Van képem hozzá

Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 10. 16:09

sziasztok! Sikerrel vettük a mai akadályt, szerencsénkre nagyon kedves volt a gyámügyes hölgy, pedig első telefonos benyomás alapján igencsak tartottam tőle... Bár lehet csak rossz napja volt!.. a lényeg, hogy mindent rendben talált!
Hozom majd a képeket is.
Most pillanatnyilag a szó szoros értelmében ki vagyunk merülve, gyorsan megettünk két fánkot tejjel, amit reggel hozott a barátnőm cserpes 2.8-as olyan finom hogy csak... Úgyhogy most nagyon jólesik.

Csak amikor hazaértünk nem tudtam hirtelen a sorrendet, hogy a Samut a ruhanemüt vagy mit tegyek a mosógépbe előbb, de aztán kiegyeztünk a kád a Samué a ruhák már mosásban, a cipő kiöblítve, aztán majd következik a másik garnitúra!

Levágattam a hajam, a Samuét meg én megcsináltam itthon. Ennyit a mai délutáni eseményekből. :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 10. 17:55

nem éppen érkezési sorrendeben a mai képek!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 11. 8:30

Kata, de jó, hogy letudtad a gyámügyet! Tudom, hogy ez az egyik legnagyobb mumus számodra.
Azt hinné az ember, hogy már jól ismernek a hivatalban, de úgy tűnik, gyakran cserélődnek az
előadók.

Akkor te már szép vagy! Én tegnapelőtt akartam nyiratkozni, de épp szabin van a fodrász.

A fotóid szerint tavasz van már, a hőmérséklet szerint meg tél. Tegnap még fújt is a szél, ami
miatt még fagyosabbnak éreztem az időt. Valahogy éreztem, hogy ez lesz, a februári tavasz után.
Valamikor télnek is kell lennie. Felcserélődtek az évszakok, újra elővettem a meleg dzsekimet
bakancsomat, kesztyűmet. :(

Whitebamboo, valóban szerencsés vagy, hogy "ennyivel" megúsztad! Pár hónapja, Till Atilla
műsorában, a Propagandában láttam Kulka Jánost. Annyira rossz volt látni, hogy nem tudja
olyan gyorsan kifejezni magát, ahogy a gondolatai megjelennek a fejében. Nagyon sajnálom.



Hát az nagyon jó, hogy a lányodék itthon szándékoznak letelepedni! Akkor ez azt jelenti,
hogy a srác jól érzi magát Mo.-on, pedig biztosan sok "fura" dologgal találkozik, ami náluk
teljesen másképp van.

Ma reggel ilyen a csírám. Még mindig nem mutatja a jelét, hogy elkezdene felfelé törekedni,
és erősödni, vastagodni. Nem panaszkodom, mert finom, és ilyen lenne üvegben is, de nem
ez volt az ígéret. Csak arra tudok gondolni, hogy a mungóbab a "hibás". Lehet, hogy vannak
fajták, amik vaskosabb csírákat hoznak, az enyém meg pont nem ilyen.

Kép
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 11. 9:11

Már régebb óta szerettem volna kipróbálni a rizslapot, de azokban az üzletekben, ahol korábban
vásároltam nem lehetett kapni. Most az Auchanban véletlenül rábukkantam, örömömben vettem
is egy csomaggal. Érdekes módon nem a tavaszi tekercs jutott először eszembe, pedig adta volna
magát. Mást gondoltam ki. Korábban láttam egy receptet az inspirált. Nagyon finom lett, amit
készítettem, de csak kivételes alkalmakkor, például utazáskor fogom újra használni a rizslapot,
mert nagyon megdrágítja az ételt, és végül is nem nélkülözhetetlen hozzávaló, anélkül is fincsi
volt ez a köret. Egyébként megszólalásig hasonlított az íze a véreshurkáéra. x_x
Azzal nem számoltam, hogy elég sós a rizslap (nem értem, miért). Szerencse, hogy nagyon kevés
sót használok, különben túl sós lett volna az étel.

Fél csésze feketelencsét, fél csésze árpát (gersli), zöldbabot, borsót, kockára vágott répát, hagymát,
fokhagymát, kevés sót a kuktában készre főztem. Mikor langyosra hűlt, morzsoltam rá majorannát,
amitől aztán ízre és szemre is úgy nézett ki, mint egy zöldséges véreshurka. :D

Pár másodpercre langyos vízbe mártottam egy rizslapot, amikor megpuhult a közepére halmoztam
egy púpos evőkanálnyi lencsés árpát, majd összecsomagoltam, és tepsire tettem. A fentebbi
mennyiség véletlenül pont elég volt 12 rizslaphoz (ennyi volt egy csomagban). Mindegyik csomagot
megkentem egy kevés vízzel hígított paradicsompürével, és 10-15 percre forró sütőbe toltam őket.

Hidegen és melegen is nagyon fincsi volt!

Hamis sajtkrémes karfiollal, brokkolival és szójajoghurtos salátakeverékkel fogyasztottam.

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 11. 16:41

Helló Lányok!
Bekkukkantottam.Már megint én =)) =)) =)) jövök kizökkenteni Titeket a finom ételek,szép képek és a betegségekkel vívott igazán hősies kűzdelemből ^:)^ :littlehearth: :flower1: Miközben főzök ,hallgatom a SPIRITV FM-t.Lányok!Eszméletlen jó \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ .Nyáry Krisztián beszél 1848-ról EGÉSZEN MÁSKÉPPEN :o) :o) :o) :o) a Ceglédi kérdezi mai adásában.Miközben nagyokat jajongok
Spoiler: mutasd
/elzúgtam a műanyag papucsomban ,mert vizes volt a konyhakő.A bordám elrepedt,de azért birok járni,megyünk a pályaudvarra és kutyát is sétáltatok.Jól beosztottam az időm,úgy hogy nem hajtom túl magam.Heti 1x megyek a gyerekekre felügyelni a kolléganőmmel. Egy lakásban vannak,s amíg a szüleik az ügyeket intézik, mi vigyázunk rájuk.Félig magyarok,félik vegyes nemzetiségűek./
és pucolom a krumplit,gyorsan bejöttem ,hogy megírjam Nektek.Hallgassátok majd meg,SZUPER!!! :o) :o) :o) :o) Ha vége lesz és bekerül az archívumba,beteszem .
Legyetek jók.Hamarosan hozom a linket,ne hagyjátok ki,igazán élvezetes!!! :) :) :) Szép napot!!Paggy
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 11. 16:45

Rita! Ez az étel valami fantasztikus! Már a látványától megéheztem! :-bd ~o) :flower1: :littlehearth:
A csírázást még nem indítottam el de mindenképpen megcsinálom. Ma kivételesen sajtot vettem, mert annyira finom receptet láttam a neten hogy muszáj megcsinálnom. Még krumplit is vettem hozzá! Ha megtalálom a y-n onnan hozom, mert ezt a facebook - on láttam.
Na gyorsan összeporszívózok, aztán csinálok valami gyors finomat, mert ma nem ebédeltünk még rendesen, mindent megettünk már ami volt .
Nagyot aludtam délben és nagyon vártam a Boom sorozatomat azt megnéztem úgyhogy a lovak közé kell csapjak!
:x :ymhug: :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 11. 16:48

Jaj Paggy az az esés nem hiányzott.!!! Vigyázz magadra, ez nem az első eset amiről mostanában hallok, mármint az esés miatti bordarepedés! Én is krumplis finomságot készítek majd Samunak!
Na irány a takarítás aztán a konyha!!! :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 11. 16:51

Szia Kata! :flower1: :littlehearth:
Eszméletlen jó ez a Nyáry Krisztián által interpretált márciuus 15-e.Hyper szuper!!!Majd hozom./Ceglédi kérdezi/
Itt van!!! :ymparty: :ymparty: :ymparty:
https://myonlineradio.hu/spirit-fm/archivum#201150
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 11. 18:53

köszönöm Paggy :x :flower1: :littlehearth:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 12. 19:00

azt a de jó volt ez az interjú is... :D

:-bd
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 4:46

Jo volt :flower1: .Koszonom Kata.Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 13. 6:44

Paggy, természetesen szörnyű, hogy elrepedt a bordád, de talán még rosszabb lett volna, ha eltöröd
a kezed vagy a lábad. Szerencséd van! Vigyázz magadra! Gyógyulj meg gyorsan!

Mindig öröm Nyáry Krisztiánt hallgatni. Én a Tiltott irodalom című új antológiájáról hallgattam egy
beszélgetést, ahol Rangos Katalin kérdezgette. A lánya is szenzációs egyébként. Ő is író.

Kata, Whitebamboo, a mungóbabcsírám nagyon nem lett olyan, mint a Maangchié, de ebbe már
menet közben beletörődtem. Olyan lett, mint az átlagos növények, átlagos csírája, de így is nagyon
finom, és ami a lényeg, tele van hasznos tápanyagokkal.
Most újra mikrozöld következik. Ismét kókuszrost nélkül próbálkozom. Lilakáposzta a kiszemelt áldozat.

Ma szedtem ki a cserépből. Nem nőttek bele a hálóba, nem kellett levágni a gyököcskékről. A zöld
babhéjakat se mostam ki a csírák közül. Kiváló rostforrás, szuper tápláléka a bélbaktériumoknak.

Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 7:39

Sziasztok!Rita lassan magamhoz terek a haboru okozta sokkbol.Marmint hogy feltem az unokam es amit tudok megteszek a menekukteknek segitsegkent .Sokan vannak korulottem,akik nem szeretnek odanezni a szornyu dolgokra es inkabb letakarjak.A lanyom, a parom, nemely baratom is is ilyen.De akkor pedig elpusztul a kornyezetunkben egy csomo ember es ha mi leszunk ilyen helyzetben minket is csebenhagynak.Nagyon rosszul esik ha ilyent latok.Es az is rosszul esik ha 6 evnyi ittletem utan meg bizonygatnom kell hogy szeretem a hazamat.Nem latszatmagyar, kokardasmagzar vagyok.Szoval ugy gondolom joga van mindenkinek a sajat velemenyehez Sot nagyon jo hogy ellenvelemenyek is vannak,am megis rosszul esett.Szoval varom hogy Whitebamboo rendszeres kommentheivel talalkozzak igy alkalmunk lesz megismerni egymast.
Tehat Lanyok meg mindig azt gondolom hogy erdemes itt lenni.
Most kutyat setaltatok es fozok azutan pedig megnezem mit tettetek fel.Udv:Paggy
Avatar
Rita
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13522
Csatlakozott: 2016. február 25. 14:52

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Rita » 2022. március 13. 7:58

Spoiler: mutasd
Paggy, én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a háborútól kell a legjobban félnünk. Sokkal inkább
tartok az emberek okozta környezeti ártalmaktól, és annak következményeitől. Ebbe naponta sokkal több
ember, állat és növény belepusztul, mint a háborúkba, mégse éri el az emberek ingerküszöbét úgy, mint
a háború.
Ezért is határoztam el, hogy alaposan megvizsgálom, hogy mit tehetnék még a környezetünk megóvása
érdekében. Hát nagyon sokat. El is kezdtem az első lépéseket. De ebben az esetben is azt gondolom, hogy
mindenki annyit tegyen meg csak, amennyit képes anélkül, hogy magára erőltetettnek érezné a dolgot.
Kényszerből semmit nem lehet hosszú ideig, kitartóan, szívvel-lélekkel csinálni.

És még valami. Mindenki abban az (közös, jó) ügyben vegye ki a tőle telhető maximalizmussal a részét,
amiben a leginkább hisz, és azt érzi, hogy a legtöbbet tudja nyújtani.

Itt a fórumon mi már jól ismerjük egymást. Nem kell semmit bizonygatni, anélkül is tudjuk, kinek, mi a
heppje, mire érzékeny leginkább. Mindannyian mások vagyunk, de mégis jól megértjük egymást, mert
képesek vagyunk kritika nélkül elfogadni egymást olyannak, amilyen. Nem tűnik nagy dolognak, mégis
sokan képtelenek ezt megtenni. Ez a legszuperebb bennünk. :D :littlehearth: :ymhug:
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 13. 8:44

Sziasztok Lányok és Elthan! :-bd
Bárcsak a politikai helyzet lenne olyan kiváló mint a reggeli napsütés. De a jelek szerint még várni kell a békére!
Egyébként osztom Rita a véleményedet. Szerinte szinte mindenki tesz valamit az így kialakult helyzet miatt.
Az hogy adott esetben nem kötjük más orrára az megint egy dolog, mindenkinek joga van hallgatni.

Persze a másik véglet sem jó, vannak akik azon röhögnek hogy a kinti cigányokat segítjük...most komolyan nem is tudom milyen emot tegyek az ilyen ember véleményére. :(( :-q x_x :-??

Nálunk is mindenki összefog, a lakhatáson át a tolmácson gyógyszereken stb át a munkaadáson, keresztül. az hogy az országban
hányan vagyunk, akik így segítenek...nagyon sokan!
Nem beszélve a kint rekedtek megsegítéséről, az élelmíszer szállításról, embermentésről.

Amit még megtehetünk, hogy imádkozunk hogy minél kevesebb áldozata legyen ennek a háborúnak, és minél előbb ténylegesen legyen vége!

Mindenkinek szép hosszúhétvégét kívánok! :x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 16:44

Hali!
Kata!Olvasom a gyámügyis történetet.de jó,hogy viszonylag simán túlvagytok rajta!!!Mutasd meg,milyen lett a hajad!!!
Nagyon jók lettek a tavaszt idéző virágok.Vajon kibírják a talajmenti fagyot???
Rita!Szörnyen,"őrülten" jól néz ki a rizslapos ,salátás kaja.!!! \:D/ \:D/ \:D/ . Jó lenne lehúzni a képernyőről!!!Először azt gondoltam olyan íze lehet ,mint a sült réteslapnak.Nem gondoltam volna,hogy sós.Még csírát se ehetek,sajnosViszont képzeld tyúkhúrt,pitypangot igen!!! :)) Jól jön nekem ez a sok finomság,amit felteszel.Lilyke hogy van??Vágod már a mérőszalagot???Majd meglátod először furcsa lesz,hogy mennyit változott,hiába hogy skypon látod.
Lilla már nagylány. :(( :x Sikerült 1,5 órát találkoznom vele.hazahozhattam a suliból.Az úton beszélgettünk,nagyon elfoglalt.Szerdán derül ki,hogy felvették-e a 8 osztályosba.Kedden meg vagyunk híva Csokistól a lányomékhoz. :)
Spoiler: mutasd
Kicsit mindig sajog a szívem,mert a másik nagymamájával rengeteg időt tölt el,de hát ez van.Sem a szeretetet ,sem az érdeklődést nem lehet eröltetni.Már feladtam.majd esetleg később talán meglátogat.


Lányok!Itt is nagyon hideg van reggelente,mint ahogy Rita Te is írtad.Félek,hogy a virágaim az előkertben elfagynak.És az eperpalántáimat is takargatom az erkélyen.
Rita!Köszönöm a Nyáry Krisztiánról írtakat.Utánanézek.
Március 15-én reggel,kutyaséta után kiírok néhány mondatot a MÁRCIUS 15-e másképpenből.
Kata!Olyan szépek a fent említett virágfotóid,hogy kedvet kaptam 2 pixiz képet csinálni velük.
De előbb Csoki fotó
Avatar
Kata58
Hozzászólások: 7249
Csatlakozott: 2016. február 28. 16:12
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Kata58 » 2022. március 13. 17:14

Sziasztok! Remélem mindenki továbbra is jól van. Paggy, hogy van a bordád? gondolom körülötte kék zöld...
Két teljes órát aludtam délután, a maradék ebédrízst, mivel csak sót tettem bele tejjel felhigítottam, és csináltam vaníliás pudingot! Éppen kijött két tálkával. az egyiket szerencsére már üresen, de sikerrel eltörtem. Úgyhogy abból már csak egy van!

Na mindegy most már késő bánat. biztosan szép lesz a két virágkiemelés, ezek annyira mennek neked Paggy, hogy csodálom.
Csinálok majd fényképet magunkról ha sikerül valahol ..egyébként jól elnyírták, nem pont olyan amilyennek képzeltem!

Mindegy, ingyen nő szerencsére!
Megyek filmezni, élvezem hogy ebben a két napban nincs semmi kötelezettségem. aztán folytatom majd a rendcsinálást is!
:x :ymhug: :-bd :movingflower: :flower1: :littlehearth:
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 17:17

Kata!A bordám kicsit fáj,viszont a lábam kék és zöld!! :(( :))
:
Kép
Amíg én tusolok,ezek meg.....elfoglalják a helyem... :)) :(( :))

Kata!Samunak nagyon jól áll a kék szín!!!! :) :) :)
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 17:37

Most pedig csinálom Kata képeiből pixizzel a képeket.ÁM TE is NYUGODTAN CSINÁLHATNÁL A SOK SZÉP KÉPEDBŐL MAGADNAK!!! :) :) :)
Kép
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 18:12

Kép
Kép
Sziasztok!!!Paggy
sajnos az alsó kép nem lett éles.Megpróbálom mégegyszer.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 18:20

Hú,így most olyan mint egy festmény,amin elfutott a fekete festék!!De azért a kékek miatt nem rossz!!! :))
Kép
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. március 13. 18:31

Sziasztok Lányok és Elthan!
Nem vesztem el, csak rövid a nap és persze lusta disznó is vagyok, meg fáradt nap végén, de most már kezdek visszaolvasni.
Paggy, addig jutottam, hogy elestél és bordatörés. Vigyázz magadra, ne csúszkálj feleslegesen!
Irok majd, jövök majd, csak a konyha romokban, és robogok a mentett sünikém megnézni.
Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 18:40

Szia Ági!!! :flower1: :flower1: :flower1: :flower1:
Lányok!!!Birinek már kész és Dorinának hamarosan /francia kosztűmös/a filmfordítása. :x :littlehearth:
Avatar
f.ági
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2016. február 28. 19:59
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: f.ági » 2022. március 13. 20:14

Azt hiszem kis léptékben fogok haladni...
Először is Ildikónak:
részvétem a barátnőd miatt!
Kata!: Az ember azt hinné, hogy a Ti esetetekben a gyámügyet, mint hivatalt messziről el lehet felejteni. Mi a bánatot kell mindig menni?
Samunak a kék kabátos képén olyan a szeme, mintha egy könnycsepp volna benne...
Kiv áncsi vagyok milyen lett a hajad. Sosem értettem miért nem úgy vágják, mint ahogy a kedves vendég kéri....
Nagyon szépek a virágos képek! Micsoda tavaszi hangulat. Most meg hajnalban a nagy minuszok vannak.
Április elsejétől úgy irja az időkép, hogy végre melegszik az idő.
Rita, fantasztikus ez a rizslapos étel. Mentem a többi közé. Először amig nem olvastam amit irtál totál a zt hittem, hogy réteslap. Csodálkoztam is. :-)
Paggy, Az a tábla úgy emlékszem Nálatok van, ugye? Lilla mekkorát nőtt! A haja pedig olyan hosszúúúú. :-)
Aranyos a banda az ágyadon, ahogy felszöktek tusolásod alatt. :-)

Rita, javulgat a kezem, de még nem jó. Ha ez most egyszerre jönne le, vagy feszegetném, mármint a sebet, jó nagy lyuk lenne a helyén. Mert ugye a sebész azt mondta, hogy feszegessema széleit, hogy hamarabb lejöjjön. Hát azt neki..., de most komolyan. Igy is néha csillagokat látok, mikor úgy fogok meg valamit, nemhogy leszedjem a sebet róla. A biotron lámpánál is azt mondta 30 centi távolságból használjam és nem kell a szinterápia. Hát az a távolság éppen semmit sem ér! Igy egy centi és szinterápia ment rá, de nem tetszett a gyógyulás gyorsasága, igy már egy hete az orgonterápiás készülékkel kezelem és sokkal látványosabb a javulás. Hamarabb kellett volna.
A mentett sünikémről is próbálok videót betenni, bár nekem nem játsza le, nem tudom mi baja van,


Avatar
Paggy
Hozzászólások: 10962
Csatlakozott: 2016. augusztus 23. 15:34

Re: Van képem hozzá

HozzászólásSzerző: Paggy » 2022. március 13. 21:28

Ági!Naggggyon helyes a sünike!!!!!!Jesszus ,még ilyen állapotban van az ujjad???!!!És mire visszajön az érzet belé!!!Hős vagy!!! :flower1: Mi van az új albérlővel?Tudsz valamit a régiről?Gondolom nem jelentkezett otthonról
A jövő héten megyek a gyerekekre vigyázni.Ott nem fogok fotózni,mert ez nem erről szól.Egy picit félek a covid miatt,bár be vagyok oltva a 3-mal is.A barátnőmék a fiával befogadtak egy ukrán lányt a nyuszikájával jött Kievből.3 napig utazott vizes ruhában.Ahogy megérkezett kitört rajta a covid.Olyan rendesek,normálisak a barátnőmék.Karanténba tették,minden megkap,gyógyszert,ruhákat.Hamarosan már dolgozhat is.Annyival egyszerűbb,mert a fia cégének van Ukrajnában irodája.Onnan mentik a munkatársakat.Lemennek értük a határra és hozzák fel a céges családokhoz.Mi az állatok miatt nem tudunk befogadni senkit a 2 szobába.Majdnem teltház van,de segítünk.Szóval megyek szerdán és majd meglátom a továbbiakat.Szerintem nagyon elfoglalt leszek.Ez olyan munka ,hogy nem lehet abbahagyni.Mi jól vagyunk.Remélem Ti is vigyáztok MAGATOKRA.Kata!Most láttam egy riportot Záhonyból,ahol a Hit gyülekezete is jelen van és segít.Nehéz téma,mert sok roma is átjön a tengernyi gyerekkel.Természetesen!!!!!!Csak nehezen fogadják be őket.Átmentek a riporterek a határ másik oldalára.A roma családok befogadják a többi romát. ^:)^ ^:)^ ^:)^ Azért is nehéz téma,mert sok nő jön ,sok gyerekkel.MINDENHOL A SEGÉLYSZERVEZETEK dolgoznak.Az állam pénzt utalt át nekik.Nem értek hozzá,vajon megfelelő ez így?Láttátok azt a vicces videót /A NYOMOR KÖZEPETTE/?Beteszem ide.
:))
https://mindenszo.hu/viruskent-terjed-a ... zsenialis/
SziasztokPaggy

Vissza: “Társalgó”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 55 vendég