The Answers / Válaszok (2015)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 1. 8:06

Kép

Műfaj: animáció / rövidfilm / dráma
Részek száma: 1
Premier: 2015. február 6.
Hossza: 7 perc
Ország: Amerikai Egyesült Államok
Nyelv: angol
Rendezte: Michael Goode

Szereplők:

Daniel Lissing – Nathan
Rose McIver – Paige

Történet:

Ha életed utolsó pillanataiban bármilyen kérdésedre választ kaphatnál, vajon mire lennél kíváncsi?

Azt szokták mondani, élj úgy, hogy később soha ne bánj meg semmit, amit életed során tettél.
Általában ez nem szokott sikerülni. Így járt ezzel Nathan is, aki az egyik feltett kérdésére kapott
válasz során jön rá, melyik sorsfordító pillanatban kellett volna másképp döntenie.

Tegnap találtam rá erre a kisfilmre, és tudom, megbántam volna, ha nem fordítom le azonnal, és
nem mutatom meg nektek. Az élet-halál közti utolsó pillanatokat még soha nem láttam ilyen ötletesen,
és jól előadva feldolgozni. Nagyszerű rövidfilm!

Természetesen a díjak itt sem maradhattak el!

Jó szórakozást!

Fordította: ezoritu

Videó letöltése:

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.
Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. november 1. 10:02

Köszönöm, vittem!
KépKép
Avatar
MinGi
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:10
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: MinGi » 2016. november 1. 10:07

Kedves Rita! Ismét találtál egy csodálatos fimet. Megnéztem első gondolatom az volt igen ennyi az ember élete.
Nem ismertem az alkotóit, de biztos rákeresek kik ők.
Avatar
Magdimama
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:28

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Magdimama » 2016. november 1. 11:36

Kedves Rita!
Köszönöm szépen a videót és a fordítást!
Igen elgondolkodtató film volt.A kérdések talán mondhatom tipikus férfi kérdések voltak.
Azt mondják,az ember halála előtt leperegnek a számára legfontosabb események.Egy bibi van vele,már nem tudja megváltoztatni. 8-|
Üdv.Nagyi
Avatar
Unni2011
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2016. február 28. 13:28

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Unni2011 » 2016. november 1. 15:06

Rita, köszönöm mindkettő kisfilmet, igazi kuriózumok. ^:)^ Elgondolkodtatóak. A számunkra egyelőre ismeretlen világba kerülés rejtelmeinek kérdéseit feszegetik.
Pár évvel ezelőtt ez a téma már szóba került közöttünk, valamelyik fórumotokon. Akkor említettem, hogy én is sokat olvasgattam e témakörben, sőt a Nagyikám kb. 35 évvel ezelőtti halálközeli élményeiről is beszámoltam. ;;) Amit Nagyival is kielemeztünk, és inkább érdekesnek találtunk, mintsem félelmetesnek. ;;) @};-
Nyilván mindannyian más kérdéseket tennénk fel... bár, a fókuszban biztos, hogy közös elemként jelenne meg mindannyiunk boldogság keresésére irányuló kérdéseink. :x A válaszok tanulságként is szolgálnának az újabb jövőre nézve... az újjászületés utáni megoldandó feladatainkra. ;;)
Kép
KépKépKép
Avatar
Ir-csi
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2016. március 4. 18:55

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Ir-csi » 2016. november 1. 15:49

Kedves Rita, köszönöm szépen a hét percest!
Kicsit sajnáltam Nathant, hogy
Spoiler: mutasd
a mennyiség körül pörgött az élete, és a 38 nő közül zsigerből nem tudta a választ, hogy Paige volt az igazi. Ehhez is segítséget kellett kapnia, ill. ha tudat alatt tudta is, hárította az igazat. Egy valami azért lecsörgött neki: a MINŐSÉG mindig fontosabb a mennyiségnél, különösen ha a saját életünkről van szó.
Az a pillanat elmúlt az Ő esetében, az ébredése túl későn jött... Férfiakkal és nőkkel egyaránt megnézetném. A tipikus férfiteljesítményekhez kapcsolódó kérdéseken nem lepődtem meg :)) , de a tojáson már annál inkább =))
Egyetlen nagy titokra sem kérdezett rá! :-?
Nagyon, nagyon tanulságos :-bd
Köszönöm szépen még1x.
Kép
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: nildiko » 2016. november 1. 19:49

Rita, köszönöm a fordítást,most viszem.
Szép estét.
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. november 1. 22:13

Kedves Rita!

Sajnos valamiért ezt a megás linket nem engedi letölteni - azt írja ki, hogy túlléptem a határt. (Ami nem igaz, mivel nem is olyan régen készítettem egy új mappát, és a megasyncesek is gond nélkül jönnek.)
... majd egyszer.
Jó pihenést kívánok!

Kedvelem ezt a számot és a videóját:

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 1. 22:24

Kedves Blackfield! Kérlek, ne mondj le erről a kisfilmről se! Megvallom, lehet,
hogy nincs olyan művészi értéke, mint a CODA-nak, de ez valamiért mégis
jobban tetszik. A maga egyszerűségében olyan nagyszerű és ütős lett, hogy
csak néztem. Rettentően tetszik, ahogy Daniel Lissing elénk tárja a sztorit!

Már fel is tettem Mediafire-re a filmet! Itt a linkje:

https://www.mediafire.com/folder/99zc3nqtrzjqd/The_Answers

Jó szórakozást!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 1. 22:30

Holnap reggel itt folytatom a válaszadást!

Jó éjszakát!


Kép
Avatar
Blackfield
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2016. február 29. 14:24

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Blackfield » 2016. november 1. 22:49

Kedves Rita!

Köszönöm, hogy foglalkoztál a nyomorommal - reméltem, hogy felteszed máshova is a filmet :) - valóban érdekes történet volt, köszönöm, hogy láthattam.

Nem akarlak videókkal bombázni, de ez is passzolhatna a filmek témájához:

Avatar
mikaz
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2016. február 29. 19:40

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: mikaz » 2016. november 2. 0:10

Kedves Rita,ez valóban érdekes film! Nathan kérdései kezdetben a vagány férfi lezserségének tűntek. Nos jó, ennyi volt, de milyen szuper teljesítmények vannak ebben a rövid életemben is! S lassan, finoman hullt le az az álarc. Szép lassan megértette,hogy mi is lett volna az élete értelme. A kérdések látszólag értelmetlenül követik egymást, de apránként elvezetnek a legfontosabbhoz.
Nem hiszem,hogy akarnék kérdezni ilyen helyzetben. Egyébként sem szeretek azon rágódni, mit kellett volna másképp? Főleg,ha úgysincs módom javítani.
De szerintem itt sem a kérdések, hanem a válaszok üzenete a legfontosabb: a megértő,felelősséggel vállalt emberi kapcsolat: szeretetet adni és kapni sokkal értékesebb a felszínes szórakozások habzsolásánál, az önérvényesítő egoizmusnál.
Spoiler: mutasd
Lehet ez egy etika óra témája! Biztos jókat kuncognak a kérdéseken, de végül leesik majd a tantusz.

Köszönöm mindkét filmet! Szép, emlékezésre inspiráló percek voltak. A CODA témája terelt leginkább.Ezért is, ma egész nap a hiányzó szeretteink jártak az eszemben.
Ezt is köszönöm! :movingflower: Zsu
KépKép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 2. 6:32

MinGi írta:Kedves Rita! Ismét találtál egy csodálatos fimet. Megnéztem első gondolatom az volt igen ennyi az ember élete.
Nem ismertem az alkotóit, de biztos rákeresek kik ők.

Kedves Zsike! Nagyon szívesen ezt a rövidfilmet is! Amikor először láttam, az volt
az első gondolatom, hogy el sem tudtam volna képzelni, hogy ilyen szórakoztatóan,
de mégsem túlhumorizálva, vagy elbagatellizálva is lehet beszélni egy ilyen témáról.

Nagyon tetszett nekem is!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 2. 6:43

Magdimama írta:Kedves Rita!
Köszönöm szépen a videót és a fordítást!
Igen elgondolkodtató film volt.A kérdések talán mondhatom tipikus férfi kérdések voltak.
Azt mondják,az ember halála előtt leperegnek a számára legfontosabb események.Egy bibi van vele,már nem tudja megváltoztatni. 8-|
Üdv.Nagyi

Kedves Nagyi! Nagyon szívesen a videót is és a fordítást is!

Igen, egy fiatal férfi talán ezekre a kérdésekre lenne leginkább kíváncsi.
Azért hogy lelohadt az arcáról az a kaján félmosoly, ahogy leesett neki,
mit mulasztott. Talán ezért nem is érdemes már kérdezgetni. Minek?
Úgy sem lehet már semmit tenni, nem lehet korrigálni a múlton.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 2. 6:50

Unni2011 írta:Rita, köszönöm mindkettő kisfilmet, igazi kuriózumok. ^:)^ Elgondolkodtatóak. A számunkra egyelőre ismeretlen világba kerülés rejtelmeinek kérdéseit feszegetik.
Pár évvel ezelőtt ez a téma már szóba került közöttünk, valamelyik fórumotokon. Akkor említettem, hogy én is sokat olvasgattam e témakörben, sőt a Nagyikám kb. 35 évvel ezelőtti halálközeli élményeiről is beszámoltam. ;;) Amit Nagyival is kielemeztünk, és inkább érdekesnek találtunk, mintsem félelmetesnek. ;;) @};-
Nyilván mindannyian más kérdéseket tennénk fel... bár, a fókuszban biztos, hogy közös elemként jelenne meg mindannyiunk boldogság keresésére irányuló kérdéseink. :x A válaszok tanulságként is szolgálnának az újabb jövőre nézve... az újjászületés utáni megoldandó feladatainkra. ;;)


Szia Unni! Végre ideértem! Nagyon szívesen mindkét kisfilmet! Nagyon örülök, hogy
megnézted és, hogy különlegeseknek tartod őket!
Tudod, sokat vadászok, kutatok,
matatok utánuk. A CODA-ra már régen rátaláltam, a The Answer meg csak magától
az ölembe pottyant tegnap, mintha érezte volna, hogy aktualitása van, és még el sem
késett a felbukkanásával.

Arra már sajnos nem emlékszem, hogy milyen élménye volt Nagyidnak, ha lesz időd
és kedved megírod? Lehet, hogy már az első sorok olvasásakor beugrik, mi is volt az.

Fogalmam sincs, ha hirtelen lehetőségem nyílna kérdezni az életemről, mire lennék
kíváncsi. Töröm a fejem, de egy olyan sem jut eszembe, amire nagyon-nagyon szeretnék
választ kapni. Ebben a pillanatban úgy érzem, hogy nem szeretném bolygatni a múltamat,
nem vagyok kíváncsi arra, hogy mi lett volna, ha... Nem gondoltam volna, hogy ide
lyukadok ki!

Michael Goode író-rendező:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 2. 7:20

Ir-csi írta:Kedves Rita, köszönöm szépen a hét percest!
Kicsit sajnáltam Nathant, hogy
Spoiler: mutasd
a mennyiség körül pörgött az élete, és a 38 nő közül zsigerből nem tudta a választ, hogy Paige volt az igazi. Ehhez is segítséget kellett kapnia, ill. ha tudat alatt tudta is, hárította az igazat. Egy valami azért lecsörgött neki: a MINŐSÉG mindig fontosabb a mennyiségnél, különösen ha a saját életünkről van szó.
Az a pillanat elmúlt az Ő esetében, az ébredése túl későn jött... Férfiakkal és nőkkel egyaránt megnézetném. A tipikus férfiteljesítményekhez kapcsolódó kérdéseken nem lepődtem meg :)) , de a tojáson már annál inkább =))
Egyetlen nagy titokra sem kérdezett rá! :-?
Nagyon, nagyon tanulságos :-bd
Köszönöm szépen még1x.

Kedves Ircsi! Annyira nevettem a spoiler alatti megjegyzéseiden! De tényleg így volt, ahogy
írod.


Végül is 39 csaja volt, az utolsó legkevésbé minőségire szerintem azért nem emlékezett, mert
"mámoros" lehetett, miközben "meghódította". Vigyorogtam, amikor a büszke arckifejezés
helyett, a száját húzta, mikor kiderült, ki volt a 39.

Szerintem tisztában volt vele, hogy a Paige-dzsel való kapcsolatának alakulásáért nagyban ő
a felelős, tuti, hogy bánta is nagyon, azért nem akart róla beszélni.
A tojásos kérdés is csak pótcselekvés volt, leplezni próbálta, hogy már rég nem a kérdéseken
jár az esze, hanem Paige-n, és azon a pillanaton, amikor megmenthette volna a kapcsolatukat.

Azért milyen félelmetes belegondolni, hogy ilyen pillanatokon mi minden múlik! Nem csodálkoznék
ha kiderülne, hogy a 39 csaj nagy része a Paige-dzsel való szakítás után lépett be az életébe.

Nagyon szívesen a fordítást! Örülök, hogy felvetetted, hogy nőkkel és férfiakkal is
megnézetnéd a filmet. Zsu lentebb már meg is említett, hogy etika órán be lehetne mutatni.
Boldog vagyok!


A 39.:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 2. 7:33

nildiko írta:Rita, köszönöm a fordítást,most viszem.
Szép estét.

Ildikó! Nagyon szívesen!

Szép napot kívánok!


:flower1: @};- :) @};- :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 2. 7:58

Blackfield írta:Kedves Rita!

Köszönöm, hogy foglalkoztál a nyomorommal - reméltem, hogy felteszed máshova is a filmet :) - valóban érdekes történet volt, köszönöm, hogy láthattam.

Nem akarlak videókkal bombázni, de ez is passzolhatna a filmek témájához:

Kedves Blackfield! Milyen véletlen(?)! Eleve fel akartam tenni a Mediafire-re is a videót,
de reggel már nem volt időm, ezért elmaradt. Hála neked, mégis csak felkerült!

Nagyon szívesen a filmet! Én is örülök, hogy megnézted! A második videó zenéje jobban
tetszett. Tudod, a zúzósakat kedvelem!


Ők nem zúzósak, de cukik:

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 2. 8:27

mikaz írta:Kedves Rita,ez valóban érdekes film! Nathan kérdései kezdetben a vagány férfi lezserségének tűntek. Nos jó, ennyi volt, de milyen szuper teljesítmények vannak ebben a rövid életemben is! S lassan, finoman hullt le az az álarc. Szép lassan megértette,hogy mi is lett volna az élete értelme. A kérdések látszólag értelmetlenül követik egymást, de apránként elvezetnek a legfontosabbhoz.
Nem hiszem,hogy akarnék kérdezni ilyen helyzetben. Egyébként sem szeretek azon rágódni, mit kellett volna másképp? Főleg,ha úgysincs módom javítani.
De szerintem itt sem a kérdések, hanem a válaszok üzenete a legfontosabb: a megértő,felelősséggel vállalt emberi kapcsolat: szeretetet adni és kapni sokkal értékesebb a felszínes szórakozások habzsolásánál, az önérvényesítő egoizmusnál.
Spoiler: mutasd
Lehet ez egy etika óra témája! Biztos jókat kuncognak a kérdéseken, de végül leesik majd a tantusz.

Köszönöm mindkét filmet! Szép, emlékezésre inspiráló percek voltak. A CODA témája terelt leginkább.Ezért is, ma egész nap a hiányzó szeretteink jártak az eszemben.
Ezt is köszönöm! :movingflower: Zsu

Zsu! A te írásodon is jókat kuncogtam! "Nos jó, ennyi volt, de milyen szuper teljesítmények
vannak ebben a rövid életemben is!" Én is ezt éreztem az első kérdéseknél. Fiatalos flegmaság,
kis komolytalanság, és még egy pici kötözködés is. Jót röhögtem, amikor szerinte rossz választ
kapott a cápás kérdésére. Aztán meg kiderült, hogy egy lábához érő gumikesztyű miatt robogott
ki üvöltve a vízből. Hány embernek dicsekedhetett el, hogy milyen veszélyes helyzetből menekült
meg. Annyi apró finomság, tanulság van ebben a 7 percben!

Én is azt írtam a CODA-nál, hogy nem tennék fel kérdéseket. Soha nem tekintek hátra, nem
kesergek elszalasztott lehetőségeken, sérelmeken, fájdalmakon. Levonom a tanulságot, majd
lapozok, és megyek tovább. A múlt, elmúlt, nem hozom vissza a jelenbe, úgysem lehet változtatni
rajta.

Boldogan olvasom, hogy el tudod képzelni, hogy etika órán megnézzétek ezt a rövidfilmet! Eszembe
jutott, de nem mertem javasolni, hátha elkomolytalankodnák a gyerekek. De ha te úgy érzed, hogy
lehet vele valamit kezdeni, akkor úgy is van! Nagyon örülök neki!

Nagyon szívesen a filmeket! Az éremnek két oldala van. A CODA ugyanannak a témának az ünnepibb
arca volt, míg a The Answers a hétköznapibb.


Kép
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2668
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: f.ági » 2016. november 5. 7:29

Szia Rita!

Gyors megnéztem még piacra indulás előtt. :-)

Hát az első kérdésre a reakcióm azt volt, hogy lehet iylen hülyeséget kérdezni? Bár nem is tudom mi jutott volna nekem először eszembe, ha lehetőségem lenne rá megtudni utólagos válaszokat a megtörtént dolgokról.
Nem biztos,hogy akarnám.
Elég önfejűen intéztem régen a dolgaim, talán még most is. :-), bár már kezd benőni a fejem lágya azt hiszem. :-)
Amikor elhangzottak kérdések, a nem létező bajuszom alatt azért néha somolyogtam, belegondolva akkor nálam mi is lett volna a válasz.
Sajnáltam Nathant egy picit. De az sem lenne jó,ha az ember előre tudná a válaszokat, túl tökéletes lenne minden. Bár ebben azért nem vagyok olyan biztos.
Ez a két kis filmecske mennyire más megvilágitásból közelitette meg az utolsó pillanatokat! Kiváncsi lennék az alkotókra, mert szerintem mindkettő magas érzelmi intelligenciával rendelkezik.

Köszönöm Rita a forditást! Most pedig irány a piac, azt hiszem végig ott fognak motoszkálni a kisfilmek az agyamban!
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 5. 13:17

Szia Ági! Nagyon örülök, hogy megnézted ezt a kisfilmet is. Igen, nagyon különbözik a két
filmecske. Ahogy Zsunak írtam ez volt a "halál, és ami előtte és utána következik" téma
hétköznapibb feldolgozása. Jól szórakoztam Nathan kérdésein, és a válaszok kiváltotta
arcjátékán, grimaszain, de a szeme is nagyon beszédes volt. Aztán meg azon vettem észre
magam, hogy elkezdem sajnálni, nagyon is. Jó volt az a csavar benne. Igazán tetszett a
film megvalósítása is. Jó volt, örültem, hogy ráakadtam.

Nagyon szívesen a fordítást!

Kellemes hétvégét kívánok!


Kép
Avatar
virag1
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. november 8. 14:20

Kedves Rita !

Köszi a filmet és a forditást. Ez sokkal jobban megközeliti a valóságot és humoros is mert főhősünk azt gondolta vicc az élet.
Én egy kicsit másképp érző és gondolkodó vagyok. Sok filmet és könyvet olvastam e témába és saját tapasztalatom is van.
ezért ajánlanék egy filmet magyar felirattal az a cime: AZ ÉLET MEGY TOVÁBB

ez egy alapfilm e támába, De van még egy pár pl A megmentőm a fény, 90 perc a menyben
Ajánlom mindenkinek.

Köszi mégegyszer :littlehearth: :flower1:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 9. 5:40

Kedves Virág!
Ezt a rövidfilmet is nagyon szívesen! Mivel 100% biztosan senki sem tudja, hogyan
fog lezajlani a nagy esemény, addig lehet találgatni. Mindenki kedvére válogathat az
irányzatok között. Jó lenne, ilyen viccesre venni, de a CODA méltósága sem zavarna.

Köszi a videót, és a filmcímeket is!

Kép
Avatar
Gabóci5
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2016. február 27. 19:38

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Gabóci5 » 2016. november 9. 12:58

Rita! Köszönöm. Nem tudom hogy maradt ki ez a kisfilm, csak most találtam rá. :-o Érdekes volt, elgondolkodtató, ha lehetne életünk végén mennyi és milyen kérdéseket tennénk fel magunknak, mire felismernénk a valóban lényegest. *-:) Ismerjük az intést: úgy élj, hogy semmit ne keljen megbánnod, ...de hányunknak sikerül ez?

A színész Daniel Lissing és a rendező Michael Goode

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13446
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: The Answers / Válaszok (2015)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. november 9. 17:17

Gabóci5 írta:Rita! Köszönöm. Nem tudom hogy maradt ki ez a kisfilm, csak most találtam rá. :-o Érdekes volt, elgondolkodtató, ha lehetne életünk végén mennyi és milyen kérdéseket tennénk fel magunknak, mire felismernénk a valóban lényegest. *-:) Ismerjük az intést: úgy élj, hogy semmit ne keljen megbánnod, ...de hányunknak sikerül ez?

Szia Gabi!
Olyan jó kis forgalom volt két egymást követő napon a The Answers és a CODA körül, hogy én
sem vettem észre, hogy kimaradt nálad ez a film.

Én is abba a mondatba kapaszkodtam bele, hogy "úgy élj, hogy semmit ne keljen megbánnod",
és máris fordítottam a The Answerst, nehogy megbánjam, hogy nem mutattam meg nektek
Mindenszentekkor, amikor oda illett a leginkább.

Örülök, hogy végül nem maradt ki nálad sem ez a kis rövidfilmecske. Igazán tetszett nekem is.

Itt pedig énekel Daniel Lissing:


Vissza: “Amerikai Egyesült Államok”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég