Van képem hozzá

Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10981
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. július 23. 17:08

Kép
Bármilyen furcsa-édes.Még azért várhattam volna vele.Megtanultam a leckét. :)
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1125
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. július 23. 19:39

Sziasztok. Örülök nektek. Itt volt tegnapelőtt egy kis eső, de mára megint csak meleg lett. Délelőtt elvittem a szemüvegem, hogy megcsináltatom a szárát. Nem lehet, igaz már eléggé régi, de mégis. elvittem a Reebook. cipőmet is mert eleresztette az orránál a ragasztás..... ma nem lehet, mert nedves ugye reggel kicsit megsuvickoltam. Cipész szerint kár volt, most nem fogja meg a ragasztó. Hazaérve leroskadtam mert fárasztó volt. Gyógyszertár is voltam közben, milyen magnéziumot vegyek. Eladó sorolja a gyártókat, ---- mondom nem vagyok kiváncsi rájuk, hanem melyiket Ne ... vegyem azt mondja meg. Szóval kerülte amire kíváncsi lettem volna. Hoztam csak valamit a B6-osat semmi esetre sem, kardiológus szerint hizlal.

Más: Ramos gyönyörű kutya, mióta nincs kutyánk, nagyon vágynék rá, most értem csak igazán Paggyt. Megnéztem a tornákat, nekem is beválhat egy-két gyakorlat. Ágikám, nagyon tetszik a farönk valami hasonlót én is csináltam,de ennyire nem tudtam a "ráncokat" megfesteni. Köszönöm szépen a látogatást az oldalamon.
Paggy örülök, hogy jöttél végre, csak gyógyulj, bár szépen felépítetted a gyógyulásodat, talán nem lesz gond. Ki vitte le Csokit ennyi ideig?
Kata most engem is megcsípett valami, ami fel is dagadt és piros is. Nem is beszéltem akkor még a derekamról, és a kézujjaimról. Ezt a meleget finom szólva nem díjazta.
Rita, gyalogolsz ebben a meleg időben is? Vagy kiválasztod a reggeli időpontokat. Kirándultál-e valahova, mintha rémlene. Szóval lemaradtam talán valamiről. Lilyke fotóit láttam, édes szép kislány.
Nemrég majdnem feldobta talpát a gépem, nem szerette a nagyon meleg napokat, persze nekem akkor kellett a legjobban. Csak a legszükségesebb helyekre mentem, közben rámjött a festési láz is. Most is, de lusta vagyok előpakolni. Na most megpróbálom elküldeni.
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1125
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. július 23. 19:48

Kép

Kép

Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2691
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2024. július 23. 19:56

Lányok, csak bejelentkezek, mert szenvedek kicsit. Vihar volt nálunk, Ramos ilyenkor borzalmasan fél, egyedül voltam itthon, kétszer ráugrott a fájós térdeimre, meg kicsavarodott a csipőm. Nagyon mérges vagyok, mert a férjem keddenként jár kártyacsatázni és mostanában keddenként van dörgés villámlás. Magyarán szivok, mint a torkos borz jelen pillanatban.
Örülök mindenkinek, aki itt van.
Ritát én is hiányoltam....
Ildikó Magnerotot vegyél. Drága, de nekem a kardiológus azt mondta azt vegyem.
A cipőt nem hagytad száradni a cipésznél? Visszahoztad?
A göcsörtös fával kész vagyok, kasirozom, majd viszem kereteztetni, mert kár lenne érte, ha nem lenne bekeretezve.
Paggy, de jó, hogy jösz te is. Ekkora dinnyét termesztettél! De jó!!
Hát meg nem modntam volna, hogy édes, ahogy kinéz. Na de ez szuper , ha tudsz belőle enni, mert az.
Lakásfelujjitás. hát gyorsan legyen rendben, kivánom neked.
Csoki és a banda hogy van?
Hétvégén Lótusz napok. Nagyon várjuk már, nem igazán vagyunk toppon a bajainkkal, de a lelkesedésünk töretlen. Nem ir esőt sem, igy nagyon jól kell majd sikerülnie. Bár a tavalyi monszun után már nem érhet bennünket meglepetés, meg mindig úgy készülünk, hogy azonnal pakolja mindenki a saját cuccát, mentjük a dolgainkat, és nem lesz gond, ha esne se.
Itt most nem tudom mennyi eső esett, mert három órát küzdöttem Ramossal.
Most fekszem le és filmezek.
Holnap de. nem lesz áram, igy kaját is hozunk. Van itt egy Falusi tekercs nevezetű gyorsétterem. Nagyon kis hangulatos, és úgy főznek, hogy még a férjem is megeszi. Az egyik vendégem ajánlotta. A kiszolgálók fekete szakácsruhában vannak, és tényleg jó a kaja. Van ott minden. Vegán dolgok, sütemény, sokféle étel, van pl. pacal, halászlé, körömpörkölt, főzelék...
Amikor elestem az egyik vendég ajánlotta, nem is drága, sokat adnak, egy egész adagból van vacsira is, és ha szükség van rá, akkor innen hozunk.
Megyek csinálok valami vacsit magamnak, mert eddig ezt sem tudtam, meg tényleg fekszek, pihentetem a lábam. Ma még bőgtem is, el vagyok keseredve néha,, hogy egyszerűen a kezelések után mindig történik valami .
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2691
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2024. július 23. 19:57

Ildikó, most látom a képeid. Nagoyn-nagyon tetszenek!! :-)
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2691
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2024. július 23. 19:59

keret nélkül az Öreg fa

Kép
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. július 24. 20:54

Írtam a napokban, és ma is, és megint nem küldte el. Illetve nem jelent meg.
Meg van kergülve a fórum, mert még egy magán levél sem ment el pedig regisztrálva vagyunk mindketten. Ja és a bejelentkezésről már nem is beszélve... kíváncsi leszek ez elmegy e :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10981
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. július 25. 5:18

Sziasztok!Megnezesre ajanlom
Jozan, ertheto, elgondolkodtato.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10981
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. július 25. 5:45

Nem vallasos!
Valasztottam en is par konyvet a parom konyvtarabol.
Tudjatok, irtam,ezekbol a konyvekbol. tartunk magunknak a tanitvanyaimmal "felolvaso estet".
Novemberben lesz az elso es en kezdem.Egy este ketten fogunk felolvasni.A 2 felolvasas kozott beszelgetunk, teazgatunk.Azert en kezdem, hogy megadjam a hangulatst.Hozom majd izelitot a muvekbol.
Nezzetek be Dorinahoz, megint erdekes filmet forditott!
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10981
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. július 25. 7:45

Video valoban nagyon jo.Ezt azert irom le megegyszer, mert eloszor csak a feleig hallgattam meg, most viszont vegig.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. július 26. 19:25

Sziasztok lányok! Ma kimozdultunk egy kis minibevásárlásra, és fagyizásra.
Ma a levendula fagylaltot kostotuk meg és eperrel és almafagyival. az utóbbival passzolt a legjobban.
A levendulás alapja a tejszin.

Örülök Paggy bejelentkezésének, de most filmeztem a hazajövetel után egyet és máris este van.
Nálunk kezdődik az esti ceremónia.
Megnézem majd a videót. Jó lett az Aldis matrac, most a nyári oldala van fent. viszont csak 17 cm vastag és egy árnyalattal puhább a kelletténél. De amíg még mindig ezekkel a dögökkel is küzdünk addig nem akarok nagyon variálni.

Jó éjszakát mindenkinek! Még a facéra kiteszem a mai felhőképeket... mintha nekem táncoltak volna, hogy egy kicsit jobb kedvem legyen. Ui: Samunak megint mélypontjai vannak reggelre, úgyhogy mindig ágyhuzás stb.
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1125
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. augusztus 2. 18:51

Kedves Lányok, Elthan!
Hogy vagytok ezekben a meleg időkben, látom nem nagyon jöttök, én is így vagyok.
Ágikát láttam a festményeivel és festőtársaival együtt.
Ritával még a kanyarban sem találkoztam.
Paggykám hogy vagy? Mire lesz a felolvasós időtök addigra jól leszel.
Én csak megvagyok, de begyulladtak a forgók kezemben lábamban, gyógyszert szedtem, magamtól, még volt a régiből használt is, na nem egészen, de mit várhatok én magamtól, örülök, hogy ennyire is sikerült.
Nem jártam sehol sem, kivétel az egy hegyi menet, többször nem tudtam menni a hatalmas meleg miatt.
Festettem, tengert szerettem volna/sokáig vacakoltam vele, a tornyot is át kellett festeni, mert később kiderült kicsi lett az arányaihoz képest. Elfogadom, mert ennél jobb nem hiszem, hogy lesz. DE még gondolkodom.
Hogy van Samu, remélem bírja az időjárást.
Na most elviszem egy másik böngészőbe a leírtakat, mert nem hiszem, hogy innét sikerül elküldeni. Ja és közben az egerem is versenyfutást rendezett saját magával, megállíthatatlanná vált. Kell egy nagy generál a gépnek, közben kazánt is kell venni, háááát nem "ecccerű" az élet, de ez legen a legnagyobb bajom. Szép estét kívánok mindenkinek. Itt most felhők jönnek-mennek 2 csepp esővel. Kedves Lányok, Elthan!
Hogy vagytok ezekben a meleg időkben, látom nem nagyon jöttök, én is így vagyok.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. augusztus 3. 8:36

Sziasztok LÁnyok és Elhtan!
Tegnap elkapott bennünket a kiadós zápor, de mire hazaértünk rá 1o perc múlva el is állt.
A héten egyik nap összecsuklott megint Samu, de mivel be tudtam támogatni a szobába így nem hívtam mentőt. 96 volt a felső érték, nála ez már majdnem ájulásszint.
Itattam vele gyorsan egy jó kis hideg banánturmixot. Mondjuk éjjel még nem aludtam, csak másnak reggelre nyugodtam meg teljesen.
A tegnapi vizes kalandot élvezte, ekkora elázásban nem volt még része. :)) .
Most meg akkora szél van hogy ezért nem fogunk kimozdulni. Talán később.
Egy két dolgot kellene vennünk, apróságok, de főzési alapanyagok.
Egyébként Ildikó, nem csodálom a fájdalmaidat, mert nekem is berobbant a nagy melegben a köszvény. Ráadásul a derakam csak hab volt a tortán. Mindezek mellett a sok ágyhúzás.
Megvettem ezt a méhméreg kenőcsöt, mert már tényleg mindent kipróbáltam és használom is ha nem is napi 3-szor a dolgokat, de úgy voltam a gyógynövényes szerekkel, hogy már ott is illatozok tőle ahova nem kentem. :))

Samunak már beadtam a reggeli gyógyszert, de mivel nagyon későn aludt el velem együtt, így nem tudom megette e már a reggelit. Megyek is terepszemlére!
Mindenkinek szép hétvégét! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13536
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2024. augusztus 4. 18:57

Sziasztok Kislányok!

Nagyon régen nem jártam itt, valahogy nem akaródzott jönni. Minden nap beléptem, hogy az új regisztráltak azonosítóját
aktiváljam, de beljebb nem jöttem, nem olvastam, nem írtam. Most itt vagyok és írok, de olvasni csak ezután fogok. Olyan
fura így fordítva, de azt éreztem, hogy ha az olvasással kezdem, szokás szerint annyi mindenre akarnék reagálni, hogy a felét
se lenne időm leírni.

Ha jól emlékszem, akkor írtam utoljára, amikor gyerekek megérkeztek hozzám. Másfél hétig voltak Miskolcon, majd együtt
jöttünk vissza Angliába. Azóta Lilyke nem jár óvodába, én vigyázok rá. Korábban kétszer is írtam, hogy megemelték az egyébként
is magas óvodai díjat, így egy csomó pénzt meg tudunk spórolni (kicsit több, mint egymillió forintot a szeptemberi iskolakezdésig).
Valamikor szeptember vége felé fogok hazamenni, mert kezdetben én fogom Lilykét iskolába hordani. Két hétig csak fél napra
kell bevinni a suliba, ezt a lányomék csak szabadsággal tudnák megoldani, márpedig a szabit a költözésre kell tartalékolniuk. Nagy
boldogság, hogy végre tudtak olyan házat venni, ami árban is jó, jó környéken is van, és nem kell rajta sokat újítgatni-javítgatni.

Most azért van időm írni, mert a többiek Manchesterbe mentek Melindáékhoz, aki egyetem óta a lányom barátnője. Már írtam,
hogy egy Lilykével egyidős kisfia van. A két gyerek nagyon szereti egymást, mindig várják a találkozást.

Talán két hét múlva elutaznak a lányomék a vejem édesanyjához, akkor írok többet, és képeket is rakok majd ki. Katáét is.

Remélem mindannyian jól-jobban vagytok! Mindjárt megtudom, mert kezdek olvasni.

Ui.: A nagy hőségből 14 fokos "őszbe" érkeztünk meg ide. Egy napig olyan nyomás volt a fejemben, hogy azt hittem, agyvérzést
kapok. Körülbelül még két hétig volt ilyen hideg (napot egy percre se láttunk, reggeltől estig szürke felhőtakaró volt felettünk),
aztán ide is megjött a nyár, de hőség nincs, az csak ritkán van Angliában, és ha van se tart hosszú ideig. Max. 24-25 fok van. Ma
például csak 19 fok volt, kellett egy vékony kardigán, amikor kimentünk.

A kép július 16-án készült:

Spoiler: mutasd
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10981
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2024. augusztus 4. 22:10

Sziasztok!Elolvastam,amit írtatok.Mindnyájunknak megvan a maga "hátizsákja".Erősen szívdobogást okozó lehet Samuval az összes történés.Még így távolból is el tudom képzelni.Csak együttérezni tudok veled Kata. :ympray:
Ildikó!Minden szép napnak örülhetünk.Szerencse,hogy jó emberek vannak körülöttünk És NEKED OTT VAN A FESTÉS!!Lehet,hogy írtam,itt az egyik idősebb kutyás társam,75 éves korában kezdett el festeni,most meg sorra kiállításai vannak.Hobbyfestő,de nagyon klassz képeket fest.
Rita!Várom a beszámolód a mostani angliai létről!Lilyke már nagy lány lett.Iskolás!!!Milyen ?Szoval hogyan alakul a természete?És Te elvagy a gyerekek gondozásával?Kata és Ildikó,sőt Ági is élet sűrűjének szereplői/ velem együtt/ .Te mintha, az optimizmusod miatt,elég jól meglennél.Ami nagyon klassz dolog!!! :-bd
Spoiler: mutasd
Furcsa most a világ,de annyi emberrel vagyok kapcsolatban,hogy nincs is időm nagyon elmélkedni a változáson.Csoki által új ismerőseim is lettek.Figyelnem kell,ne hogy újabb dolgokba ássam bele magam,ezért inkább csak közepesen felszínesen kell társalogjak.Az emberek nagy részének ez könnyebben megy,én fárasztó egy nő vagyok,azonnal érdekel a személyisége,vissza kell fogjam magam.
A lakás szétszedve,minden lassan megy .Festeni kell,parkettát csiszolni,a lakás villanyhálozatát felújítani,mindehhez pénz kell,így spórolok.Nem sok a nyugdíjam még az özvegyivel sem.Katás voltam magántanárként.Nem csaltam,nyáron tényleg nem volt bevételem,így 177000ft a nyugdíjam Ehhez jön a párom 232000ftjának jelenleg a 60SZÁZALÉKA,JÖVŐRE 30 SZÁZALÉKA.sZÓVAL SPÓROLOK.Alapvetően hetente 1x 5 percre felhívnak a lányomék.Az unokámmal 2 hetente 2-3 mondat szöveges üzenetet váltunk.Állítólag valamikor majd feljönnek.Többször megérdeklődték jól vagyok-e?Még mindig hiányoznak.
Közepesen jól vagyok.A tanítványaim jönnek,hívnak.A barátaim keresnek,jönnek.4 embernek viszek ételt.1 hajléktalannak,a fodrásznőmnek,a házban a házaspárnak és egy egyedülálló csajszinak.Nem állandóan,csak ha van kedvem.Csoki AJÁNDÉK,a nyulak helyesek,a teknős bölcs és vidám a macskáim jó fejek.a 17 éves macskám süket és olyan hangosan nyávog,ha akar valamit,hogy az utca végén is meghallják.Ő az,aki közös az első emeleti házaspárral.Ahogy öregedni kezdett, átköltözött hozzájuk,ott körülötte forog minden és nyugisabb,mint itt a többi állattal.Naponta 2x feljön,"ordibál" hogy ezt ,vagy azt adjak,majd lemegy.Különben meg elvagyok ,vidám is,aki bizakodik,hogy a rossz után mindig jobb jön.Mindenből lehet tanulni.

Jó éjszakát Lányok!
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1125
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. augusztus 4. 23:24

Sziasztok. Örülök, hogy írtatok. Lilyke jól megnőtt. Nem tudtam, hogy kint vagy Rita. Paggy jó,hogy te is írtál. Kata remélem nem jön elő újból a baj. Valamilyen csipésektől én is szenvedek, most éppen van egy, ha nem kaparom el, lassan elmúlik, bár mindent kenek rá, tudjátok csak bölcsőhájat nem, bár az is van a családunkban.
Majd holnap, v. holnapután írok talán többet. Jó éjszakát mindnyájatoknak.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. augusztus 9. 9:52

Sziasztok LÁnyok és Elthan !

De jó volt hogy olvashattalak benneteket! Egy kicsi javuló tendencia van, de még kicsit messze a teljes gyógyulás.
El sem hiszem hogy eltelt lassan egy hét. Most már behoztam különben a kialvatlanságomat.
Rendelnem kell a netről dolgokat, pontosabban a tescósból, mert nem tudok még kimenni saját magam miatt és Samu miatt sem.
Megyek is, mert meg kell nézzem mikor van szállítási időpont ami még a közelben van. :x :ymhug: :-bd :flower1:
Elthan
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2018. szeptember 9. 14:02
Tartózkodási hely: Győr

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Elthan » 2024. augusztus 9. 22:52

Sziasztok!
Paggy, nagyon sajnálom! Öszinte részvétem. Csak most olvastam mi történt.
Nálunk is vannak események, el vagyunk foglalva. Egyik fiam vett egy házat, papírokat intéztem neki. Illetve lakatos és asztalos munkát csinálom neki, itt-ott kőműves munkát. Szigorúan betartom az orvosi utasításokat, nem emelek nehezet. Malteres vödröt, kombinált gyalugépet nem emelgetem. Kertben is tevékenykedem. Fügét és csemegeszőlőket is szaporítottam. Feleségem Készített josta szörpöt (ezt csak én iszom, másnak nem ízlik, nekem finom), menta szörpöt. Eper és sárgabarack lekvárt, savanyúságokat uborkából, hagymából, paradicsom levet is tett el. Én termelem, Ő feldolgozza.
Preobrazsényie szőlő leérett, most a Galahad szőlőt esszük 1-1,5 hét múlva a nyári muskotály, utána a többi fajták érnek.
A japánokkal tartom a kapcsolatot Misae most volt covid-os, annak ellenére, hogy 7 oltást kapott! 10 napig feküdt vele. Bosszankodik, a lánya ott hagyta az egyetemet és összeköltözött egy fiúval. Mikonak anyja és apja is lebetegedett. Egyedül gondozza őket és dolgozik 2 munkahelyen is. Mindig fáradt, keveset beszélünk. Néha azért rám ír.
Én anyám övsömörös lett, utána meg elesett és kimet a válla. Mivel sem öcsém és sem a húgom nem beszél vele, ezért mi gondozzuk. A feleségem és a két fiam, néha a kislányom, illetve én. Mindenesetre a türelmünket próbára teszi. Állandóan telefonál és minden azonnal kell neki. Feleségem főz rá, áthordjuk, de rendszeresen kritizálja. Megint hús, én nem így szoktam csinálni, stb. Hajnal 5-kor felhívott, hogy éhezik. Ami azt jelenti, hogy tele volt kajával, de megkívánta a tepertőt és egy marékkal megevett volna, de nem volt otthon neki. Kicsit felkaptam a vizet, hogy hajnalban honnan szerezzek neki, egyen mást. De azokat nem kívánja. Válogatósabb, mint egy gyerek. Fiam vitt neki, mikor hazaért az éjszakai műszakból. Az mesélte, hogy tele van a hűtője, mert bevásároltunk neki. minden másnap megy hozzá a fiam, előtte telefonál, hogy mit kér. Egy héten egyszer én viszem be Győrbe vásárolni.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. augusztus 11. 10:01

Sziasztok! Hú Elthan! Ez aztán a kálvária, de jó volt olvasni a jó dolgokat is. Elképzelem az érő gyümölcsök illatát.
Japán ismerőseidnek is gyógyulást is kitartást! Mindig izgulok értük ismeretlenül is, ha valami erős dolog készülődik náluk.
Remélem nem jön be a belengetett rendkívüli földrengés.

Anyukánál meg kezdődő demencia kezd eluralkodni! Pont mint apumnál. Én is elláttam, és mégis azt hazudta, hogy nem viselem gondját. Naponta 3 szor mentünk hozzá Samuval Örkénypusztára.!!
Elfelejtette megenni pl. az ebédet. Közben a telefonban meg azt mondta hogy megette, de most ezt és ezt kíván.
Rohantunk venni, és vittük amint volt busz, de néha rámparancsolt hogy azonnal menjek és persze olyankor taxi.

elkezdett lebénulni pl a lába. Volt hogy mentőt hivott magára mert elesett és nem tudott felállni. Ha elég ereje volt visszamászott maga az ágyba. Ja!! És a párna alatt kés volt, úgy aludt.
Azért is nem mertünk többek között ott aludni, nehogy a Samut vagy engem megsebezzen, ha felriad és azt hiszi betörők vagyunk! Szóval nehéz helyzet!
Megyek Samuhoz, itt most ennyit tudtam ülni, hogy benézzek! :x :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
dorina
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2018. február 25. 5:11

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: dorina » 2024. augusztus 11. 13:58

Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1125
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. augusztus 11. 21:02

Dorina, köszönöm szépen a teaültetvényes fordítást. Nagyon szép táj, és ismertető is.
Még nem tudtam végignézni, mert oly gyorsan jön a felirat, hogy meg kell állítanom a képet, hogy elolvashassam. De majd meglesz.

Köszönöm mindnyájatoknak a jelentkezést, Katáéknak gyógyulást.
Ritának a fotókat, főleg Lilykéről.
Paggynak a terveket, hogy tudja mit csináljon a jövőben.
Elthánnak gyógyulást és türelmet.
Áginak a szépséges Ramos képet is.
Bírjátok el ezt a nagy hőséget.
Vannak akik régen jelentkeztek pl vidéki Éva.
Szép estét, locsolás után jöttem.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. augusztus 12. 9:30

Sziasztok! Máris 29 fok van, úgyhogy felköthetjük azt a bizonyos...
Köszönöm az újabb bejelentkezéseket, jó olvasni. Szép hetet mindenkinek, a nyaralóknak meg csodás időt bárhol vannak! :x :ymhug: :-bd :flower1: :littlehearth:
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1125
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. augusztus 22. 21:02

Sziasztok. Remélem kicsit mindenki fellélegzett a hőmérséklet csökkenésével. Legalábbis nálunk egy kis változás történt.
Most csak pár sort írok, mivel az egyik problémám rendeződött itt a neten, hátha az üzenetem is elmegy. Próba.
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2024. augusztus 23. 11:32

Sziasztok! Nálam a képek nem mentek át! szép napot mindenkinek! :ymhug: :x :D x_x
Avatar
nildiko
Hozzászólások: 1125
Csatlakozott: 2016. február 28. 15:32

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: nildiko » 2024. szeptember 3. 17:49

Sziasztok, hogy vagytok ebben a rekkenő hőségben. Megpróbálkozom az írással, látom milyen régen volt beírás. Nem mintha történt volna valami rendkívüli velem, de ne is legyen,ha csak valami jót nem kapok, amire vágyom. Nem anyagi dolog.
Látom Samut FB-on, néha Ágit is.
Szeptember végén lesz megint amatőr kiállítás, sokféle témában. Még nem tudom benevezek-e.
Témák: Család, /itt most mit lehet festeni? Arcokat ember alakokat stb. A másik természet, fák virágok, Nem is tudom milyen cím alatt írták.
Próbálkoztam absztrakt képpel, félig van kész, tovább nem jutottam, vasárnap még lehetett jelentkezni Kinvához ebben a témában, beiratkoztam, de most éppen csal az elméleti rész van fent, nekem segítség kellene a kép többi részéhez. Na majd meglátjuk.
Ma hegyi túrám volt kitakarítani a nagymama házát, amit apám hagyott rám. Nagyon szerettem, míg a férjemmel jártunk, de most már nehéz. Barátnőm el szokott velem jönni, de mióta a kovidos oltás után meghalt így már csak magam. Lányomat nem érdekli, fiam lebetegedett. Ugye nem vagytok betegek, Paggyra is sokat gondolok. Rita gondolom nem ér rá, majd csak jön, valami csodafotókkal, amikor hazajön.
Vigyázzatok magatokra. Most próba, megy elmegy, vagy az éteré lesz.

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég