Go Princess Go (online is nézhető)

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 23. 19:24

Szia Mona! Szeretem, hogy ennyire tudsz lelkesedni! Biztosan így van ez az élet más területén is.
Magamból indulok ki, én is tudok, és imádok is lelkesedni, belevetni magam bármibe, ami felkelti
az érdeklődésemet. Jó dolog nagyon! Sosem unatkozom.

A császárral nagyon meg vagyok elégedve, és mióta tudom, mi van a 27. részben, azóta PP-gel is!
Jó irányba haladnak a dolgok! Csütörtökön együtt fogunk örülni.

Füleske nagyon jól kijön a párjával. A lány ugyanolyan habókos, mint ő. Zsák a foltját. Lu Li és a
Második herceg házassága terén egyelőre nincs előrelépés, valahogy elfelejtődött. Jó, hogy mondod!
Csak lesz folytatása.
A neten megnéztem a duriánt, de élőben még nem láttam. Valóban büdös de nagyon hasznos. Fájának
szinte minden részét használják a természetgyógyászok.
A Kisherceget a 27. részben mutatják majd, cuki nagyon.
A 24. rész végét a cenzúra egy nyisszantással levágta. Szép szerelmes jelenetet lehet látni, de ettől
sokkal vadabbak vannak nyugati filmekben.
Én is azon a véleményen vagyok, hogy a színek rettentően feldobják a sorozatot. Miközben nézem,
kellemes érzések kerítenek hatalmukba.
Nemrég jutott eszembe, hogy PP-nek szinte végig meztelen a válla, és a dekoltázsa olyan mély, hogy
koreai sorozatokban ilyet soha nem lehetne látni.

Örülök, hogy "rákaptál" az együtt nézésre! Én is nagyon szeretem, hogy megosztjuk egymással az
élményt. Keseregni, bosszankodni, lelkesedni, gutaütést kapni, örömködni együtt sokkal jobb, mint
egyedül. Nekem meg plusz energiákat biztosít a ti jelenlétetek, véleményetek.

Szép estét kívánok!

Lu Li az első ázsiai, akinek a hangos sírásától nem kapok gutaütést:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 23. 20:04

Mona, a honlapomon írtam magamról pár dolgot. Belinkelem neked, hogy ide ne kelljen újra
bemásolnom. Itt írok többet között arról is, hogy tanítóként kezdtem, és tanárként folytattam
a pályafutásomat.

http://ezoritusubs.com/about/

Mindig azt mondom, hogy egy családanya számára nincs jobb hivatás, mint a tanítás, mert a
saját gyermekeire is több időt tud áldozni, és itt most a szünetekre gondolok, és persze arra
is, hogy nem reggel hatra jár dolgozni. De elhivatottság, és rátermettség nélkül ezt sem lehet
csinálni, mint ahogy mást sem.

Sikeres tanévkezdést, és jó tanulást kívánok! Üdvözlöm a szüleidet!

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 23. 20:59

Mona, azt még elfelejtettem mondani, hogy a My Little Princessről még
mindig semmi hír. Azt gondolom, hogy már nem is lesz. De ha mégis,
boldogan fogom lefordítani. Én is nagyon szeretném!


Kép
Mona
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. április 30. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Mona » 2016. augusztus 23. 22:28

Kedves Rita!Itt is vagyok,megnéztem a 23-24.részt.Fú hát nem is tudom mit mondjak!SPOILER Ami a 23.részben nagyon tetszett az az hogy a Császárnak nagyon izlett a duriános kása,a faarc után látni egy hú de finom ez az étel,eltúlzott arckifejezést,rettentő vicces volt,szétnevettem magam =)) meg hogy elküldte áspist egy szem mozdulással,azon is szétnevettem magam =)) Mindketten hogy akarták hogy menjen már el.Szerintem a részeges herceg (bocsi nem tudom hányadik),egész jó fej,meg füleske is,de a kilencedik herceg,most nagyon nem szimpi.Ja és még az volt a részben kissé vicces,pedig azért rengeteg komoly témáról is szó volt. Mikor Lu Li nevetett, gondoltam milyen vidám mindig erre kiderült hogy szeret sírni,nem is akár hogy ;). A 24.részben nagyon tetszett:Az elején mondom,na mindjárt jön a romantikus jelenet,az persze nem jött. :) Eszembe jutott először az is,hogy hagyja már abba a szövetségesdit,és legyen már őszinte a Császárral,meg nem veszi észre hogy nem tud neki ártani.Na ez történt ahogy gondoltam.Hú a Császár ittasan félelmetes volt,egyébként is kissé félek ha valaki ittas,nem csoda hogy mindenki hogy megillyedt,kint a palota előtt,mert tört-zúzott.Na ekkor olyan érzelmeket lehetett látni rajta hú.Egy darabig azt hittem,hogy most bántani fogja ZPP-t,de amikor eldobta a kardot kissé megkönnyebültem.Aztán milyen jó is volt a romantikus rész,meg annyira jó hogy a császár nem tudná őt bántani.(ezt leírtam már 2-szer de mindegy) Azért itt is látszódott rajta sok érzelem,plusz örülök hogy nem csak egy csókot láthattunk aztán fal és ennyi,éljen a webdrama. :x Annyira örülök hogy ezekben a részekben már nem volt annyi poén,mert már vártam ennél a sorozatnál mikor lesznek a mélyebb dolgok.(eddig is szerettem a vicces részét is,de jó hogy így váltakoznak a szomorú-boldog-vicces jelenetek)Most mintha PP is érezne már valamit a Császár iránt. SPOILER vége.
Közben rájöttem ilyen muszlimfüggönyöm nekem is van itthon,nagyon hasonlít azokra a függönyökre,pont a szobámban sárgás-arany és tényleg barátságossá teszi.Jó lenne még több ilyen függöny.Ennyit a függönyökről.
Na a 24.részben történtek után,nagyon kiváncsi vagyok a 25.részre!Még jó hogy azt már lefordítottad,így nem kell annyit körmöt rágva izgatottan várnom,hogy mi lesz ezután,mert azért a dolgok nem tisztázódtak..Holnap reggel meg is nézem.Ha ma olvasod Jó éjszakát,ha holnap Jó reggelt!Nem terveztem fél 11-ig ezt írni,de nagyon tetszett.És amiket írok azok egyre hosszabbak,remélem nem baj. :-o
Avatar
annamama
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2016. február 28. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: annamama » 2016. augusztus 23. 22:32

..Kedves Rita ezt találtam....belinkelem hátha használhato 5 részig van fent......
Mona
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. április 30. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Mona » 2016. augusztus 23. 22:42

Kedves Annamária!Èn is örülnék ha Ritának jó lenne!A youtubosok meg feltöltenék végig és nem törölnék le,boldog lennék. :-bd
Mona
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. április 30. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Mona » 2016. augusztus 24. 8:54

Jó reggelt mindenkinek!Kedves Rita! Először is hálásan köszönöm a feliratokat!Megnéztem a 25.részt is és hát hú SPOILER:Nagyon tetszett hogy a szerelmi jelenet után PP úgy tűnik szereti a császárt.Meg én arra gondoltam a császár nem fog emlékezni az egészre,mert részeg volt vagy ilyesmi,de szerencsére nem ez lett. :ymapplause: Az is tetszett,hogy nagyon őszinte érzelmei vannak PP felé.Az azért milyen vicces volt hogy egyik sem akart a másikhoz menni,mert biztos rosszul élte meg. :)) Meg a pattanások,nem tudom mit gondoltak a kínaiak,de a rúzsfoltok vagy púder inkább valami szeplőre vagy esetleg bárányhimlőre hasonlítottak. :) Na meg hogy sajnáltam Áspist,gondoltam azért mérget nem érdemel.Szerencsére felébredt és jó messze ment a palotától,remélem nem is jön vissza.Jobban járna ha újragondolná az életét,megváltozna és másba szeretne bele.Nagyon kiváncsi vagyok mit tervezhetnek a kilencedik hercegék és mit a császár,úgyhogy izgatottan várom a folytatást és már csak egyet kell addig aludni. :-bd Spoiler vége
Hogy Peter Shengnek milyen jó hangja van!Tényleg sajat költségén vette fel a dalt stúdióban?Na ez után a sorozat után tuti megnézek valami műsort,amiben szerepelnek a színészek,hogy lássam Petert nevetni.Most nem írtam,annyira hosszút,de ma még jövök,és írok. :-bd
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. augusztus 24. 11:18

Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket és a vágatlan 24. részt.Nekem még mindig nagyon tetszik és egyre jobb lesz.Nálam bekerült a nem letörlendők,többször nézősök közé.Jó,hogy a császárnak már nem csak a faarcát láthatjuk.A szemével eddig is sok mindent ki tudott fejezni.Egyik kedvencem az a félmosoly,amikor az alvórendnél PP bemegy az ágyas szobájába és számon kéri a császárt és az fölé hajol, PP pedig gyorsan felugrik és elmegy.
Örülök,hogy PP is kezd megváltozni.További szép napot kívánok. :D
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. augusztus 24. 12:36

Rita írta:
boszorkany írta:Szia Rita!
Nezegetem a GPG-ot,azert irom igy,mert kisse beteg vagok.Nem tudok sokaig a gepnel ulni,a nyaki fajdalmam miatt.
Ettol fuggetlenul tetszik amit latok. ;) Most ertem el a 17ik reszhez.
Koszonom Neked a forditasokat,Krisztinek meg a szep szoveget,a szep zenehez. :-bd
Szep hetet kivanok Mindnyajatoknak.

Szia Éva! Gondoltam, hogy valami nincs rendben, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztél!
Nagyon sajnállak! Gondolom, ez az évtizedek óta tartó kézimunkázás következménye
is lehet.

Mielőbbi jobbulást, gyógyulást kívánok!

Nagyon szívesen a feliratokat! Jó szórakozást! Hátha a nevetés gyógyszerként hat
nálad is!


Kép
Kép

Kedves Rita!
Koszonom az egyutterzo soraidat. @};-
Nemcsak a kezimunkaban,az aktiv munkas eveimben is eleg sokat "hajtottam" fejet. ;) A hosszu evek soran elkoptak a nyakizuleteim is,de valoban az utobbi 3 honap betett neki.Ma voltam az orvosnal,a diagnozisa,arthrozis ez is.Ennyi erovel a szomszedasszonyomnak is fizethettem volna a vizitdijat, :)) mert o is ezt mondta 2 nappal ezelott.Ajanlott egy nyakparnat,amit o is hasznal,(ide is adta),kozben vettem magamnak egyet.Cserenyemaggal van megtoltve,fel kell melegiteni es a nyakamba tenni.(a doki is ajanlotta)Most valamivel jobb egy kicsit,de mar nem lesz sosem az igazi. :(
Igazad volt,ha nem is gyogyitott a nevetes,de jolesett. :) Foleg ket jeleneten nevettem nagyot,az egyik amikor YY olvas,a haja felkotve a plafonra =)) ,a masik,amikor a csaszarne talizmant varr a csaszarnak es a vegen mind a tiz ujja be van kotve. :)) :))
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 24. 17:47

Kedves Mona! Mindig jót nevetek az aggódásodon, hogy túl sokat írsz. Egyáltalán nem baj, hogy
egyre hosszabbak a hozzászólásaid, sőt, nagyon örülök neki! Sajnálom is, hogy én nem tudok ilyen
hosszan válaszolni neked. Mindenkinek írok valamit a saját gondolataimból, és egyre kevesebb
marad, csak újra és újra ismételni tudnám magam.

Igen, a Császár azt gondolja magában, hogy ha nem kellett neked (mármint PP-nek) a simogatós,
ölelős császár, akkor megkapod a faarcút, az Áspissal megtűzdelve, edd meg, amit főztél!
Egy ideig kétségem volt, hogy sikeres lesz-e a taktika. PP össze-vissza reagál, soha nem tudom
kiszámítani. A 27. rész több szempontból is fordulópontot jelent PP életében, és olyan szépen
a helyére kerül minden. Nagyon jó lesz! Holnap láthatjátok majd!

A szövetségesditől már égnek áll a hajam, és jelenleg el sem tudom képzelni, hogy PP hogyan fog
tudni visszalépni az egésztől. Már a hegyen megfogalmazódik benne, hogy rossz lóra tett.

A mérgezett bor nagyon nem illett a képbe, nem tudtam elképzelni a Császárról, hogy csak úgy
az életét vegye valakinek. Szerencsére nem kellett csalódnom benne.

Qi Sheng maga fogja vezetni a sereget az északi-sivatagi háborúba. A Kilencedik tisztában van ezzel,
szerintem merényletet terveznek a Császár ellen.

Ebben a videóban láthatod több műsorban is szerepelni Peter Shenget. Tud mosolyogni, de nem
egy vigyorgós fajta, az rögtön látszik. Crystal Zhang nevet mindkettőjük helyett:

Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 24. 17:53

annamama írta:..Kedves Rita ezt találtam....belinkelem hátha használhato 5 részig van fent......

Kedves Anna! Aranyosak vagytok, hogy ti is figyelitek a My Little Princess-t! Sajnos nem sokra
megyünk a youtube-ra feltöltött öt résszel, mert csak az első kettőnek van teljesen kész angol
felirata, a harmadik rész félkész, a 4.-5.-nek pedig nincs elkezdve a fordítása. Ezeket a vikiről
mentették le, és tették fel a yt-ra. Nem tehetünk mást, csak várunk, hátha....

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 24. 18:02

Vaskica06 írta:Kedves Rita!
Köszönöm az újabb részeket és a vágatlan 24. részt.Nekem még mindig nagyon tetszik és egyre jobb lesz.Nálam bekerült a nem letörlendők,többször nézősök közé.Jó,hogy a császárnak már nem csak a faarcát láthatjuk.A szemével eddig is sok mindent ki tudott fejezni.Egyik kedvencem az a félmosoly,amikor az alvórendnél PP bemegy az ágyas szobájába és számon kéri a császárt és az fölé hajol, PP pedig gyorsan felugrik és elmegy.
Örülök,hogy PP is kezd megváltozni.További szép napot kívánok. :D

Kedves Ica! A 25. és a 26. rész komolyra sikerült, kezdtem kicsit megijedni. De a 27. epizód
mindent visz! Mindjárt Ti is meg fogjátok látni, mert kiteszem őket. Sajnos csak két részt
tudtam lefordítani, de mivel holnapra sem lesz belőle három, nincs miért tartogatni. Kiteszem,
minél hamarabb lássátok!

Annyira jól végződik a 27., hogy már megint elkezdett valami dünnyögni a fülembe: "Jön a
fekete leves!"

Nagyon szívesen a fordítást! Örülök nagyon, hogy ennyire tetszik a sori! Nekem is!

Az "ezerkarú páva" táncáról, és az őrült Második hercegről még nem is beszéltünk:

Kép
Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 24. 18:19

boszorkany írta:Kedves Rita!
Koszonom az egyutterzo soraidat. @};-
Nemcsak a kezimunkaban,az aktiv munkas eveimben is eleg sokat "hajtottam" fejet. ;) A hosszu evek soran elkoptak a nyakizuleteim is,de valoban az utobbi 3 honap betett neki.Ma voltam az orvosnal,a diagnozisa,arthrozis ez is.Ennyi erovel a szomszedasszonyomnak is fizethettem volna a vizitdijat, :)) mert o is ezt mondta 2 nappal ezelott.Ajanlott egy nyakparnat,amit o is hasznal,(ide is adta),kozben vettem magamnak egyet.Cserenyemaggal van megtoltve,fel kell melegiteni es a nyakamba tenni.(a doki is ajanlotta)Most valamivel jobb egy kicsit,de mar nem lesz sosem az igazi. :(
Igazad volt,ha nem is gyogyitott a nevetes,de jolesett. :) Foleg ket jeleneten nevettem nagyot,az egyik amikor YY olvas,a haja felkotve a plafonra =)) ,a masik,amikor a csaszarne talizmant varr a csaszarnak es a vegen mind a tiz ujja be van kotve. :)) :))


Kedves Éva! Ha addig sem a fájdalommal törődtél, amíg a GPG részeit nézted, az már jó dolog!
Sajnálom, és tudom, hogy születésünktől fogva csak kopunk, romlunk, de legalább ne járna nagy
fájdalommal. Örömmel olvasom, hogy kicsit jobb már a helyzet. További gyors javulást kívánok!

Már kitettem a következő két részt. Nézd meg, hátha segít egy kicsit!

Végre eljött ennek a jelenetnek is az ideje. Mióta szemezek vele a neten. Jó lesz!!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 24. 18:30

Mivel ma már nem tudok még egy résszel elkészülni, ezért felesleges holnapig
várni e két felirat kitevésével, és különben is annyira jó a 27. rész, hogy azt
minél hamarabb látni kell. Megkönnyebbült szívvel sokkal könnyebben kibírjuk
a következő feliratok érkezéséig!

Jó szórakozást a két újabb epizódhoz!


A cuki Kisherceg, Hao Er (a szeme tényleg az anyjáé):

Kép
Avatar
chain
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2016. február 28. 14:50

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: chain » 2016. augusztus 24. 18:31

Üdv.
Köszönöm szépen a 26-27.részek feliratait.
Kellemes napot kívánok.
Mona
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. április 30. 17:38

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Mona » 2016. augusztus 24. 19:01

Kedves Rita!Juhú két új rész!Ha ezt tudom.
.Èn ezeket sajnos csak holnap reggel,de legalább frissen,üdén tudom megnézni.Biztos nagyszerű részek lesznek!
Avatar
Vaskica06
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:58

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Vaskica06 » 2016. augusztus 24. 19:05

Köszönöm az újabb két részt.Megyek is és nézem. :D :D :D
Avatar
virag1
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2016. február 28. 21:30
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: virag1 » 2016. augusztus 24. 20:18

Kedves Rita !

Köszi a ujabb két rész foridtását.
Ha ennyi akkor ennyi , nem türelmetlenkedem. Munka mellett igy is nagy köszönet jár neked.
Ahogy belenéztem kezd a csárári pár összerendeződni, de még meg kell biztos élni ahogy irod a fekete levest.
Minden jó ha a vége jó.

A My Little Princess meg előbb utóbb csak erlőkerül majd akkor........................jár neküknk.

Jó hétvégét. :movingflower: :movingflower:
Avatar
boszorkany
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2016. április 24. 12:13

Re: Go Princess Go (2015-2016) (25/36)

HozzászólásSzerző: boszorkany » 2016. augusztus 24. 22:08

Rita írta:
boszorkany írta:Kedves Rita!
Koszonom az egyutterzo soraidat. @};-
Nemcsak a kezimunkaban,az aktiv munkas eveimben is eleg sokat "hajtottam" fejet. ;) A hosszu evek soran elkoptak a nyakizuleteim is,de valoban az utobbi 3 honap betett neki.Ma voltam az orvosnal,a diagnozisa,arthrozis ez is.Ennyi erovel a szomszedasszonyomnak is fizethettem volna a vizitdijat, :)) mert o is ezt mondta 2 nappal ezelott.Ajanlott egy nyakparnat,amit o is hasznal,(ide is adta),kozben vettem magamnak egyet.Cserenyemaggal van megtoltve,fel kell melegiteni es a nyakamba tenni.(a doki is ajanlotta)Most valamivel jobb egy kicsit,de mar nem lesz sosem az igazi. :(
Igazad volt,ha nem is gyogyitott a nevetes,de jolesett. :) Foleg ket jeleneten nevettem nagyot,az egyik amikor YY olvas,a haja felkotve a plafonra =)) ,a masik,amikor a csaszarne talizmant varr a csaszarnak es a vegen mind a tiz ujja be van kotve. :)) :))


Kedves Éva! Ha addig sem a fájdalommal törődtél, amíg a GPG részeit nézted, az már jó dolog!
Sajnálom, és tudom, hogy születésünktől fogva csak kopunk, romlunk, de legalább ne járna nagy
fájdalommal. Örömmel olvasom, hogy kicsit jobb már a helyzet. További gyors javulást kívánok!

Már kitettem a következő két részt. Nézd meg, hátha segít egy kicsit!

Végre eljött ennek a jelenetnek is az ideje. Mióta szemezek vele a neten. Jó lesz!!


Koszonom Ritam,remelem lesz nagyobb javulas is szamomra.Megyek is letoltom a "gyogyirt",amit te biztositasz nekem. :flower1: @};- :littlehearth:
zsuzsianyu2
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:39

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: zsuzsianyu2 » 2016. augusztus 24. 22:22

Kedves Rita ! Köszönöm a 26- és 27. rész fordítását! Fantasztikus volt a sorozat egy cseppet sem veszített a lendületéből volt olyan jelenet amit többször végig néztem ..az edzés és a tánc volt a csúcs :D de a legmeghatóbb a felismerés a szerelemre :littlehearth: és annak elfogadása ..nagyon tetszett.. :x Köszönöm szépen ! :-bd
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 25. 6:15

Kedves Chain, Mona, Ica, Virág, Éva és Zsuzsi!

Nagyon szívesen az újabb két részt! Remélem nektek is annyira tetszett a 27., mint
nekem! Csak ahogy írtam, túl szép volt. A sorozatokhoz szokott lelkem riadót fúj.

Aki még nem látta, annak jó szórakozást!


A Kilencedik nem komplett:

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
csabamama2
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2016. február 29. 7:49

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: csabamama2 » 2016. augusztus 25. 6:21

Rita Kedves!

Köszönöm szépen a Go....26-27. részének a feliratát. Belenéztünk a kis unokámmal a Masha-animációs filmbe, jaj nagyon aranyos ez a film, tetszik nekünk köszönjük szépen a munkádat!:-)) Üdv. Ildikó :ymhug:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 25. 6:22

chain írta:Üdv.
Köszönöm szépen a 26-27.részek feliratait.
Kellemes napot kívánok.

Szia! Nagyon szívesen az újabb két részt!

Szép napot kívánok!


Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 25. 6:27

Mona írta:Kedves Rita!Juhú két új rész!Ha ezt tudom.
.Èn ezeket sajnos csak holnap reggel,de legalább frissen,üdén tudom megnézni.Biztos nagyszerű részek lesznek!

Kedves Mona! A sötétebb 26., és az idegnyugtató 27. jól kiegészítik egymást.
Szép emlékekkel várhatjuk a vasárnapot.

Még egy kép Hao Erről:

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13525
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Go Princess Go (2015-2016) (27/36)

HozzászólásSzerző: Rita » 2016. augusztus 25. 6:32

Vaskica06 írta:Köszönöm az újabb két részt.Megyek is és nézem. :D :D :D

Nagyon szívesen! Jó szórakozást!

Kép

Vissza: “Kína”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 40 vendég