Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 3. 19:25

milomartin írta:Kedves Rita mêg egyszer köszönöm ezt a remek sorozatot,én is nagyon várom a goongot,meg persze még nagyon kiváncsi vagyok a kinai Full Hause-ra és persze a kiss me második évadàra,de persze amit te forditasz abban biztos hogy nem fogunk csalodni :-ss :-ss :-ss Kellemes hétvégêt és jó pihenést!!

Kedves Edit! Úgy örülök, hogy ennyire szívedhez nőtt a Go Princess Go!
Még egyszer nagyon szívesen az élményt!

A felsoroltakon kívül, még ott a thai Boys Over Flowers, és a Kiss Me2 is!

Mind jöhetne már!

Neked is kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 3. 19:32

cicus írta:Kedves Rita!

Köszönöm szépen a fordítást,nagyon tetszett a sorozat. :movingflower:
Olvasom a fórumot is és ha nem is írok,lélekben veletek vagyok :) :littlehearth:

Kedves Cicus! Köszöntelek első hozzászólásod alkalmából!

Ha nem írsz, az sem baj, de ha írsz, annak nagyon fogunk örülni!
Végül is az első már megvolt! Akár jöhet a második is!
(Csak vicceltem, tégy belátásod szerint!)

Nagyon szívesen a fordítást! Örülök, hogy neked is tetszett!

A forgatás szünetében:

Kép
Avatar
dolores953
Hozzászólások: 399
Csatlakozott: 2016. február 28. 20:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: dolores953 » 2016. szeptember 3. 19:40

Rita írta:A forgatás szünetében:

Kép


A Kedvenc császárom. :littlehearth:
Biztos nagyon kifárasztotta a császárné. ;)
" Végtelenül hosszú az a hatvan esztendőcske, ha az ember előtt áll, és átkozottul rövid, ha a hátunk
mögött hagytuk."


Forrás: Hedwig Courths-Mahler
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. szeptember 3. 23:28

Szia Rita!

Aranyos, üde sorozat volt. Szerettem a rikitó, de összhangban levő szineket, amivel jól ellensúlyozták a kissé szerény berendezéseket.
Nagyon szépre csinálták a belső udvarokat is, igazán szemet gyönyörködtető volt bármelyiket is vették elő.
Jókat lehetett mosolyogni a különböző mókás jeleneteken és szerintem többen legeltettük a szemünket a helyes császáron, hercegeken. :-)
Nekem Zhou herceg olyan Jang Hyuk-os volt. :-)
Általában nem nézem meg a végét az ismertetők miatt, de itt ki nem hagytam volna. Csodás volt ez a zene!! Krisztinek köszönet még egyszer a forditásáért.

A csodagyógyszer reklámozásánál jót vigyorogtam rajtuk, olyan aranyosak voltak a pasik, ahogy mindent beleadtak. :-)

Kép

Na azért a lányok sem maradtak le tőlük. :-)

Kép

Arra nem tudtam rájönni, hogy pl. amikor harcolni mentek, mi volt az az ablakkeret rajtuk??

Kicsit a végén megzakkantam, hogy akkor most mi is van a pár befejezéssel, de megbékéltem velük. :-)
Köszönöm Rita a forditást!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 4. 7:22

Dolores, akinek ilyen asszonykája volt, annak nem is volt könnyű dolga.

Kép
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 4. 7:50

f.ági írta:Szia Rita!

Aranyos, üde sorozat volt. Szerettem a rikitó, de összhangban levő szineket, amivel jól ellensúlyozták a kissé szerény berendezéseket.
Nagyon szépre csinálták a belső udvarokat is, igazán szemet gyönyörködtető volt bármelyiket is vették elő.
Jókat lehetett mosolyogni a különböző mókás jeleneteken és szerintem többen legeltettük a szemünket a helyes császáron, hercegeken. :-)
Nekem Zhou herceg olyan Jang Hyuk-os volt. :-)
Általában nem nézem meg a végét az ismertetők miatt, de itt ki nem hagytam volna. Csodás volt ez a zene!! Krisztinek köszönet még egyszer a forditásáért.
A csodagyógyszer reklámozásánál jót vigyorogtam rajtuk, olyan aranyosak voltak a pasik, ahogy mindent beleadtak. :-)
Arra nem tudtam rájönni, hogy pl. amikor harcolni mentek, mi volt az az ablakkeret rajtuk??
Kicsit a végén megzakkantam, hogy akkor most mi is van a pár befejezéssel, de megbékéltem velük. :-)
Köszönöm Rita a forditást!

Szia Ági! Nagyon szívesen a sorozatot! Én is köszönöm a szokásos bőséges hsz.-dat!
Örülök, hogy neked is kellemes órákat szerezhettem a GPG-val!


Mindennel egyetértek, és már nem is tudok sok újat írni, tudod a végére már mindent
kiad magából az ember. Ilyenkor az a taktikám, hogy belekapaszkodom egy mondatba,
amiről kevesebb szó esett korábban, és arra reagálok bővebben.
Most Zhao hercegre esett a választásom. Az elején nem nagyon volt lehetősége, kevés
jelenete volt, és akkor is csak egy lúzert láttunk benne, akire rá sem érdemes nézni.
De aztán egyre többet szerepelt, és igazán megkedveltem, bírtam a karakterét is, és a
színészt is. Csak azt sajnálom, hogy nem láthattam fejlődni a Lu Lival való kapcsolatát.
Annyit tudunk róluk, amit a csatába indulás előtt mondott LL-nak, hogy ha hazajön,
akkor megkéri az engedélyt, hogy összeházasodjanak.

A vége...
Spoiler: mutasd
Én végig fel voltam készülve valami hasonlóra, nem is ért váratlanul PP halála. Tudtam,
hogy valahogy vissza kell kerülnie a saját idősíkjába, és sejtettem, hogy csak a halál
az, ami megoldás lehet. Már előre sajnálkoztam, hogy el kell szakadniuk a szerelmeseknek
egymástól. Aztán amikor láttam, hogy Qi Sheng is meghal, akkor megnyugodtam, hogy
legalább halálukban együtt lesznek. Számomra itt ért véget a történet. Hogy PP újra
férfi lett a 21. században, abba nem gondolok bele. Struccpolitikát folytatok. Szoktam
ilyet csinálni, néha jól jön, mint most is.


Extravagáns hacukájában elmenne egy 21.századi magyar parasztlegénynek is:

Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. szeptember 4. 10:18

Rita, nagyon köszönöm a sorozat fordítását! ^:)^ Nagyon jól szórakoztam rajta! =)) Apránként beosztva tudtam csak megnézni a szabi utáni számos teendőm miatt, de az élvezet így sem maradt el. :)
Igaz, hogy csak szeptember közepe felé terveztem jelentkezni, miután a munka dandárját, az újbóli utazásaimat letudtam, de nem bírom kivárni. ;;)
Érdekesen alakult a 2 befejezés. Számomra is egyértelmű volt, hogy majd vissza kell térniük az eredeti idősíkra. Szokványosnak mondhatnám az ébredés mikéntjét, de valahogy mégsem volt az, főleg a 36. rész befejezése. 8-|
Röviden leírom, hogy már korábban pont ezt az ezoterikus magyarázatot "találtam meg", fogadom el az "echte", a valódi homosexualitásra.
Amikor is nem a megfelelő nemű testbe születnek újjá az egymás iránt szerelemmel elkötelezett lelkitársak. :-?
Orvosi értelemben, azaz racionálisan gondolkodva, a genetikai vonatkozásokra, az anyai (női) limbikus rendszer hasonlóságára fogják, de a metafizikai elmélet sokkal közelebb áll hozzám.
Spoiler: mutasd
A doki Qi Sheng-nek nőnek kellett volna lennie ahhoz, hogy a hagyományos tiszta szerelmet kaphattuk volna meg a jelen folytatásaként.
Bár, lehet, hogy ilyen irányú dolguk a továbbiakban már nincs egymással, mert már megélték a tiszta, önzetlen szerelmet együtt 1000 évvel ezelőtt.
Tehát már új, külön utakat kell keresniük, megjárniuk, ezért nincs bajom a végével.

A 2. herceg extravagáns hacukája egyébként, So Ji-sub egyik Awards ünnepségi viseletére emlékeztet. ;;) /Talán 2014-ben volt?/ Most nincs időm erről képet keresgélni.
Egyébként Zhao herceget a sori előrehaladtával egyre jobban bírtam én is. :ymapplause:
Köszönöm szépen még egyszer az igényes, a szokásosan lélegzetelállítóan gyors fordításodat! ^:)^ :ymapplause: :x
Kép
KépKépKép
Emma11
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2016. február 29. 17:44

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Emma11 » 2016. szeptember 4. 16:51

Köszönöm a feliratokat!!! :)
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 4. 17:29

Szia Unni! De jó, hogy meggondoltad magad, és máris fórumra vetetted a gondolataidat!
Tőlem sem idegen az az elképzelés, amit leírtál, és nekem sincs bajom a befejezéssel.


Számomra azért is van ott a vége, ahol írtam az előbb, mert ez az időutazós sorozat úgy
volt időutazós, hogy nem ugráltak az idősíkok között, néha meg is feledkeztem róla, hogy
Peng Pengből egyszer még Pengnek kell lennie. A testcseréről nem tudtunk elfeledkezni.
Peng Peng férfihangon előadott kiszólásai azonnal eszünkbe juttatták, hogy nőt látunk, aki
valójában férfinek érzi magát.

Nagy csalódás nem ért egyik véggel sem. Boldog vagyok, hogy az első időutazós-testcserés
sorozatom ennyire kellemes emlékeket hagy bennem. Már nem fogok idegenkedni tőlük...
azt hiszem...

Nekem is SJS nagy feltűnést keltett fekete együttesét juttatta eszembe, de sem akkor, sem
most hiába keresek képet róla, nem találok.

Nagyon örülök, hogy kedvedre való volt a GPG! Jól ki tudott kapcsolni a szabid alatt, és a
nagy munka közben is a rövid részekkel.

Köszönöm a dicséretet! Mintha hájjal kenegettél volna!

Nagyon szívesen az élményt! Kitartást szeptember közepéig!!


Annyira nevettem. A fanok Zhang Peng Peng fejét kicserélték Zhang Pengére:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 4. 17:30

Emma11 írta:Köszönöm a feliratokat!!! :)

Szívesen a feliratokat!

:movingflower: :movingflower: :D :D :movingflower: :movingflower:
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. szeptember 4. 18:01

Rita írta:
Nekem is SJS nagy feltűnést keltett fekete együttesét juttatta eszembe, de sem akkor, sem
most hiába keresek képet róla, nem találok.


Rita, én célzott kereséssel pikk-pakk találtam róla fotókat... nagyon idétlenül nézett ki, 8-| a gatyája bősége talán még a hortobágyi gulyásokét is meghaladta. Ez egy ultramodern frakk lenne, cilinderrel, bár a frakknál a felsőtestrész kiegészítőinek fehérnek kell lennie. /mellény, csokornyakkendő, ing/
Kép

Kép
Kép
KépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 4. 19:36

Köszi Unni! Erre gondoltam én is! Úgy ahogy van szörnyű ez a kollekció,
együtt is, és külön-külön is. De a cipő a legellenszenvesebb. Rá sem
bírok nézni.

Itt tetszik:

Kép
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. szeptember 4. 23:56

Rita írta:Köszi Unni! Erre gondoltam én is! Úgy ahogy van szörnyű ez a kollekció,
együtt is, és külön-külön is. De a cipő a legellenszenvesebb. Rá sem
bírok nézni.

Rita, tudtam, hogy a strasszos bársony cipőcskéi kiverik még a megmaradt biztosítékot nálad is. Direkt ezért tettem be azt a képet, ahol ez is jól látható. :-o
Igen, amikor egyszerűbb, természetesebb, az sokkal jobban tetszik nekem is. :-bd Egyébként nagy kedvencem a fiú. :x
De nézd! Itt is hagyta, hogy majmot csináljanak belőle... nagyon gáz... így öltözve messziről elkerülném.

Kép
Kép
KépKépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 5. 6:37

Unni! Tényleg nagyon gáz! Azok a cipők is...

Tudom, hogy JSJ nagy sztár. Sajnos én még semmiben sem láttam, és azt
hiszem, már nem is fogom.

Yoo Ah Innak sem kell kétszer mondani, hogy valami irtózatosat magára
kapjon. Ettől függetlenül a színészt, mint modellt is szupernek tartom:

Spoiler: mutasd
Kép Kép


Ezen a fiatalemberen minden jól áll, a borzalmak is. Ám ebbe az öltönybe
még az ő bicskája is beletörött:

Kép
Avatar
sipaer
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2016. március 12. 23:10

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: sipaer » 2016. szeptember 5. 13:09

Kedves Rita!
Még egyszer szeretném megköszönni neked ezt a sorit. Nagyon tetszett, jókat nevettem rajta, a második részből a " forma 1" jelenetet még a családomnak is meg kellett néznie,mivel annyira nevettem, hogy felkeltek rá. Örülök, hogy meggyőztél, hogy próbálkozzak a kínai sorikkal,tényleg nagyon jók. ^:)^
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 5. 19:11

sipaer írta:Kedves Rita!
Még egyszer szeretném megköszönni neked ezt a sorit. Nagyon tetszett, jókat nevettem rajta, a második részből a " forma 1" jelenetet még a családomnak is meg kellett néznie,mivel annyira nevettem, hogy felkeltek rá. Örülök, hogy meggyőztél, hogy próbálkozzak a kínai sorikkal,tényleg nagyon jók. ^:)^

Kedves Erika! Annyira örülök annak, amit írtál! Én megpróbáltalak rábeszélni,
de a döntés a te kezedben volt, és éltél vele. Hála istennek! sokan vannak, akik
egy lépést sem hajlandóak tenni Koreán kívülre. De nem ítélek el senkit, mert
pár évig én is ezt csináltam. Csak az első lépés nehéz, a többi már megy magától.
Ma befejeztem a második maláj filmem fordítását is. Olyan szuper volt az első,
hogy kíváncsi voltam egy másikra is. Nem csalódtam! Nem olyan régen el sem
tudtam volna ezt képzelni!

Mindent nagyon szívesen! Örülök, hogy jól szórakoztál te is a sorin!


Kép
szokola
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:39

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: szokola » 2016. szeptember 7. 13:20

Kedves Rita!

A hétvégén elutaztunk, és csak most döbbentem rá, hogy mielőtt elmentünk elfelejtettem megköszönni ennek a remek sorozatnak a befejezését. Nekem a 35 részes befejezés jobban tetszett, de az jó volt, hogy a készítők ebben is nagyon rugalmasak voltak és több befejezést is készítettek.
A sorozat örök kedvenc lesz már tudom. Az utolsó részben imádtam a trónörököst, ahogy önkritikát gyakorolt.
Még egyszer nagyon köszönöm.
Ancsa46
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 29. 9:16

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Ancsa46 » 2016. szeptember 7. 13:44

Kedves Rita!
Köszönöm a sorozat befejező részeinek fordítását is, sajnos nem sikerült Veled együtt befejeznem, nem voltam itthon, így egy kicsit lemaradtam. Egyébként nagyon kedves sorozat, köszönöm hogy lefordítottad.
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. szeptember 7. 15:27

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!Jottem en is a 28-36 reszekert,hogy megnezhesem.Sajnos,nem vagyok jobban meg mindig. :(

Kedves Éva! Nem jó híreket hoztál magadról! Nagyon sajnálom, hogy nincs
változás a nyakadat illetően! Még egyszer mihamarabbi gyógyulást kívánok!

Nagyon szívesen a feliratokat! Ha már nem volt gyógyhatásuk, legalább a
gondolataidat elterelték egy kicsit!


Peng Peng valamilyen díjat kapott:

Kép

Kedves Rita!
Befejeztem a GPG-t,koszonom a munkadat es a lehetoseget.
Jol estek a soraid a kivansagoddal a gyogyulasomat illetoen :) ,ha fizikailag nem is hatott ra a sorozat,a lelkivilagomnak nagyon jot tett. @};-
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 7. 19:16

szokola írta:Kedves Rita!

A hétvégén elutaztunk, és csak most döbbentem rá, hogy mielőtt elmentünk elfelejtettem megköszönni ennek a remek sorozatnak a befejezését. Nekem a 35 részes befejezés jobban tetszett, de az jó volt, hogy a készítők ebben is nagyon rugalmasak voltak és több befejezést is készítettek.
A sorozat örök kedvenc lesz már tudom. Az utolsó részben imádtam a trónörököst, ahogy önkritikát gyakorolt.
Még egyszer nagyon köszönöm.

Kedves Ági! Semmi gond! Nem tartom számon, hogy ki ír, és ki nem, de
ahogy megláttam a neved önkéntelenül is az jutott eszembe, hogy "régen"
láttalak. Ám ami késik úgysem múlik!

Boldog vagyok, hogy sokunknak kedves sorozatává vált a Go Princess Go!

Biztosan olvastad, hogy nekem is a 35. rész befejezése tetszett jobban, de
a másikkal is ki lennék békülve.

Qi Shenget végig kedveltem, mert igazságos volt, becsületes, és mindent
megtett a szerelméért. Szerencsére nem egy szokványos császár karaktert
kellett alakítania, mint ahogy a palota, és a belső udvar élete sem a szokásos
volt. Ezt jól esett látnom.

Nagyon szívesen az élményt! Örülök, hogy együtt néztük a sorit!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 7. 19:23

Ancsa46 írta:Kedves Rita!
Köszönöm a sorozat befejező részeinek fordítását is, sajnos nem sikerült Veled együtt befejeznem, nem voltam itthon, így egy kicsit lemaradtam. Egyébként nagyon kedves sorozat, köszönöm hogy lefordítottad.

Kedves Ancsa! Nem baj, ha lemaradtál tőlünk. Sokkal fontosabb,
hogy tetszett, szívesen nézted!

Örülök, hogy jó szórakozást nyújtott!

Nagyon szívesen a feliratokat!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 7. 19:30

boszorkany írta:Kedves Rita!
Befejeztem a GPG-t,koszonom a munkadat es a lehetoseget.
Jol estek a soraid a kivansagoddal a gyogyulasomat illetoen :) ,ha fizikailag nem is hatott ra a sorozat,a lelkivilagomnak nagyon jot tett. @};-

Kedves Éva! Örülök, hogy jelentkeztél, de egy kis jó hírrel is szolgálhattál volna!

Remélem már alakulóban vagy! Rossz, hogy ritkán olvashatunk! Jó lenne, ha a
legközelebbi írásodban megörvendeztetnél bennünket!

Mindent jót kívánok!


Kép
Avatar
Hayako
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2016. február 29. 18:06

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Hayako » 2016. szeptember 8. 11:10

Nem is tudom, mit írhatnék, szóval csak annyit mondok, köszönöm! :D Sok, kellemes percet okozott nekem ez a sorozat, bár a végén kicsit soknak éreztem a 36 részt, de hála Istennek a sorozat lendülete megmaradt. A három lehetséges befejezés közül egyértelműen a Valentin napi volt a kedvencem, a másik kettő nem volt valami boldog. Tényleg, valaki megmagyarázná az elsőt, mert nem volt teljesen világos, hogy mire utalnak. :-?
Folyamatban: Ando Lloyd, Run, Bigbang Scout, MTNY
Tervezettek: Hot Road, Love, lies
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 8. 17:27

Hayako írta:Nem is tudom, mit írhatnék, szóval csak annyit mondok, köszönöm! :D Sok, kellemes percet okozott nekem ez a sorozat, bár a végén kicsit soknak éreztem a 36 részt, de hála Istennek a sorozat lendülete megmaradt. A három lehetséges befejezés közül egyértelműen a Valentin napi volt a kedvencem, a másik kettő nem volt valami boldog. Tényleg, valaki megmagyarázná az elsőt, mert nem volt teljesen világos, hogy mire utalnak. :-?

Nagyon szívesen a Go Princess Go-t! Abban egyetértek veled, hogy amikor Peng Peng
már harmincadszorra kezdett kételkedni Qi Shengben, akkor már én is visítani tudtam
volna. De ettől függetlenül valóban lendületes sorozat volt, és végig fenn tudta tartani
az érdeklődésemet. Amint írtam korábban, nálam ott ért véget a sorozat, amikor a...
Spoiler: mutasd
35. rész végén mindketten meghalnak. Legalább halálukban együtt lehettek, mert ez az
életükben nem volt megvalósítható. PP-nek vissza kellett térnie 2016-ba, ahogy vissza
is tért. Aztán amikor Zhang Pengként még beugrott a medencébe, és bolyongott a palotában,
meg itt-ott, az már nem nagyon izgatott, mert nem is értettem.


Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. szeptember 10. 20:53

Következő fordításom, egy 6 részes tajvani gasztronómiai sorozat lesz, a címe,
A Wok Trough Time. Már megcsináltam az oldalát, és a videókat is le lehet tölteni.
Holnap délután teszem ki a feliratokat!

Itt találhatjátok:


http://forum.ezoritusubs.com/viewtopic.php?f=12&t=101&p=6104#p6104

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég