Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 13:49

Rossz hírrel kell kezdenem: a My Little Princess vikis oldala teljes
egészében megszűnt!


Tegnap még voltam fenn, akkor még kint volt az elkészült első és második rész videója. Beleolvastam
a hozzászólásokba. Többen kérdezték, hogy miért áll a fordítás, mikor kezdik el fordítani a 3. részt.
Az egyik fordító válaszolt nekik. Azt írta, hogy licensz gondjaik vannak, és amíg nincs megegyezés,
addig nem tudják folytatni a munkát.

Úgy néz ki, nem tudtak megegyezni, mert mára hűlt helye a sorozatnak, mintha nem is létezett volna.
Várok egy kicsit, hátha csak átmeneti a dolog, de az biztos, hogy ha a viki nem fordítja, senki nem
fogja. Pedig az első öt rész után nagyon jó kritikákat olvastam róla.

Nekem nem érdemes semmit betervezni! Mondjuk azzal kiegyezem, ha a thai Goongot kell fordítanom
cserébe!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 13:53

milomartin írta:Kedves Rita!Ezer hála és köszönet a várva várt részekért :-ss :-ss :-ss

Kedves Edit! Nagyon szívesen!

:flower1: :littlehearth: @};- :flower1: :littlehearth: @};- :flower1: :littlehearth: @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 13:58

Gabóci5 írta:Köszönöm Rita az új részeket. ^:)^ Sikerült még elcsípnem lefekvés előtt. :))

Szia Gabi! Nagyon szívesen! Jó szórakozást, aztán jó éjt,
ha a sok nevetés ki nem veri az álmot a szemedből!


A cowboyok császára, vagy a császárok cowboya?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 13:59

Nita1987 írta:Nagyon szépen köszönöm az új részeket :D :D

Nagyon szívesen az új részeket!

:) %%- :D :flower1: :-h :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 14:28

Szia Unni! Már megint leesett az állam, mint az SSSS topikjában, amikor a többnejűségről,
és a különféle vallásokról írtál nekünk. Nem igazán vagyok otthon a vallási, így az angyalka
témában sem, tényleg azt hittem, hogy a keresztény valláshoz köthetőek inkább, meglepve
olvasom, hogy nem így van.

Különben azt észrevettem, hogy az ázsiai, de főleg a koreai színészek mennyire szeretik
megmutatni, ha keresztény vallásúak. A kereszt nagyon soknak ott van a nyakában, de a
sorikban az esküvői szertartások nagy része is keresztény templomban köttetik. Azt hiszem,
hogy az általam látott sorozatok közül, csak a thai Full House volt az, ahol buddhista módon
esküdtek a főszereplők.

Köszi a képeket! Az utolsó két képnél az jutott eszembe, hogy szoktam mondani, mennyire
szükségem van rá, hogy néha férfihangon szólaljon meg PP, hogy ne feledjem, ő egy férfi.
Az utolsó kép tanúsága szerint, nem kell szólnia sem, elég, ha...

Kellemes pihenést és jó időt kívánok nektek a nyaraláshoz! Érezzétek jól magatokat!
Várunk vissza!


A mostani epizódokban nagyon tetszett, hogy a PP alkotta "Császári alvásrendet", a Császár
milyen jól kijátszotta. Együtt aludt a kijelölt lányokkal, nem mondhatja senki, hogy nem:

Kép
Kép

A négy lányt gyorsan lestrapálta, pedig hozzájuk sem nyúlt egy ujjal sem:

Kép

Direkt figyelem, hogy ez a mondat is minden részben elhangzik. Köze van az Armorhoz?

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 14:55

annamama írta:..Kedves Rita .....Koszonom az uj részek feliratait,nagyon jo a GPG...hát nagyon kiváncsi vagyok hogy valoban terhes e PP...mert neki hihetetlen ugyan ez a tény de ahogy eljjjjátsza ,amilyen meg gyozoen hajtogatja hogy o semilyen korulmények kozott nem szulhet,nem tud gyereket szulni ... :) ....én már elhittem neki...hisz a férfi lelke tiltakozik ez ellen na de ezekben az uj részekben majd kiderul ez is gondolom ;)

Kedves Anna! Valóban terhes lesz PP, és hiába tiltakozik még a gondolata ellen is, eljön az
a pillanat, hogy elkezdi félteni a magzatát. Maga is beismeri, hogy a hónapok alatt eggyé
vált a gyermekével. Még a Kilencedikhez is elmegy könyörögni, mert tudja, hogy ha fia lesz
útjában lesz a szintén trónra vágyó Kilencediknek:

Kép

Csak akkor nyugszik meg, amikor a Kilencedik kardot ad a kezébe, hogy végezzen vele, ha
nem bízik benne (közben a szobában a szél! hatásosan lengette a függönyöket, ruhákat):

Kép

Nagyon szívesen a feliratokat!

A császárné nehezen hozza világra a Kisherceget. Úgy akarják kihúzni belőle, mint a Répa
mesében a répát:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 15:03

csabamama2 írta:Rita Kedves!

Köszönöm szépen a 11-20. rész feliratait. Üdv. Ildikó :-h :)

Kedves Ildikó! Ezeket is nagyon szívesen!

(%) :movingflower: %%- :movingflower: (%) :movingflower: %%- :movingflower: (%)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 15:56

B.Marika írta:Szia Rita! Köszönöm a új részeket! :ymhug: Még a15. résznél tartok. Itt voltak Brigié, nem volt időm, de ma bepótolom.
Szép napot kívánok! :-h

Szia Marika! Nagyon szívesen! Már azt is tudom, hogy épp a 19. résznél tartasz.

Köszönöm, hogy szóltál, hogy nem a megfelelő dalszöveg van betéve a végére!
Kriszti megcsinálta, a javított 19. részt már ki is tettem! Krisztinek is köszönöm!

Nagyon szívesen a feliratokat! Jó szórakozást a 20. részhez is!


Tetszett, ahogy Peng Peng ki akarta kupálni Yang Yant, Ling Ling kívánalmainak
megfelelően... téglákkal és könyvekkel:

Kép
Kép

Ling Ling azt is imádja, hogy YY Batman módra repked:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 16:03

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 17-20.részek feliratait.
Szép napot kívánok.


Szia! Nagyon szívesen az új részeket!
Neked is szép napot kívánok!


:) %%- :D %%- :) %%- :D :) %%- :-h
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 16:16

szokola írta:Kedves Rita!
Még tegnap este leszedtem és meg is néztem az új részeket. A 19. rész lett az eddigi kedvencem. Tetszett, hogy a császár nem köntörfalazott, nem tagadta le, hogy meg akarta ölni Peng Peng-et. Bevallotta az igazat, hogy csak azóta érdeklődik a felesége iránt, mióta megváltozott ezért az ő érzései is változtak. Az együttalvós jelenet is különösen tetszett. Nagyon köszönöm az újabb 4 részt.

Kedves Ági!
Először is meglepett nagyon, amikor kiderült, hogy mégiscsak a Császár akarta megöletni
Peng Penget. Azt gondoltam, hogy akkor már vonzalmat érzett iránta, és szentül meg voltam
győződve róla, hogy a Kilencedik kavarja a kavarni valót.
Egyetértek veled, nekem is tetszik a Császár egyenessége. Szerintem nem is hazudott azóta
soha PP-nek. Rossz látni, hogy PP mennyire nem hisz neki, és bizalmatlan vele szemben. De
őt is meg lehet érteni. Nem is lehet egy könnyen elfelejteni, sem megbocsátani, ha az ember
életére törnek.

Nagyon szívesen az újabb részeket!

Mint már írtam, annyira várom, hogy alakuljon a romantikus szál is, hogy minden apró kis
jelbe belekapaszkodom és reménykedem, hogy "na, most jött el a pillanat", aztán csalódottan
állapítom meg, hogy mégse. Így jártam a te (és az én) kedvenc jeleneted után is:

Kép
Kép

És a szülés után is:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 16:18

nildiko írta:Köszönöm az újabb részeket. @};-

Nagyon szívesen!

:flower1: :littlehearth: :-h :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 16:22

nb76 írta:Szia Rita, nagyon szépen köszönöm az újabb sok-sok feliratot, a 7-20 részeket is begyűjtöttem. Kriszti és Marika madárka nagyon jókat csicseregtek erről a sorozatról, úgyhogy alig várom, hogy bekezdjek. :)

Szia Brigi! Nagyon szívesen az újabb részeket!
Én is várom, mit fogsz szólni a sorozathoz!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 16:35

annamama írta:Kedves Rita....kozben nézzem a Full Hause thai verzioját már ideje is a forditás befejezésétol a gépen csucsul....tuneményes, tundéri ,imádnivalo sorozat :x ...kozben letoltottem a Kiss Me-t is....imádnivaloak egyutt Mike és a kis csiposnyelvu kicsi csaj... :) ..eloszor furcsa volt a thai nyelv hangzása de észre sem vettem már az elso résznél mikor lett abszolut nem zavaro a fulemek....még valamit meg kell irnom ... ;;) ..nálam bizony nagyon magasan megelozte ez a verzio a koreait ,más de sokkal jobb...sokkal jobban tetszik minden tekintetben beleértve a nagyit is az utasitásaival egyutt.... ;) ...Szia legyen szép hétvégéd ...a GPG uj részeire még nem volt idom de az estém az ovék lesz....Anna :)...

Kedves Anna! Nagyon jó volt olvasni a véleményedet a thai Full House-ról! Nálam örök
dobogós helye lesz, igaz, hogy a dobogó három fokán legalább tíz sorozat tolong, de köztük
van ez is.

Én is imádtam az első résztől az utolsóig! Boldog voltam, hogy életem első thai sorozata, és
első thai élménye, ilyen fantasztikusra sikerült! A Kiss Me-t kevésbé szerettem, mint a FH-t,
de csak azért, mert az alaptörténet sem olyan jó, mint a FH-é, de nálam is mindkét thai sori
verte a koreai verziókat (én csak azokat láttam).

Ha Aommal szeretnél megnézni egy tündéri filmet, töltsd le a Present Perfectet, azt is itt
találhatod meg, én fordítottam le. Rengeteg szívet simogató érzelem van benne, amilyenre
a FH-ban is rácsodálkozunk. Aom és a kislány kettőse csodálatos!!

http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=29&t=75

Sajnos a vikin megszüntették a My Little Princess oldalát, videóstól, feliratostól. Egyelőre
várnunk kell, hogy Mike-ot egy kínai soriban is megnézhessük.

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 18. 16:46

Rita írta:Mint már írtam, annyira várom, hogy alakuljon a romantikus szál is, hogy minden apró kis
jelbe belekapaszkodom és reménykedem, hogy "na, most jött el a pillanat", aztán csalódottan
állapítom meg, hogy mégse. Így jártam a te (és az én) kedvenc jeleneted után is:


Rita! Ezzel én is így voltam!

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. augusztus 18. 16:59

Szia Rita

Köszönettel vettem az újabb négyes csomagot. :)
Természetesen a szórakozás garantált és megunhatatlan. :))
Peng Peng újabb és újabb ötlettel áll elő, hogy Őfelségét távol tartsa a hitvesi
ágytól: még hogy császári alvásrend [-x , ez a feladat különben sem a császárné feladata.( más soriban láttam.)
Őfelsége meg akkora faszent, csinál mindent csak nőzni ne kelljen. :ympray:
Peng Peng új feladata a hímzés megtanulása, és ki merem jelenteni, sikerült neki.
A szütyőn levő hímzés még hasonlít is Őfelségére. :)) A császár újabb szerelmi vallomása engem teljesen
levett a lábamról. ;)
Közben Peng Peng nővé változása is megindult, látva, hogy aggódik a gyermeke biztonságáért.
Jókat nevettem Peng Peng szülésén, na nem azért mert szenvedett, hanem mert nekem is az orosz
népmese jutott az eszembe. ( Hogyan húzzuk ki a répát a földből.)
Peng Peng és Zhang herceg kapcsolata javuló félben van, és valahogy mindig jó tanácsokat
ad a császárnénak.
Ez a sorozat olyan, amit mindig nagyon vár az ember lánya, pedig hatalmas adagot kapunk belőle :littlehearth: :littlehearth: :littlehearth: .
XIe Xie
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
Hayako
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 18:06

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Hayako » 2016. augusztus 18. 17:12

Kedves Rita! Sajnálom a My little Princess sorozatot, viszont nagyon örülök a thai Goongnak! Remélem, hogy azzal nem lesz gond. :-ss A sorozat továbbra is nagyon tetszik és kellőképpen szórakoztat, mondjuk ehhez sokat hozzátesz az általad készített felirat is. Nem tudom, hogy fog alakulni a jövőben a páros sorsa, de az látszik, hogy a koronaherceg (most már császár) szereti Peng Penget és teljesen kiábrándult a másik lányból (az is eljátszotta a hattyű halálát, de már közöttük nem lesz semmi). Nem tudom, mit írjak, mert már nincs mit mondani róla - a feliratot természetes köszönöm - ezért inkább belinkelem a kedvenc betétdalomat belőle:
https://www.youtube.com/watch?v=FYl2q3GDiZs
Folyamatban: Ando Lloyd, Run, Bigbang Scout, MTNY
Tervezettek: Hot Road, Love, lies
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 17:39

Gabi, Dolores! Azért válaszolok kettőtöknek, mert amit Dolores írt, és amit Gabi
gifben kirakott, arra ugyanaz a válaszom.


A gifeket látva, és a hozzászólást olvasva, rájöttem egy nagy igazságra! Van az
a Karinthy idézet: "Férfi és nő hogy érthetnék meg egymást? Hisz mind a kettő
mást akar - a férfi a nőt, a nő a férfit." valahol itt van a kutya elásva, de mégsem
teljesen. Ott a hiba, hogy Karinthy természetesnek vette, hogy az emberek az
ellenkező neműekhez vonzódnak. Na mármost mi van a mi császári udvarunkban?

A Császárnak, aki amúgy sem egy tüzes fajta, csak PP kéne. PP-nek, aki viszont
tüzes fajta, csak az ágyasok, vagy Lu Li kéne. Az ágyasoknak a Császár kéne, csak
képtelenek feltüzelni Őfelségét, és amúgy is jobban szeretnek pletykálkodni és
szotyizni. Lu Linak egyelőre nem kell senki.

Hát ezért nincs ebben a sorozatban még romantika (max. a Kilencedik és YY közt).

De én is úgy gondolom,hogy a hétfői részekben már lesz közeledés. PP-en kezdenek
mutatkozni a nővé változás jelei.

Gabi! Nem gifesítenéd meg Yang Yan vonyítását? Az fenomenális volt! Majd leestem
a székről! A 18. részben volt, mielőtt még ezt csinálta volna:

Kép

A szerelmi vallomás tényleg szép volt, és nagyon szép képeket lehetett a jelenetből
kifotózni:

Kép
Kép

Az öltögetésről is két kép:

Kép
Kép
Barbi008
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:01

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Barbi008 » 2016. augusztus 18. 17:57

Kedves Rita!

Köszönöm szépen a sorozat eddigi részeit. Nagyon élvezem a sorozatot. Tényleg egy igazi gyöngyszem :)
A My Little Princess sorozattal történteket sajnálom. Én is vártam a sorozatot, sőt alig vártam hogy elkezd fordítani. :ymblushing:
Én még reménykedek, hogy sikerül megoldaniuk. A Novoland: The Castle in the Sky kínai sorozatot is törölték, és gondolom valahogy sikerült megegyezni mivel újra visszakerült a vikire. :D Szóval én reménykedek, valahogy csak megoldják ;)
Avatar
B.Marika
Hozzászólások: 398
Csatlakozott: 2016. február 27. 20:55

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: B.Marika » 2016. augusztus 18. 18:06

Szia Rita! Túl vagyok a 20.részen is. Nagyon- nagyon tetszett mind a 10 rész. :ymapplause: Kellemesen szórakoztam, jókat nevettem és most elvonási tünetem van!!! :ympeace:
Köszönöm a feliratokat, nagyon várom a folytatást! :x
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. augusztus 18. 18:19

Rita írta:Gabi! Nem gifesítenéd meg Yang Yan vonyítását? Az fenomenális volt! Majd leestem
a székről! A 18. részben volt, mielőtt még ezt csinálta volna:


Nagyon szívesen, ... kérésed teljesítve!

Kép

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7201
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2016. augusztus 18. 18:25

Olvasgatlak titokban benneteket itt is...háta vonítós gif.... :)) =))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 18:41

Hayako írta:Kedves Rita! Sajnálom a My little Princess sorozatot, viszont nagyon örülök a thai Goongnak! Remélem, hogy azzal nem lesz gond. :-ss A sorozat továbbra is nagyon tetszik és kellőképpen szórakoztat, mondjuk ehhez sokat hozzátesz az általad készített felirat is. Nem tudom, hogy fog alakulni a jövőben a páros sorsa, de az látszik, hogy a koronaherceg (most már császár) szereti Peng Penget és teljesen kiábrándult a másik lányból (az is eljátszotta a hattyű halálát, de már közöttük nem lesz semmi). Nem tudom, mit írjak, mert már nincs mit mondani róla - a feliratot természetes köszönöm - ezért inkább belinkelem a kedvenc betétdalomat belőle:

Kedves Hayako! Igen! Az már nyilvánvaló, hogy a Császár szereti PP-et, de neki könnyű,
férfiként egy nőbe szeretett bele. PP-nek nehezebb a benne zajló változásokat elfogadni.
Először meg kellett emésztenie, hogy együtt hált a férjével, majd azt, hogy terhes lett.
Ezeken túl jutott. Nagyon várom már én is, hogy milyen lépcsőfok következik ezután.

A belinkelt dalt, és a végén, a Peter Sheng által előadott endinget Kriszti lefordította,
a 11. résztől benne vannak a feliratban! Van, hogy csak az endiget tudjuk betenni, de már
vagy három epizódnál a kezdődal szövege is hallható.

Olyan jó, hogy ez nem egy szokványos történelmi dráma! PP-et már rég lefejezték volna,
annyiszor ellentmondott a Császárnak. Itt minden lehetséges, és ezt nagyon élvezem.

Én is nagyon sajnálom a MLP-t!! Tényleg olyan jókat írtak róla. Az első rész nem aratott
nagy sikert, de mindenki azt írta, hogy a harmadik-negyediktől nem tudta nem nézni.
Hátha...

A Goongnak jönnie kell lassan!


Még két szép áttűnő kép:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 18:55

Barbi008 írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen a sorozat eddigi részeit. Nagyon élvezem a sorozatot. Tényleg egy igazi gyöngyszem :)
A My Little Princess sorozattal történteket sajnálom. Én is vártam a sorozatot, sőt alig vártam hogy elkezd fordítani. :ymblushing:
Én még reménykedek, hogy sikerül megoldaniuk. A Novoland: The Castle in the Sky kínai sorozatot is törölték, és gondolom valahogy sikerült megegyezni mivel újra visszakerült a vikire. :D Szóval én reménykedek, valahogy csak megoldják ;)

Kedves Barbi! Köszöntelek az első hozzászólásod alkalmából! Örülök, hogy megtetted!

Többször elhangzott már, hogy ez a sori egy gyöngyszem, és valóban az! Ennyi vidámságot,
örömöt, jókedvet, nevetést, röhögést, de ugyanakkor agyalni, gondolkodni, merengeni valót
kevés sorozatban találni egyszerre.

Jó, hogy ezt az esetet leírtad, mert akkor van remény a MLP számára is! Azért vállaltam el,
mert csak 16 részes, szóval nem vesz el tőlem sok időt. Jöhetnek(???) a betervezettek, amik
valljuk be nem sietnek nagyon hozzám, vagy más baj éri őket.

Nagyon szívesen a fordítást!

Yang Yan és Ling Ling hamar egymásra találtak:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 19:05

B.Marika írta:Szia Rita! Túl vagyok a 20.részen is. Nagyon- nagyon tetszett mind a 10 rész. :ymapplause: Kellemesen szórakoztam, jókat nevettem és most elvonási tünetem van!!! :ympeace:
Köszönöm a feliratokat, nagyon várom a folytatást! :x

Szia Marika! Nem is baj, hogy nálatok voltak Brigiék, legalább kismaratonoztál
egyet! Örülök nagyon, hogy te is ennyire szereted a sorit!

Még csak három rész van kész a hétfői hatból, és már se ma, se holnap nem
tudok fordítani. Péntek este az itthoni fiamék is megérkeznek, így a hétvégém
is foglalt lesz. Oda akarok kilyukadni, hogy nem biztos, hogy meg lesz mind
a hat rész, de öt valószínűleg.

Nagyon szívesen a feliratokat!

Nagyon röhögtem, amikor PP és Lu Li maglátja Zhao herceget az udvaron feléjük
kóvályogni:

Kép
Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (20/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 18. 19:09

Gabóci5 írta:
Rita írta:Gabi! Nem gifesítenéd meg Yang Yan vonyítását? Az fenomenális volt! Majd leestem
a székről! A 18. részben volt, mielőtt még ezt csinálta volna:


Nagyon szívesen, ... kérésed teljesítve!

Kép

Gabi! Ehhez még hang sem kell! Így is nagyon nevetek, mert a mozdulatai is nevetségesek.
A vonyítás meg úgyis benne van a fülemben, mert legalább hatszor megnéztem ezt a jelenetet.
Ez a fiú nagyon-nagy mókamester!

Köszönöm szépen!


Még egy utalás Koreára:

Kép
Kép
Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég