem láttam,olyan kínai sorozatot,aminek rossz lenne a vége és itt még történelemhez hű sorozatról sem beszélünk,hanem kitaláltról ha jól tudom, vagy a császár létezett?Csak néztem a 12.részben, először a felirat miatt,pedig felhívtad rá a figyelmet,én meg jól elfelejtettem...Azt hittem a lejátszómban van a hiba..Jó volt a reklám is már 2 ízbe,először csak néztem,hogy mi ez az Armor :) Meg milyen jó volt a koronaherceg mosolyát látni :) Tényleg várom mikor fog nevetni..A másik sorit a Little Princesst meg nagyon vârom,ma újra elkezdem a full house thait,jó lesz..
Most kicsit félek,hogy sehol máshol nem lehet fellelni a videókat csak a vikin,mert ezt a sorozatot is különlegesen nézem.Se nem online,se nem letöltve.Na ezt kifejti meg ;)
Még annyit hogy bocsi a hosszúságomért,csak nem véleményeztem,7-14-dik részig és volt bőven mondanivalóm.Mindenkinek köszönöm a csodás képeket és mozgóképeket.Köszönöm Krisztinek a dal fordításokat,majdnem mindig meghatódok rajtuk,majd elárulom hol. ;)
Avatar
novcsi6
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2016. február 28. 22:21

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: novcsi6 » 2016. augusztus 15. 18:50

Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket .)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 15. 18:51

Gabi! Nem tudom, hogy nem vágták-e ki? Jó lenne, ha nem!
Én megtaláltam a gyakorlást. Azt a címet tudnám neki adni,
hogy "Van nekem egy csíkos együttesem":


Kép
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. augusztus 15. 18:54

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket és a dalokat. :D
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: szokola » 2016. augusztus 15. 19:07

Kedves Rita!
Tegnap (vagy már ma?) egykor feküdtem le és 5-kor keltem, olyan voltam a munkában, mint a mosott rongy, és ez a te hibád, de megérte ;) . Az újabb hat rész sem okozott csalódást, sőt!
A Dávid szobros kálvária után azt hittem már nem lehet fokozni :)) , de amikor megláttam a császár rajzait kész voltam. Mindenre számítottam, csak erre nem. =))
Teljesen függő lettem, kicsit belenézek az elejébe, kicsit a még nem fordított részekbe, úgy vagyok vele, mint a kisgyerek a születésnapja előtt: "Már csak hármat kell aludni és megkapom az ajándékomat."
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. augusztus 15. 19:21

Szia Rita

Megnéztem a hat fergeteges részt, és én nem emlékszem, mikor nevettem
ennyit. ( talán a Gentleman's Digníty c. sorozaton =)) )
Peng Peng immár megkoronázott császárné, és az utána következő intézkedései egészen
meghökkentik a császárt, de minden tettét elfogadja. Tetszett a császár szerelmi
vallomása, ahogyan elmesélte, hogyan találkoztak régen. :x .
De minden hiába Peng Peng mindent elkövet, hogy minél távolabb tartsa magától
a férjét. Én azért egy kicsit fifikásabban tettem volna. [-x
Kígyó asszony egyre rosszabb, minden elfogadhatatlan eszközt bevet,
hogy az uralkodót maga mellett tudja... [-x Valaki mesélje már el, mire való az a nagy
táncikálás, amit a kígyó ellejt, inkább a varrótűt venné elő és hímezhetne valamit a császárnak. :)) :))
Annyit nevettem a császári festményeken, karikatúrának tényleg jók lettek volna... vagy
kevesebbet kellett volna inni. :-?
Peng Peng megtudja a nagy hírt, kisbabája lesz. A férj örül, az asszony azt orvost veri,
én pedig egy picit kárörvendek: végre egy férfi, aki megtudja, mi az : gyermeket a világra hozni. :ymapplause:

Krisztinek köszönöm a gyönyörű dalok fordítását, Gabócinak a videókat,
neked pedig Rita a szenzációs szövegű fordítást. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Hayako
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 18:06

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Hayako » 2016. augusztus 15. 19:41

Szia Rita! Másfél hetet hagyok ki és már a 16. rész is kész van! Emelem kalapom a tempód előtt! Megyek is bepótolni az elmaradt 10 részt! Köszönöm a gyors feliratot! :D
Folyamatban: Ando Lloyd, Run, Bigbang Scout, MTNY
Tervezettek: Hot Road, Love, lies
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 15. 19:51

Mona írta:Kedves Rita!Már csak két rész van hátra és én is megnézem a hétfői adagot.Hálásan köszönöm a feliratokat.Alig várom a szombatot amikor megnézem a csütörtöki feliratokkal a részeket!Képzeld mégsem ma utaztam el,majd holnap. :) Nagyon tetszett a focis rèsz,meg amikor valaki megakarta ölni PP-t és először arra gondoltam,hogy a koronaherceg volt. :-o De szerintem is kígyó volt,vagy egy nagy csavarral olyan,akire nem is gondolnánk.Ami eszembe jutott,hogy engem nem zavar a koronaherceg rezzenéstelen arca,mert Zhang Han az egyik sorozatában pont ilyen.De élő példát is tudok hozni,az egyik ismerősöm is pont ilyen,rezzenéstelen,semmi érzelmet nem mutató arccal járkál.Bezzeg amikor barátnője volt....Én vettem neki ajándékot a suli karácsonyon,aminek nagyon örült,mert pont azt szerette volna nagyon és akkor láttam hosszú idő óta érzelmeket az arcán.Szóval vannak ilyen emberek.Amit ha nem mondasz ,és akkor nekem se tűnt volna fel, az a szegényes díszlet..Szerintem a kevesebb néha több.Nekem tetszenek a fakeretek is amiket a színészek viselnek.Vártam a drámai részeket,de meg a 14.részben s em jelentek meg,én személy szerint írtó kiváncsi vagyok arra is hogyan fogják megoldani a szerelmi kérdést.A végén visszafog-e menni a jövőbe PP es ott marad-e?Attól félek,nehogy úgy legyen mint a Rooftop Prince-be.Na mindegy még nem láttam,olyan kínai sorozatot,aminek rossz lenne a vége és itt még történelemhez hű sorozatról sem beszélünk,hanem kitaláltról ha jól tudom, vagy a császár létezett?Csak néztem a 12.részben, először a felirat miatt,pedig felhívtad rá a figyelmet,én meg jól elfelejtettem...Azt hittem a lejátszómban van a hiba..Jó volt a reklám is már 2 ízbe,először csak néztem,hogy mi ez az Armor :) Meg milyen jó volt a koronaherceg mosolyát látni :) Tényleg várom mikor fog nevetni..A másik sorit a Little Princesst meg nagyon vârom,ma újra elkezdem a full house thait,jó lesz..
Most kicsit félek,hogy sehol máshol nem lehet fellelni a videókat csak a vikin,mert ezt a sorozatot is különlegesen nézem.Se nem online,se nem letöltve.Na ezt kifejti meg ;)
Még annyit hogy bocsi a hosszúságomért,csak nem véleményeztem,7-14-dik részig és volt bőven mondanivalóm.Mindenkinek köszönöm a csodás képeket és mozgóképeket.Köszönöm Krisztinek a dal fordításokat,majdnem mindig meghatódok rajtuk,majd elárulom hol. ;)

Kedves Mona! Nagy és lelkes rajongója vagy a sorozatnak, azt már az írásod hossza
is elárulja. Jó volt olvasni a soraidat!

Én hirtelen nem tudok ilyen szoborarcú embert mondani a környezetemből. De jó is.
Én sokat vigyorgok, szeretek vidám lenni, engem lelohasztana, ha sokáig kéne egy
ilyen arcot néznem. A történelmi sorozatokra tényleg jellemzőek, hogy a fontosabb
emberek ilyen karakterek.

Még egy időutazós-testcserés sorozatot vagy filmet sem láttam, ezért nem tudom,
hogyan szoktak ezek befejeződni. Még nem is gondolkodtam rajta, de az lehetetlen,
hogy ott maradjon a lány (vagyis a fiú), nem? A Császár meg a saját korában kell,
maradjon, csak nem megy ő is a lánnyal (fiúvai)? Nem tudom! Hagyom magam, hadd
sodorjon a történet, aztán majd lesz valahogy.

A My Little Princess tényleg csak a vikin található eddig. Fel fogják majd máshová is
tölteni, ahogy halad a fordítás. Nem tudom, hogy te hogyan nézed, én a megára is
fel fogom majd pakolni a részeket.

Nem kell elnézést kérni! Írj csak annyit, amennyit jólesik! Mi meg szívesen olvassuk!

Nagyon szívesen a fordítást!


Kép

Megmutatták a szélgépet, ami mindig üzemben van, mert még a belső helyiségekben
is tudja fújni a szél a népek haját, ruháját és a sok függönyt:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 15. 19:53

novcsi6 írta:Szia Rita!
Nagyon szépen köszönöm az újabb részeket .)

Szia novcsi! Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 15. 19:56

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket és a dalokat. :D

Kedves Ica! Kriszti és Gabi nevében is mindent nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 15. 20:23

szokola írta:Kedves Rita!
Tegnap (vagy már ma?) egykor feküdtem le és 5-kor keltem, olyan voltam a munkában, mint a mosott rongy, és ez a te hibád, de megérte ;) . Az újabb hat rész sem okozott csalódást, sőt!
A Dávid szobros kálvária után azt hittem már nem lehet fokozni :)) , de amikor megláttam a császár rajzait kész voltam. Mindenre számítottam, csak erre nem. =))
Teljesen függő lettem, kicsit belenézek az elejébe, kicsit a még nem fordított részekbe, úgy vagyok vele, mint a kisgyerek a születésnapja előtt: "Már csak hármat kell aludni és megkapom az ajándékomat."

Kedves Ági! De jó, hogy legalább megérte későn lefeküdni! Én is későn feküdtem, ameddig
bírtam fordítottam. Amint mondtam, ez az utolsó szabad hetem. Kezdődik az újév, ami a
gyerekeknek szeptember 1-től számítódik, nekünk az idén augusztus 22-től.

Nagy öröm ilyen sorozatot fordítani, amiről mindenki szuperlatívuszokban ír. Annyi energiát,
jókedvet ad. Vigyorgok egész nap. Ha fordítok azért, ha titeket olvaslak, azért, ha válaszolok
és eszembe jutnak a lüke jelenetek, akkor meg azért.

Ma már a csütörtöki négy résszel készen leszek, ha nagyon ügyes leszek. Menetrend szerint
fog érkezni!


Nagyon röhögtem, amikor kiderült, hogy a futárszolgálat csak akkor tud működni, ha írástudók
az alattvalók:

Kép

Peng Peng véleménye őfelsége rajzairól:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 15. 20:43

dolores953 írta:Szia Rita

Megnéztem a hat fergeteges részt, és én nem emlékszem, mikor nevettem
ennyit. ( talán a Gentleman's Digníty c. sorozaton =)) )
Peng Peng immár megkoronázott császárné, és az utána következő intézkedései egészen
meghökkentik a császárt, de minden tettét elfogadja. Tetszett a császár szerelmi
vallomása, ahogyan elmesélte, hogyan találkoztak régen. :x .
De minden hiába Peng Peng mindent elkövet, hogy minél távolabb tartsa magától
a férjét. Én azért egy kicsit fifikásabban tettem volna. [-x
Kígyó asszony egyre rosszabb, minden elfogadhatatlan eszközt bevet,
hogy az uralkodót maga mellett tudja... [-x Valaki mesélje már el, mire való az a nagy
táncikálás, amit a kígyó ellejt, inkább a varrótűt venné elő és hímezhetne valamit a császárnak. :)) :))
Annyit nevettem a császári festményeken, karikatúrának tényleg jók lettek volna... vagy
kevesebbet kellett volna inni. :-?
Peng Peng megtudja a nagy hírt, kisbabája lesz. A férj örül, az asszony azt orvost veri,
én pedig egy picit kárörvendek: végre egy férfi, aki megtudja, mi az : gyermeket a világra hozni. :ymapplause:

Krisztinek köszönöm a gyönyörű dalok fordítását, Gabócinak a videókat,
neked pedig Rita a szenzációs szövegű fordítást. :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth:

Szia Dolores! Tudtam, tudtam, hogy ezek a részek is tetszeni fognak! Tényleg egyre jobb
a sorozat, és még mindig azon csodálkozom, hogy lehet ennyi mindent belezsúfolni egy
részbe. Ma fordítottam a 19. részt, ez volt az első, amikor azon csodálkoztam, hogy "csak
ennyi volt?" Aztán megláttam, hogy csak 17 perces a megnyirbálás miatt.

Nekem fáj, hogy PP annyira durván elutasítja magától a Császárt, szóval nagyon kellenek
még a férfihangok, hogy emlékeztessenek arra, hogy ő valójában férfi. Azt vettem észre
a ma fordított részekben, hogy mintha kevesebbet beszélne ki férfiként. Hátha elkezdődik
valami.

Gabi és Kriszti nevében is mindent nagyon szívesen! Köszönöm a dicséretet, imádok humoros
szöveget fordítani!


Dolores! Nagyot nevettem, hogy ajánlgatod Áspiskígyónak a hímzést! Ugyanezt tette a ma
fordított részben a császár. Megparancsolta PP-nek, hogy varrjon neki talizmánt. Ez lett a
vége (az ujjait kell nézni). Erről a szütyőről nem fogod levenni a mintát, igaz?:

Kép
Kép

Eszembe jutott, hogy minden ágyasról csinált képet. Ezért nincs ennek a Császárnak még
gyereke! Az ágyasokhoz inni járt, meg rajzolni. Nagyon kíváncsi lettem volna, hogy az
eunuchról milyen kép készült.

Bezzeg PP-nek nem kell semmilyen rajz! Tanulhatna tőle a Császár!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 15. 20:54

Hayako írta:Szia Rita! Másfél hetet hagyok ki és már a 16. rész is kész van! Emelem kalapom a tempód előtt! Megyek is bepótolni az elmaradt 10 részt! Köszönöm a gyors feliratot! :D

Szia Hayako! Csak egy hetet hagytál ki, akkor került ki az első hat rész. De nem is
ez a lényeg! Jó szórakozást kívánok a 10 részhez! Csütörtökön jön újabb négy!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. augusztus 15. 20:57

Rita írta:Eszembe jutott, hogy minden ágyasról csinált képet. Ezért nincs ennek a Császárnak még
gyereke! Az ágyasokhoz inni járt, meg rajzolni. Nagyon kíváncsi lettem volna, hogy az
eunuchról milyen kép készült.

Bezzeg PP-nek nem kell semmilyen rajz! Tanulhatna tőle a Császár!

Kép


Ezen annyit nevettem, ezek szerint mégis csak kellene valami kedvcsináló.
Szerintem az a gyerek is csak véletlenül lett. El is nevezhetjük Lenkének, Véletlenkének... :)) :))
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
gyomar
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: gyomar » 2016. augusztus 15. 22:17

Kedves Rita!
Kedves Kriszti!
Ritának hálásan köszönöm a 11-16. részek feliratainak a fordítását, Krisztinek pedig a dalszövegek fordítását köszönöm. ^:)^
Nagyon jót szórakoztam ismét,sokat nevettem és élveztem a könnyed, laza humoros szöveget és a nagyon szép színes ruhákat illetve sok intenzív erős színű bútorokat.
Majd mikor feljöttem és elolvastam a hozzászólásokat akkor folytattam a kuncogást.
Olvasva Unni kor listáját, nem semmi, a nagymama 35. éves és a többiek pedig 18 és 31.éves.De semmi gond így szeretjük Őket.
Szép estét kívánok.Marcsi :)
Nita1987
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016. február 28. 23:02

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Nita1987 » 2016. augusztus 15. 22:54

Nagyon szépen köszönöm az új részeket :D :D
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 16. 7:51

dolores953 írta:
Rita írta:Eszembe jutott, hogy minden ágyasról csinált képet. Ezért nincs ennek a Császárnak még
gyereke! Az ágyasokhoz inni járt, meg rajzolni. Nagyon kíváncsi lettem volna, hogy az
eunuchról milyen kép készült.


Ezen annyit nevettem, ezek szerint mégis csak kellene valami kedvcsináló.
Szerintem az a gyerek is csak véletlenül lett. El is nevezhetjük Lenkének, Véletlenkének... :)) :))

Dolores! Nagyon ötletes a névválasztás!
Még az Egyetlenke is jó!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 16. 8:08

gyomar írta:Kedves Rita!
Kedves Kriszti!
Ritának hálásan köszönöm a 11-16. részek feliratainak a fordítását, Krisztinek pedig a dalszövegek fordítását köszönöm. ^:)^
Nagyon jót szórakoztam ismét,sokat nevettem és élveztem a könnyed, laza humoros szöveget és a nagyon szép színes ruhákat illetve sok intenzív erős színű bútorokat.
Majd mikor feljöttem és elolvastam a hozzászólásokat akkor folytattam a kuncogást.
Olvasva Unni kor listáját, nem semmi, a nagymama 35. éves és a többiek pedig 18 és 31.éves.De semmi gond így szeretjük Őket.
Szép estét kívánok.Marcsi :)

Kedves Marcsi! Ahogy haladok a fordítással, egyre vadabb dolgokat látok a soriban.
Szerintem, amikor azt látták, hogy nemcsak a sztorival, a játékkal, a sok-sok humorral
érnek el sikereket, hanem a szedett-vedettségükkel is, akkor már nem is akartak adni
a látszatra, és én ennek nagyon örülök. Szeretem, ha valami kilóg a sorból, ha csak azért
is más, mint a többi, ha szokatlan, ha meghökkentő. Már azon sem csodálkozom, hogy a
nagymamát egy 35 éves színésznő játsza.

Én is élvezettel nézegetem a sok-sok színes akármit, amivel feldobják a jelenetet, és
az én hangulatomat is. A jól megválasztott rikító színeket, az ízléses színkavalkádot
nagyon bírom. Jó hatással vannak rám.

Kriszti és Gabi nevében is mindent nagyon szívesen!

Kép

Ez majd a csütörtöki részek valamelyikében lesz:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 16. 8:11

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm az új részeket :D :D

Nagyon szívesen!

Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. augusztus 16. 12:47

Rita írta:
dolores953 írta:
Rita írta:Eszembe jutott, hogy minden ágyasról csinált képet. Ezért nincs ennek a Császárnak még
gyereke! Az ágyasokhoz inni járt, meg rajzolni. Nagyon kíváncsi lettem volna, hogy az
eunuchról milyen kép készült.


Ezen annyit nevettem, ezek szerint mégis csak kellene valami kedvcsináló.
Szerintem az a gyerek is csak véletlenül lett. El is nevezhetjük Lenkének, Véletlenkének... :)) :))

Dolores! Nagyon ötletes a névválasztás!
Még az Egyetlenke is jó!


Kép

Rita, annyira jó ez a kis sori!!! Dőlök a röhögéstől... sokszor azon kapom magam, hogy hangosan hahotázok. :)) =))
A színkavalkádot is nagyon-nagyon élvezem, egyszerűen annyira feldob. :)
Ennél jobb díszleteket el sem tudnék képzelni, fantasztikusan jó lett. A rendezői és az operatőri munka is csúcs! A színészek játékát is változatlanul lenyűgözőnek találom. ;;)
Hát, még az Armor reklám is nagyon tetszik benne... csuda jól beleszőtték a történetbe. :-bd
A Császár pókerarca is szenzációs! Az én környezetemből is hiányzik ez az embertípus... bár, 1-1 "savanyúbb uborka" azért előfordul, de ha eleresztem magam és belelendülök a poénkodásba még az ő könnyeik is kicsordulnak a röhögéstől. :)) :((

Nagyon jót nevettem Dolores "Véletlenkéjén" és a Te "Egyetlenkéden is. :))
De én inkább a Császár mellett teszem le a voksom,( de a betett fotód alapján úgy látom Te is ) ;) aki fiút jósol... meglepő, hogy milyen tájékozott a savanyú uborkát illetően is. ;;)
Utána is néztem, hogy milyen fiú nevet adhatnánk... :ymdaydream:
Akár Borocs is lehetne. (Még sosem hallottam erről a névről, de anyakönyvezhető fiúnév.)
Borocska utalhatna a borgőzös fogantatása pillanataira. :-?
Bár, ez nem igazán hangzik kínainak... 8-|
A Hubertusz még szóba jöhetne, de nem hiszem, hogy ismerték akkortájt Kata58 kedvenc italát.

A kedvenc pillanataim fotóival még adós vagyok, de ma meglepi szülinapi partit szervezek a Húgimnak délutánra. :x
Szerintem, el sem tudja képzelni, hogy mi lehet, hiszen kora reggel csak egy sms-t küldtem neki. Az ukázom szerint a többiek is csak ennyit tehetnek a buliig. :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:
Kép
KépKépKép
Avatar
Nyekk
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2016. április 9. 21:56

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Nyekk » 2016. augusztus 16. 15:04

Kedves Rita! Az újabb hatos csomagot is beszereztem az oldaladról, amit hálásan köszönök! ^:)^
Avatar
szilagyongyi
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. augusztus 11. 14:05

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: szilagyongyi » 2016. augusztus 16. 16:45

Drága Rita!
Köszönöm az újabb hatos csomagot. Jópofa sorozat, megnevettet. :)
"Optimistákra és pesszimistákra is szükség van egy országban. Az optimisták kitalálják a repülőgépet, a pesszimisták pedig az ejtőernyőt."
(G.B. Stern)
Avatar
csilla0602
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:23

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: csilla0602 » 2016. augusztus 16. 17:46

Kedves Rita! Elkezdtem nézni unatkozásból ezt a sorozatot, és azon kaptam magam, hogy végignéztem az összes részét. Mondanom sem kell, hogy végignevettem az egészet. Szegény párom nem sokat tudott mellettem pihenni. Isteni sorozatot választottál. Nagyon csípem a császárnét és persze a császárt is, ahogy kiáll mindig a felesége mellett. Igaz az elején még nem, de hát ha az ember szerelmes lesz? :)) Már nagyon várom azt a rész, mikor a feleség behódol neki. Remélem azért nem mindig fog férfiként gondolkodni ezen a téren. Nagyon aranyos a császárné szolgálója is. Még egyszer köszönöm az eddigi feliratokat. :x
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (16/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 16. 18:08

Unni2011 írta:Rita, annyira jó ez a kis sori!!! Dőlök a röhögéstől... sokszor azon kapom magam, hogy hangosan hahotázok. :)) =))
A színkavalkádot is nagyon-nagyon élvezem, egyszerűen annyira feldob. :)
Ennél jobb díszleteket el sem tudnék képzelni, fantasztikusan jó lett. A rendezői és az operatőri munka is csúcs! A színészek játékát is változatlanul lenyűgözőnek találom. ;;)
Nagyon jót nevettem Dolores "Véletlenkéjén" és a Te "Egyetlenkéden is. :))
De én inkább a Császár mellett teszem le a voksom,( de a betett fotód alapján úgy látom Te is ) ;) aki fiút jósol... meglepő, hogy milyen tájékozott a savanyú uborkát illetően is. ;;)
Utána is néztem, hogy milyen fiú nevet adhatnánk... :ymdaydream:
Akár Borocs is lehetne. (Még sosem hallottam erről a névről, de anyakönyvezhető fiúnév.)
Borocska utalhatna a borgőzös fogantatása pillanataira. :-?
Bár, ez nem igazán hangzik kínainak... 8-|
A Hubertusz még szóba jöhetne, de nem hiszem, hogy ismerték akkortájt Kata58 kedvenc italát.

A kedvenc pillanataim fotóival még adós vagyok, de ma meglepi szülinapi partit szervezek a Húgimnak délutánra. :x
Szerintem, el sem tudja képzelni, hogy mi lehet, hiszen kora reggel csak egy sms-t küldtem neki. Az ukázom szerint a többiek is csak ennyit tehetnek a buliig. :ymparty: :ymparty: :ymparty: :ymparty:


Unni, egyetértek veled! Az operatőri és a rendezői munka remek! Lehet, hogy ez a stáb amatőr,
és soha nem rendeztek sorozatot, de hogy van érzékük, és tapasztalatuk a csúnya semmit, szép
valaminek eladni az szemmel látható. Vagy reklámfilmeket, vagy klippeket vagy valami olyasmit
amiben rövid idő alatt hatásosat, figyelemfelkeltőt kell alkotni készítettek már. Ebben biztos vagyok.

A színészeken látszik, hogy nincs veszíteni valójuk. Nem nyomasztja őket a hírnév, az esetleges
bukás. Örülnek a lehetőségnek, s meg is hálálják. Szuper mind! Nem szoktunk szót ejteni (én sem)
a Lu Lit alakító színésznőről. Kedves hangja, hanghordozása simogatja a fülemet.

Unni! Nem mondod! Borocs? Van ilyen név? Kicsit szlovénos a hangzása. A Hubertusz meg az ókori
római férfi nevekre emlékeztet. Mondjuk a Hubi, nem is lenne rossz! Qi Hu Bi!
De már hiába találgatunk, megvan a Kisherceg neve. Csütörtökön ti is meg fogjátok tudni.

Fogalmam sincs, hogy az ezer évvel ezelőtti Kínában milyen vallás, vagy filozófia volt a elterjedőben,
de hogy nem a keresztény vallás, az biztos. Nagyot röhögtem, hogy PP Szűz Máriához könyörög,
amikor lelöki a Dávid szobrot. De láttam már angyalkás kelléket is, csak most nem találom.

Boldog szülinapot a Hugidnak! Remélem, meglepődik majd a meglepetés bulin, és jól szórakoztok
majd!


Peng Peng "pár ecsetvonás" ruhái. Szépek!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég